Wesele tematyczne: skąd czerpać inspirację?

Wesele tematyczne: skąd czerpać inspirację?

Marzy Wam się wesele tematyczne, ale nie wiecie, jaki motyw przewodni wybrać? Zainspirujcie się naszymi pomysłami!

Ślub a pora roku

Panująca na zewnątrz aura może być doskonałą inspiracją! Hawajskie klimaty czy mroźna kraina to motywy, które nietrudno zrealizować, a na pewno efekt zachwyci gości!

Wesele międzynarodowe

Jeśli będziecie małżeństwem międzynarodowym, warto zapoznać gości weselnych z kulturą i tradycjami obu krajów. Wesele międzynarodowe to świetna okazja do urozmaicenia weselnych zabaw i atrakcji.

Ulubiony film

Czy macie swój ulubiony film, do którego często razem wracacie? Może uda Wam się wpleść jego najbardziej charakterystyczne elementy w stylistykę Waszego ślubu i wesela? To doskonała inspiracja, jeśli chodzi o dekorację sali lub motyw przewodni, pojawiający się na torcie lub upominkach dla gości.

Ulubiona książka

A może połączyła Was miłość do książek? Swoje ulubione cytaty możecie umieścić już w zaproszeniach na ślub. Świat wykreowany w romantycznej powieści może być świetną inspiracją dla Par Młodych. A zakładka do książki będzie niebanalnym pomysłem na upominek dla gości!

Wspólna pasja

Z czym kojarzycie się swoim znajomym jako para? Macie wspólną pasję? Warto pochwalić się nią w dniu ślubu! Może przygotujecie dla gości jakiś pokaz lub wyświetlicie zdjęcia i filmy z Waszych pięknych podróży?

Inspiracje na wesele tematyczne kryją się wszędzie! Jaki jest Wasz pomysł?

fot. Pexels

5/5 - (20)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore