• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Śluby i wesela międzynarodowe to spore wyzwanie pod względem organizacyjnym, ale też ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o przedstawienie tradycji i zwyczajów różnych kultur. W tym tekście rozważymy, jak podkreślić polskie akcenty na weselu międzynarodowym.

Polskie akcenty na weselu międzynarodowym

Wiejski stół

Polska, swojska kiełbasa, domowy smalec, pajdy chleba… Kuchnia polska pełna jest znakomitych smaków, które potrafią zachwycić obcokrajowców. Warto pochwalić się lokalnymi specjałami, decydując się na stół wiejski.

Potrawy kuchni polskiej w menu

Ciekawym pomysłem jest uwzględnienie w menu weselnych potraw charakterystycznych dla Waszych lokalnych kuchni. Goście będą mogli poznać nowe smaki i wymieniać się doświadczeniami. Pamiętajcie o dwujęzycznym menu!

Polska muzyka

Nasze weselne przeboje to nie tylko disco polo! Goście na pewno będą się świetnie bawić przy polskich hitach. Dla odważnych możecie też przygotować karaoke!

Pamiątki z Polski

Miłym gestem będzie obdarowanie gości upominkami, kojarzącymi się z krajami, z których pochodzicie. Jeśli chodzi o polski akcent, doskonałym prezentem będzie np. mały słoiczek miodu.

Wykorzystajcie swoje wesele do tego, by Wasze rodziny mogły lepiej poznać Wasz świat. Taka międzynarodowa impreza to ciekawe doświadczenie dla wszystkich gości!

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu