Wesele tematyczne: skąd czerpać inspirację?

Wesele tematyczne: skąd czerpać inspirację?

Marzy Wam się wesele tematyczne, ale nie wiecie, jaki motyw przewodni wybrać? Zainspirujcie się naszymi pomysłami!

wesele tematyczne

Ślub a pora roku

Panująca na zewnątrz aura może być doskonałą inspiracją! Hawajskie klimaty czy mroźna kraina to motywy, które nietrudno zrealizować, a na pewno efekt zachwyci gości!

Wesele międzynarodowe

Jeśli będziecie małżeństwem międzynarodowym, warto zapoznać gości weselnych z kulturą i tradycjami obu krajów. Wesele międzynarodowe to świetna okazja do urozmaicenia weselnych zabaw i atrakcji.

Ulubiony film

Czy macie swój ulubiony film, do którego często razem wracacie? Może uda Wam się wpleść jego najbardziej charakterystyczne elementy w stylistykę Waszego ślubu i wesela? To doskonała inspiracja, jeśli chodzi o dekorację sali lub motyw przewodni, pojawiający się na torcie lub upominkach dla gości.

Ulubiona książka

A może połączyła Was miłość do książek? Swoje ulubione cytaty możecie umieścić już w zaproszeniach na ślub. Świat wykreowany w romantycznej powieści może być świetną inspiracją dla Par Młodych. A zakładka do książki będzie niebanalnym pomysłem na upominek dla gości!

Wspólna pasja

Z czym kojarzycie się swoim znajomym jako para? Macie wspólną pasję? Warto pochwalić się nią w dniu ślubu! Może przygotujecie dla gości jakiś pokaz lub wyświetlicie zdjęcia i filmy z Waszych pięknych podróży?

Inspiracje na wesele tematyczne kryją się wszędzie! Jaki jest Wasz pomysł?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

 1. Ja czerpałam inspiracje z pinteresta głównie, sami dekorowaliśmy salę, mieliśmy trochę wolnego czasu, więc zdecydowaliśmy się zrobić to na własną rękę, zamiast wynajmować dekoratora, w ten sposób udało nam się naprawdę sporo zaoszczędzić. Dekoracje można zamówić na dodatkiweselne.pl, tam mieli wszystko, co było nam potrzebne, do tego wzięliśmy od nich zaproszenia na ślub. Postawiliśmy na minimalizm i elegancję.

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).