Polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Śluby i wesela międzynarodowe to spore wyzwanie pod względem organizacyjnym, ale też ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o przedstawienie tradycji i zwyczajów różnych kultur. W tym tekście rozważymy, jak podkreślić polskie akcenty na weselu międzynarodowym.

polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Wiejski stół

Polska, swojska kiełbasa, domowy smalec, pajdy chleba… Kuchnia polska pełna jest znakomitych smaków, które potrafią zachwycić obcokrajowców. Warto pochwalić się lokalnymi specjałami, decydując się na stół wiejski.

Potrawy kuchni polskiej w menu

Ciekawym pomysłem jest uwzględnienie w menu weselnych potraw charakterystycznych dla Waszych lokalnych kuchni. Goście będą mogli poznać nowe smaki i wymieniać się doświadczeniami. Pamiętajcie o dwujęzycznym menu!

Polska muzyka

Nasze weselne przeboje to nie tylko disco polo! Goście na pewno będą się świetnie bawić przy polskich hitach. Dla odważnych możecie też przygotować karaoke!

Pamiątki z Polski

Miłym gestem będzie obdarowanie gości upominkami, kojarzącymi się z krajami, z których pochodzicie. Jeśli chodzi o polski akcent, doskonałym prezentem będzie np. mały słoiczek miodu.

Wykorzystajcie swoje wesele do tego, by Wasze rodziny mogły lepiej poznać Wasz świat. Taka międzynarodowa impreza to ciekawe doświadczenie dla wszystkich gości!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).