• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości weselnych

Uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne Para Młoda chce przeżywać w obecności bliskich osób – jest to niezwykle ważny moment w życiu dwojga ludzi, którym chcą się cieszyć wraz z rodziną i przyjaciółmi. Podziękowanie gościom za przybycie i otrzymane prezenty w formie butelki alkoholu czy ciasta są znane i praktykowane nie od dziś. W jaki jeszcze sposób można podziękować gościom weselnym?

Słodki upominek

Maleńki woreczek albo pudełeczko, a w środku 5 migdałów w białej polewie – taki podarunek symbolizuje niekończącą się miłość. Zamiast migdałów wręczyć można garść cukierków, lizaków, czekoladek, bądź pierniczków. Możliwości na słodki podarunek jest bardzo wiele. Dołączyć do niego można bilecik z datą ślubu i podziękowaniem. Takie prezenty umieszczone na stołach weselnych, np. obok winietek, będą spełniały również funkcję dekoracyjną.

Słoiczki z miodem

Niezwykle słodka i urocza forma podarunku dla gości. Etykieta słoiczka może zawierać imiona Państwa Młodych, datę ślubu oraz krótkie podziękowanie za przybycie.

Herbata

Rodzajów herbaty jest wiele, macie więc w czym wybierać. Liście herbaty w torebkach, różnego rodzaju pudełeczkach to bardzo oryginalny i elegancki upominek dla gości. Można zdecydować się także na kwitnącą herbatę, która po zaparzeniu z niewielkiej kulki staje się pięknym kwiatem.

Sukulenty

Te maleńkie rośliny możecie udekorować na mnóstwo sposobów i wręczyć gościom w podziękowaniu za przybycie na Wasze przyjęcie. Podarek niezwykle uroczy, a przy tym przyjazny środowisku. Sukulenty świetnie wpasują się w styl rustykalny, eko, bądź dopełnią motywy roślinne na Waszym weselu.

Personalizowane świece

Bardzo efektowny i stylowy drobiazg, który będzie miłą niespodzianką dla gości. Nowoczesna grafika pozwoli spersonalizować upominki – dopasujecie je do stylu i kolorów przewodnich wesela.

Magnesy

Magnesy na lodówkę stworzycie według własnego projektu lub możecie wybrać gotowy wzór. Możliwości graficznych jest dużo, dopasujecie więc bez problemu magnesy do stylu czy motywu Waszego wesela. Taki drobny upominek z pewnością zachwyci i rozweseli Waszych gości.

Pomysłów na podziękowania dla gości weselnych jest wiele. Mamy nadzieję, że spodobały się Wam nasze inspiracje 🙂 Na co Wy się zdecydujecie? Dajcie znać w komentarzach!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu