Pomysły na prezent dla narzeczonego

Pomysły na prezent dla narzeczonego

715

Zbliżają się święta, radosny czas, spędzany w gronie najbliższych. Przed Wami jeszcze wiele wspólnych Świąt, ale to te pierwsze lata szczególnie zapadną Wam w pamięć. To naturalne, że chcesz zadbać o każdy detal. To samo tyczy się prezentów. Aby ułatwić Ci przedświąteczną gorączkę, przygotowaliśmy listę pomysłów na prezent dla narzeczonego.

prezent dla narzeczonego

Pomysły na prezent dla narzeczonego

Pamiątka na długie lata

Przedślubny czas to idealny moment na wręczenie prezentu, który stanie się pamiątką na długie lata. Zegarek z grawerem, markowe pióro, skórzany pas, eleganckie spinki do mankietów… Warto postawić na przedmioty użytkowe, które będą towarzyszyć Twojemu narzeczonemu w ważnych chwilach.

Prosto z serca

Największą radość sprawi upominek przygotowany samodzielnie. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, choć ta, w połączeniu z morzem internetowych inspiracji, nie ma granic! Możesz stworzyć coś własnoręcznie lub, jeśli nie czujesz się na siłach, znaleźć alternatywę. Może nagrasz film z życzeniami lub świąteczne przeboje w Twoim wykonaniu? A może przygotujesz tzw. kupony miłości, a wśród nich bon na śniadanie do łóżka, wyjście do kina na wybrany przez niego film, wspólne oglądanie meczu?

Piękne wspomnienia

Jedną z najpiękniejszych rzeczy, jaką możemy podarować drugiej osobie, jest nasz czas. Podaruj ukochanemu cudowne wspomnienia, które będziecie mieć już zawsze. Kup bon na prezent w formie przeżycia lub zorganizuj wspólny czas po swojemu. Romantyczna kolacja, park rozrywki, SPA dla dwojga… sama wiesz najlepiej, co sprawdzi się w Waszym przypadku.

Sprawdzone podarunki

Jest długa lista prezentów, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Jeśli wolisz pozostać przy sprawdzonych rozwiązaniach, a prezenty świąteczne traktujecie tylko jako dodatek do miłych, rodzinnych chwil, postaw na drobiazg, który wywoła uśmiech na twarzy narzeczonego. Świąteczne bokserki, ciepłe skarpety, torba słodkości – to prezenty, które nigdy nie wyjdą z mody. A jeśli chcecie móc jeszcze bardziej uatrakcyjnić wspólny czas, może warto rozejrzeć się za jakąś grą planszową?

Jeżeli naprawdę zależy Ci na przygotowaniu pięknej niespodzianki, pomyśl o prezencie już teraz. Zakupy na ostatnią chwilę to tylko niepotrzebny stres, a gdy będziesz mieć więcej czasu, będziesz mogła zrealizować wszystkie swoje pomysły.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).