• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Poznaj najlepsze sposoby na efektowne fryzury ślubne z welonem!

Poznaj najlepsze sposoby na efektowne fryzury ślubne z welonem!

Spośród wielu, wielu nakryć głowy i ozdób do włosów, to właśnie biały welon kojarzy się wyłącznie ze ślubem. Wariacji na jego temat jest tak wiele, że dopasować go można do każdej sukni ślubnej, każdego upięcia włosów, każdej stylizacji, każdych wymagań. Dlatego właśnie fryzury ślubne z welonem są tak modne!

Oczywiście jako panna młoda musisz przemyśleć to, jak dobrać fryzurę do welonu, by pięknie się z nim komponowała czy jakie dekoracje ślubne do włosów wybrać, by po zdjęciu welonu wciąż wyróżniać się wyjątkowym upięciem. O tym i innych aspektach jest właśnie poniższy artykuł.     

Fryzury ślubne z welonem na długie i krótkie włosy

Długie włosy to zawsze wiele możliwości, ale też problemy, jakie upięcie wybrać! Gdy ma się do wyboru kilka lub kilkanaście stylizacji, na pewno jest łatwiej niż przy tak szerokim wachlarzu ofert, jaki rozkładają przed tobą włosy Roszpunki. Zdecydowanie jednak zarówno klasyczne ciasne koczki, jak i nowoczesny warkocz na wesele sprawdzą się z welonem idealnie.

Trochę inaczej sytuacja wygląda, gdy przegląda się fryzury ślubne z welonem na krótkie włosy. Tutaj oczywiście wiele zależy od tego, jak krótkie te włosy są, ale zwykle fryzury ślubne dla krótkowłosych pań występują w dość ograniczonej ilości. A najtrudniej jest w przypadku włosów bardzo krótkich i welonu, bo wtedy nie da się zrobić takiego upięcia na wesele, w które można by było welon wpiąć. Ale nie martw się, jeśli masz fryzurę „na chłopaka” i ochotę na welon – nie wszystko stracone. Odpowiednia liczba wsuwek, jakieś ozdobne elementy do ich ukrycia i będzie idealnie!

Fryzury ślubne z welonem
Unsplash

Zobacz także: Szukasz fryzjera na wesele? Sprawdź nasz katalog najlepszych fryzjerów i zobacz, co potrafią!

Fryzury ślubne z welonem, kwiatami i diademem

Ozdoby do stylizacji ślubnych są tak liczne i niesamowite, że dlaczego by nie połączyć ze sobą dwóch? Welon zjawiskowo prezentuje się z kwiatami i to nawet jeśli chodzi o wianek ślubny. To świetna decyzja dla pań młodych, które wahają się między delikatnym kwiecistym dodatkiem, a tradycyjnym welonem. Po co wybierać? Kwiaty mogą zdobić głowę panny młodej przez całe wesele, a welon może zostać zdjęty tuż po ślubie lub po oczepinach. Dzięki temu młoda mężatka będzie wciąż wyróżniać się wśród gości swoją fryzurą!

Z kolei fryzury ślubne z welonem i diademem to duet niemal nierozłączny. Doskonały wybór dla kobiet, które pragną poczuć się jak prawdziwe księżniczki w tym wyjątkowym dniu – dniu swojego ślubu. Idealnie prezentuje się więc do sukni ślubnej typu princessa. Wówczas, tak jak w przypadku kwiatów we włosach, po ślubie można po prostu odpiąć welon, by na weselu bawić się już tylko w diademie.

Fryzury ślubne z welonem na rozpuszczone włosy
Unsplash

Zobacz także:Welon ślubny – jaki wybrać na ślub kościelny, a jaki na ślub cywilny?

Fryzury ślubne z welonem wpiętym od dołu

Bardzo modny i zjawiskowo prezentujący się jest welon ślubny wpięty od dołu. Co logiczne, nie sprawdza się on przy warkoczu czy rozpuszczonych włosach, które ukryłyby welon i w całości wyglądały dość ciężko. Ale co logiczne – fryzury ślubne z welonem i kok to zawsze doskonały duet, i nie inaczej jest w przypadku welonu wpiętego od dołu.

Plusy? Taki welon nie ukrywa ani w żaden sposób nie psuje fryzur (co na pewno jest obawą niejednej panny młodej). Pięknie wysmukla, wydłuża sylwetkę, zwłaszcza w górnej części ciała. A przede wszystkim doskonale komponuje się zarówno przy klasycznych welonach, tych bardzo, bardzo długich, jak i przy krótkich, dopasowanych nawet do fryzury boho.

Galeria zdjęć – fryzury ślubne z welonem

Pisać można dużo, ale wyobraźnia może błądzić innymi ścieżkami. Przejrzyj więc naszą galerię zdjęć i przekonaj się sama, jak wiele różnych upięć kryje się pod hasłem „fryzury ślubne z welonem”.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu