DJ Santos & Dragon | DJ na wesele Warszawa, mazowieckie - cover
Zobacz zdjęcia (13)

DJ Santos & Dragon

od 5000 do 10000 zł
Warszawa, mazowieckie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
692-547...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po hiszpańsku

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

International Wedding Party! DJ Santos & Dragon (drums) To unikalna oferta na rynku usług weselnych. Łączymy pokolenia, kultury i gusta! Wiemy jak profesjonalnie zrealizować przyjęcie weselne i rozbawić osoby z różnych środowisk i krajów. Oferta charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, prowadzeniem przyjęcia w języku polskim, angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Dodatkowo oferujemy koncerty i pokazy taneczne naszego całego zespołu, tematyczną dekorację oraz wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie. Bez względu na szerokość geograficzną oraz gusta, tworzymy wymarzone przyjęcie weselne. Mamy referencje i doświadczenie w obsłudze przyjęć weselnych z parami z różnych kultur np. Polska i Peru, Polska i Hiszpania, Polska i Brazylia, Polska i Liban, Polska i Tajwan, Polska i Portugalia (obsługa w Lizbonie), Polska i Algieria oraz liczne pary polskie, które chciały mieć przyjęcie weselne inne, które chciały połączyć klimat międzynarodowy z polskim. Z parami młodymi na długo zostajemy w bardzo pozytywnych relacjach. Kochamy to co robimy!

Oferujemy w trakcie imprezy:

– obsługę djską oraz konferansjerską
– Show taneczne i koncert live
– obsługę dźwiękowa, oświetleniową i wizualną
– oprawę dekoracji wraz z foto budką
– transport
– znalezienie lokalizacji
- planowanie przyjęcia

ENG

International Wedding Party by DJ Santos & Dragon (drums) it’s an unique offer on the wedding market. We sucessfully unite the generations, cultures and tastes! We know how to professionally organise the wedding party and how to entertain guests from different backgrounds and different countries. Our Team members are characterised with easy interpersonal contacts and excellent manners. We can host your party in Polish, English, Spanish or Portuguese. We have in our offer great concerts, proffesional dance shows, themed decorations and premium quality lighting & sound systems. Whoever you are, wherever you're from and whatever you expectations are, we will organize you dream wedding party. We have experience in handling wedding receptions for mix couples from different cultures and from different parts of the world like: Peru, Poland, Spain, Brazil, Lebanon, Taiwan, Portugal, Algeria or polish couples whose dream is to have a party different than traditional one and with more international vibe. Most of our Clients become our friends. We are connecting people and we love what we do!

We provide:
• Dj And Master of Ceremonies services
• top of the line Sound System, Vibrant Lighting and technical suport
• photo booth
• professional planning
• dance shows and live music
• visuals and decorations
• transport services
• perfect wedding venue

Oferta cenowa przyjecia

od 3500 do 5500zł/ dzień
Pobierz ofertę

Cena bazowa 4000 netto to dj plus podstawowe nagłośnienie i oświetlenie. Cena zwieksza sie wraz z wokalistką, perkusjonalistą, złożona techniką (nagłośnienie i oświetlenie) oraz elementami dekoaracyjnymi.

International Wedding

od 4000 do 10000zł/ wesele
Pobierz ofertę

Eventy realizuje na najnowszej generacji sprzętu nagłośnieniowego QSC serii K 10 i K 12 oraz K subbas. Będziemy używali ledowe urządzenia oświetleniowe firmy Eurolite. Urządzenia pracują na niskim poborze mocy. Nie zabraknie mikrofonów bezprzewodowych firmy Shure. Sprzet Dj będzie firmy Pioneer, a mikser będzie firmy QSC.
W cenie prowadzenie/komunikacja po Polsku, Angielsku, Hiszpańsku, Portugalsku. W cenie realizacja dżwieku. Cały projekt "wesela bez granic" to współpraca z perkusjonalistą, wokalistką, zespołem tanecznym. Dodatkowo instalujemy elementy dekoracyjne i wypożyczamy np. ciezki dym lub napis love.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie ma na rynku przyjęć weselnych oferty profesjonalnego dj i eventowca , dj'a, który komunikuje sie w trzech jezykach (portugalski, angielski i hiszpański) , posiada imponujące cv artystyczne oraz współpracuje z kolumbijski animatorem, tancerzem i perkusjonalistą, który był napastnikiem w narodowej drażnienie piłki nożnej w Kolumbii pod koniec lat 90tych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferujemy unikalną usługę na rynku przyjęć weselnych. Naszą ofertę cechuje wieloletnie doświadczenie w branzy spotkań i imprez w każdej skali. Reprezentujemy profesjonalizm oraz życzliwość. Posiadamy referencje od wymagających klientów z różnych kultur.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy od 10 lat. Równolegle współpracujemy z instytucjami kultury, agencjami eventowymi, klubami oraz prywatnymi klientami. Nasza agencja realizuje wydarzenia specjalne w każdej skali.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przyjęcie weselne realizujemy przez 8 godzin z możliwością przedłużenia. Czas montażu to 4 godziny i demontażu to 3 godziny.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferta podstawowa to prowadzenie dj w różnych językach, nagłośnienie i oświetlenie wysokiej klasy sprzętem marki QSC, praca animatora i perkusjonalisty podczas przyjęcia weselnego.

Skład, w którym występujemy.

DJ/Prowadzący i perkusjonalista i animator. Możliwe sa tancerki oraz wokalistka z Kuby.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Stały skład to Dj i konferansjer Santos (Paweł Kucharczuk) oraz animator i perkusjonalista Dragon (Aicardo Mosquera)

Jaki repertuar proponujemy?

Najwieksze hity latino, miks klasyków lat 80 i 70 tych, polskie hity

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Konferansjer (DJ Santos) komunikuje się z gośćmi w języku polskim oraz jak jest tak potrzeba w hiszpańskim, angielskim lub portugalskim.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistka kubańska Yaremi Mercedes lub polska artystka Marcelina Kopyt. Również współpracujemy z Alicja Bator, która śpiewa po francusku.

Na jakich instrumentach gramy?

Dogrywamy do muzyki mechanicznej na congach i bongosach oraz przeszkadzajkach typu maracasach oraz pad perkusyjny typu KORG

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na oświetleniu firmy Beam (wash, pary, głowy) Pracujemy na nagłośnieniu firmy QSC. Pracujemy na mikserze cyfrowym Beringher oraz mikrofonach firmy Shure.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Możemy dla was zaśpiewać po hiszpańsku, angielsku, portugalsku oraz francusku

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Możemy poprowadzić wesele po Portugalsku, Angielsku, Hiszpańsku. Możliwe jest zakontraktowanie wokalistki Alicji Bator, która poprowadzi po francusku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W ciągu roku gramy do 8 przyjęć weselnych. Więcej zleceń nie przyjmujemy ze względu na inne zobowiązania eventowe i stałe kontrakty.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkowo proponujemy: ciężki dym, foto budka, dekoracje, ekran i projektor, wizualizacje, instrumenty dla gości, brazylijskie pokazy taneczne oraz koncert największych hitów z danej kultury.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

W trakcie wydarzenia oświetlamy parkiet najnowszej generacji urządzeniami świetlnymi typu WASH Beam czy listwy ledowe lub efekty H2o lub fireball. Efekt wizualny potęguje wytwornica dymu z nie chemicznym płynem o zapachu wanilii.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Z każdą parą młodą współpracujemy na poziomie wyboru piosenek i stworzenia listy ulubionych kawałków na Spotify.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście mogą prosić o swoje piosenki ale zwykle jest tak ze kierujemy się reguła większości i ustaleniami z parą młodą. Oferujemy unikalną usługę o wysoką jakości muzycznej. W naszym repertuarze nie ma disco polo.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie mamy licencji Zaiks ale opłacamy uniwersalną taryfę po występie

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Bogate cv artystyczne: suport przed koncertem Enrique Iglesias, koncert dla Europejskiej Akademii Filmowej, występ podczas nocy sylwestrowej w Zakopane po koncercie zespołu Bratanki z Zakopower, udział w programie Mana i Materny pt. wehikuł czasu.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wykształcenie wyższe na wydziale psychologii oraz kursy z rytmów karaibskich oraz brazylijskich. Prowadzenie kursów w domach kultury z "Psychologii Dancefloor'u"

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Nasza przygoda z muzyką rozpoczęła się w wieku dziecięcym . Aicardo od małego poruszał sie w świecie koncertów. Jego ojciec był znanym wokalista salsowym. DJ Santos od małego nagrywał audycje radiowe kultowych prezenterów Trójki Polskiego Radia. Potem sam był prezenterem radiowym w Radio Pin,RDC czy Jazz. Był współzałożycielem zespół Primitivo , który nagrał 2 płyty. O zespole sie mówiło pod koniec lat 90tych. Początek XXI to okres sukcesów dja od klimatów brazylijskich i karaibskich. Ta fala trwa do dzisiaj a Szynszyl (innych heteronim) nazywany jest nestorem imprez latino w Polsce.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy lubimy relacje z ludźmi z innych kultur i przyjaźnie, które dzięki temu się zawiązują.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Inspiruje mnie Zbigniew Wodecki, Tim Maia, Daddy Yankee, Seu Jorge, Tom Jobim, Marc Anthony, Celia Cruz, Jennifer Lopez, George Michael .

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jest kluczowe w realizacji. Zawsze trzeba mieć plan B. Przyjęcie weselne jest tylko raz. NIe ma mowy o pomyłce.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Lubimy integrować i animować ludzi. Wybieramy zabawy taneczne i klimatyczne. Unikamy prymitywnych form rozrywki.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Oczepiny ze wstążkami w kole oraz wspólne malowanie obrazu.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Disco polo, heavy metal, polski rap, klasyczne kompozycje muzyki eksperymentalnej.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Każdy ma swoje. W Ameryce Łacińskiej to Ela Baila Sola. W Polsce "Supermoce"

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

I want to dance with somebody,
I will survive
Do zakochania jeden krok
weż nie pytaj
walc
despacito
bailando
september
wehikul czasu

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Kompozycja, melodia i tekst nie są tragiczne ale są wyjątki. Najbardziej boli kontekst i wykonanie. Gdyby na polski przetłumaczyć piosenkę Shakiry "Loca" mogłoby przypominać w warstwie tekstu "Jesteś Szalona" zespołu Boys.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Jeżeli jest blok, co zdarza sie rzadko to pomysłem jest zaproszenie młodych na parkiet, animacja lub dać ludziom czas na rozkręcenie sie. Taki problem może wystąpić kiedy wesele startuje za wcześnie.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Style muzyki komercyjne z Ameryki południowej i środkowej, klasyki funku i disco, polskie klasyki.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Taras z widokiem na Lizbonę i rzekę Tag. Impreza na dachu w Krakowie.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde jest ważne. wszystkich pamiętam. NIe jesteśmy rzemieślnikami. (Algierskie, Irańskie, Brazylijskie, Costarica, Puerto Rico, Columbia, Polskie, Peru, Hiszpania, Portugalia, Francje) Pamiętam tych ludzi.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Jak babcia mówi do Pary młodej ze mieli dobra orkiestrę na weselu. A nas było dwóch.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zakontraktować DRAGON & SANTOS. Dobra zabawa płynie w naszej krwi.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Moją rodzinę, solarny generator prądu, głośnik muzyczny oraz narzędzia do budowy domu.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Cała saga "gwiezdnych wojen", książka "potęga podświadomości" oraz książki o malarstwie nowożytnym.

Nasze pasje.

Kultura brazylijska, malarstwo, futbol, muzyka, taniec i kobiety.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostki? Już nie ma czasu na konkursy piękności w życiu. to już za nami. Teraz tylko dalszy rozwój, zawodowstwo, kontrola czasu, zdrowie i dobra energia.

Certyfikat 2020
DJ Santos & Dragon
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Wybrane firmy: 9 firm
Nasza historia: brak
32
Ślubne Q&A: 32 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Otwock Wielki
Data dodania: 24-09-2023

Bardzo polecamy DJ Santos & Dragon. Prowadzili nasze polsko-kostarykańskie wesele i nieskromnie powiem, że było to chyba najlepsze wesele na jakim byłam 😁 Złożyło się na to kilka rzeczy: muzyka dostosowywana na bieżąco do osób, które były na parkiecie; brak biesiadnych przyśpiewek przy stołach i żenujących zabaw oczepinowych (które dla mnie są najgorszymi punktami typowego wesela), za to super animacje taneczne. Jeśli więc nie chcecie typowego, biesiadnego wesela, ale takie, w trakcie którego wszyscy się bawią, z czystym sumieniem polecamy DJ Santos & Dragon! ❤️

DJ Santos & Dragon (live drums)
05-10-2023

Dziękujemy za bardzo miłą opinie. Nam tez było fajnie być z Wami w tym dniu wyjątkowym dniu.
Pozdrawiamy słonecznie.

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Piaseczno
Data dodania: 13-11-2022

Gorąco polecam duet Dj Santos & Dragon. Paweł wszystko profesjonalnie zorganizował (oświetlenie, nagłośnienie, dobór muzyki, w tym również na samą ceremonię ślubu), a atrakcje w stylu latino bardzo spodobały się naszym gościom! Impreza się kręciła całą noc! Bardzo dziękujemy za kompleksową usługę!!

DJ Santos & Dragon (live drums)
20-04-2023

Dziękujemy z rekomendacje :)

A
Aleksandra&Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wyszków
Data dodania: 12-08-2022

Chłopaki super poprowadzili nasze polsko-wenezuelskie wesele. Byli zarówno z nami jak i managerem sali weselnej w stałym kontakcie, co umożliwiło realizację planu wesela. Słuchali naszych sugestii dbając o to, by nasze wesele było dla nas najwspanialszym doświadczeniem. Muzyka 100% w naszym klimacie, goście super zadowoleni, nawet Ci którzy nie znali muzyki latino. Goście chętnie brali udział w animacjach dobrze się przy tym bawiąc. Jeszcze raz dziękujemy chłopaki za najlepszą imprezę w naszym życiu!

DJ Santos & Dragon (live drums)
13-08-2022

Oj jakie to miłe. Dziękujemy!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Warszawa
Data dodania: 11-07-2022

Bardzo polecamy duet DJ Santos & Dragon! Goście bawili się super, muzyka sama porywała do tańca, a przeprowadzone zabawy zintegrowały jeszcze bardziej gości! Pan Paweł bardzo indywidualnie podszedł do naszych potrzeb i pomysłów i wykazał się ogromną znajomością muzyki brazylijskiej i świetnie przeplatał j. polski, angielski i portugalski, co było dla nas niezmiernie ważne ze względu na dużą cześć gości z Brazylii i innych krajów! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!

DJ Santos & Dragon (live drums)
18-07-2022

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Warszawa
Data dodania: 30-08-2021

To był zdecydowanie najlepszy wybór! Paweł i Ricardo stworzyli atmosferę o jakiej marzyliśmy, a nawet lepszą! Wszyscy goście świetnie się bawili, a na parkiecie pojawili się nawet ci, którzy z reguły omijają go szerokim łukiem :) mega impreza!
Pawłowi chcielibyśmy podziękować również za wsparcie, zaangażowanie i cenne rady na każdym etapie przygotowań. Bardzo się cieszymy i jesteśmy mega wdzięczni za to, że pomogliście nam stworzyć tak wspaniałe wydarzenie, w tak ważnym dla nas dniu. Pozdrawiamy Was serdecznie!

DJ Santos & Dragon (live drums)
22-09-2021

Dzień dobry. Jesteście cudowną Parą! Dziękujemy za opinię z całego serca!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Kraków
Data dodania: 08-08-2021

Super, bardzo polecamy, profesjonalne podejście, super atmosfera

DJ Santos & Dragon (live drums)
09-08-2021

dziekujemy za rekomendacje

S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Mystkowska
Data dodania: 29-07-2021

Gorąco polecamy, było super! Nasi goście jak i my byliśmy zachwyceni oprawą muzyczną i zabawą. Mieliśmy gości z różnych narodowości i wszyscy wspaniale się bawili. Bardzo dziękujemy!

DJ Santos & Dragon (live drums)
30-07-2021

Dziekujemy bardzo! Gracias!

A
Aneta Piatek-Ribeiro
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-01-2020
Warszawa
Data dodania: 15-12-2020

Polecam! Super profesjonalizm! Byliśmy zachwyceni.To był najlepszy wybór.

DJ Santos & Dragon (live drums)
16-12-2020

Dzień dobry :) Dziękujemy za super realizację i miłą opinię!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ES PRODUCTION
NIP: 5222326265
Imię i nazwisko: Paweł Kucharczuk
Adres: Warszawa, Lencewicza 4/41, 01-493, woj. mazowieckie
692-547...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4901
Zadzwoń
692-547...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy