Wesele tematyczne: skąd czerpać inspirację?

Wesele tematyczne: skąd czerpać inspirację?

Marzy Wam się wesele tematyczne, ale nie wiecie, jaki motyw przewodni wybrać? Zainspirujcie się naszymi pomysłami!

wesele tematyczne

Ślub a pora roku

Panująca na zewnątrz aura może być doskonałą inspiracją! Hawajskie klimaty czy mroźna kraina to motywy, które nietrudno zrealizować, a na pewno efekt zachwyci gości!

Wesele międzynarodowe

Jeśli będziecie małżeństwem międzynarodowym, warto zapoznać gości weselnych z kulturą i tradycjami obu krajów. Wesele międzynarodowe to świetna okazja do urozmaicenia weselnych zabaw i atrakcji.

Ulubiony film

Czy macie swój ulubiony film, do którego często razem wracacie? Może uda Wam się wpleść jego najbardziej charakterystyczne elementy w stylistykę Waszego ślubu i wesela? To doskonała inspiracja, jeśli chodzi o dekorację sali lub motyw przewodni, pojawiający się na torcie lub upominkach dla gości.

Ulubiona książka

A może połączyła Was miłość do książek? Swoje ulubione cytaty możecie umieścić już w zaproszeniach na ślub. Świat wykreowany w romantycznej powieści może być świetną inspiracją dla Par Młodych. A zakładka do książki będzie niebanalnym pomysłem na upominek dla gości!

Wspólna pasja

Z czym kojarzycie się swoim znajomym jako para? Macie wspólną pasję? Warto pochwalić się nią w dniu ślubu! Może przygotujecie dla gości jakiś pokaz lub wyświetlicie zdjęcia i filmy z Waszych pięknych podróży?

Inspiracje na wesele tematyczne kryją się wszędzie! Jaki jest Wasz pomysł?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

  1. Ja czerpałam inspiracje z pinteresta głównie, sami dekorowaliśmy salę, mieliśmy trochę wolnego czasu, więc zdecydowaliśmy się zrobić to na własną rękę, zamiast wynajmować dekoratora, w ten sposób udało nam się naprawdę sporo zaoszczędzić. Dekoracje można zamówić na dodatkiweselne.pl, tam mieli wszystko, co było nam potrzebne, do tego wzięliśmy od nich zaproszenia na ślub. Postawiliśmy na minimalizm i elegancję.

Dodaj komentarz