Na jaki rodzaj obuwia postawiłaś? Czy były to klasyczne buty ślubne? Jaki miały kolor i wysokość obcasa?
Najnowsza odpowiedź
„Trampki” i tak nikt nie będzie widział moich butów, mąż jest mojego wzrostu a ja kocham tańczyć i nie będę się męczyć w eleganckich bucikach. Mam się cieszyć a nie martwić o odciski
Pozostałe odpowiedzi
Na ślub i wesele idę w trampkach :) nienawidzę szpilek a nie chce się czuć niekomfortowo
Do kościoła i pierwszy taniec miałam buciki pod kolor sukni z zapięciem (kupiłam takie żebym mogła je jeszcze kiedyś założyć). Na zmianę (po 1.tańcu) miałam trampki, które okleilam perełkami (miałam je na sukni). Bardzo polecam dla osób, które nie chodzą w wysokich butach.
Buty ślubne dobrałam w salonie sukien ślubnych pod sukienkę, były one w kolorze bladego różu, z niewielkim obcasem żeby nie przewyższać pana młodego :) miałam przygotowane buty na zmianę ale nawet o nich nie pamiętałam w czasie ślubu. Niestety po sesji poślubnej buty już się nie nadają do użytku
przede wszystkim wygodne! buty rzadko widać spod sukienki. Postawiłam na skórzane polskie buty na niewysokim obcasie, na zmianę wzięłam stare buty które miałam już sprawdzone i rozchodzone, również w kolorze sukienki i podobną wysokością do pierwszych
Moje ukochane glany, a do 1. tańca zamawiam buty robione na miarę do tanga
Buty ślubne wybrałam na słupku żeby były stabilniejsze. Na zmianę planuję zabrać buty taneczne, z czasów przygody z tańcem towarzyskim.
Balerinki, balerinki, brokatowe balerinki z aliexperss
Już mam kupione ślubne buty. Od zawsze wiedziałam, że pójdę w trampkach. Biała klasyka- Converse.
Buty będę mieć czółenka na grubym słupku z zakrytymi palcami butów na przebranie nie planuje
Planuje mieć buty na niskim obcasie lub całkiem płaskim. Marzy mi się też przebranie butów na trampki 😊
Byty ślubne mam na niskim obcasie możliwe że nie będzie potrzeby zmieniwc
Wybrałam czułenka marki brilu, na słupku 6 cm. Oczwiście odkąd je zamówiłam regularnie je "rozchadzałam". Na zmianę zaplanowałam ten sam model tyle że o rozmiar większe, niestety tutaj już zapomniałam o rozchodzeniu i przy zmianie okazało się, że nie dam rady w nich chodzić. Miałam również zwykłe płaskie baleriny, które od 2:00 sprawdziły się bezapelacyjnie.
Moim zdaniem nawet najwygodniejsze buty na obcasie po kilku - kilkunastu godzinach nie będą wygodne - miejcie jakieś płaskie i mięciutkie - nie żałujcie że wybrudzicie dół sukni, szkoda się męczyć :)
A i oczywiście od samego początku okleiłam pięty plastrami compeed - dzięki teu żadnych obtarć :)
Buty ślubne 9cm obcas, srebrne. Na zmianę trochę nisze też na obcasie
Buty ślubne wybrałam szyte na miarę profesjonalne buty taneczne ze sztywną podeszwą.W kolorze Ecru na obcasie 7,5 Cm(słupek)z paskiem na krzyż przechodzącym pod podeszwą. A na zmianę wybrałam baleriny w białym kolorze z obcaskiem 2cm i paskiem na ķrzyż przechodzącym pod podeszwą. Przygotowałam jeszcze na zmienna buty sportowe białe a sznurarki zastąpiłam żółtą kokardką, która pasowała do kolorystyki ślubu.
Planuje kupić buty na zmianę ale narazie sie wstrzymuje z kupnem ze względu na to ze nie wiem czy moje zamówione buty będą wygodne jeżeli tak to nie będę kupowala nowych butów na zmianę
Wybrałam klasyczne szpilki, białe ze srebnymi spinkami z przodu. Mam buty na przebranie, niższe obcasy, ale nie wiem czy ich użyję.
Buty wybrał mi narzeczony w kolorze butelkowej zieleni.
No po buty dopiero pojadę 4 kwietnia. Ale wezmę jeszcze jakieś na zmianę.
Klasyczne szpilki na początek, później profesjonalne buty do tańca, a na wszelki wypadek niższe buty. Zrezygnowałam z klasycznej bieli, żeby buty były praktyczne i później.
Chcę ladne sandalki z malutkim obcasem od amerykanskiego Designer Badgley Mishka. Musza byc wygodne, poniewaz nie mozna w naszej tradycji zmieniac butow, to przynosi pecha
Wybrałam buty podobne do tych co już miałam i z firmy której buty zamawiam. Wybralam inny nosek ale kolor i obcac jest ten sam. Na zmianę mam buty w innym kolorze i na niższym obcasie. Plus mam adidasy gdyby już faktycznie bolały mnie nogi
Buty będą na płaskim obsacie. W związku z tym, że ślub jest plenerowy niedaleko lasu stawiam przede wszystkim na wygodę.
Wybrałam buty na dość Szerokim i niskim obcasie (5cm) mając nadzieje ze przetrwam w nich cała noc. Jednak na zmianę planuje kupić sobie jakieś białe, niewysokie koturny.
Sandały, ze względu na wygląd i wygodę, jeśli chodzi o taniec.
Wybrałam złote szpilki, a na zmianę chciałabym taneczne że względu i na pierwszy taniec i na to że uwielbiam się bawić
Zależało mi na tym, aby moje buty były w kolorze pudrowego różu, ponieważ taką miałam suknię, były bogato zdobione najlepiej kamieniami bądź cekinami i miały dość wysoki obcas powyżej 10 cm. Moje miały 11,5 cm ponieważ jestem dość niska a chciałam dobrze wyglądać na swoim weselu.
Szpilki do kościoła. Na przebranie słupek. Awaryjnie białe trampki.
Do Urzędu eleganckie baleriny z diamencikami, a na sale Conversy ♥️
Wybrałam specjalne buty do tańca , ponieważ z zasady nie lubie zmieniać butów na weselach . Buty do tańca są wygodne i ładne wiec czemu nie połaczyć obu tych aspektów
Płaskie obuwie, balerinki z odkrytym palcem i będę mieć białe trampki lub adidasy na przebranie
Była masakra bo mnie obtarły ! Miałam bąble i po północy prosiłam Boga o uzdrowienie stop - ale jakoś dotrwałam do rana mając na sobie balerinki mamy 3 rozmiary większe
Miałam sandałki na obcasie 6cm, później zmieniłam buty na białe adidasy. To była najlepsza decyzja
Na swój ślub ubrane miałam białe wykończone delikatną koronką szpilki, na przepranie wybrałam wygodne delikatne białe sandałki.
Buty wybrałam na nie dużym obcasie, ok 7cm, żeby było wygodnie
Postawilam na wygodę, miałam czolenka brilu na 4cm obcasie. Na zmianę miałam baletki, ale nie przydały się. Wytrzymalam w pierwotnych całą noc.
Wybrałam baleriny na niskim obcasie. Stukanie będzie słychać, mnie będzie komfortowo a butów prawie wogóle nie widać.
Z racji że mój narzeczony jest wyższy tylko o 5 cm to zdecydowałam się na płaskie buty :) klasyczne, eleganckie :) buty na zmianę myślę ze nie będą mi potrzebne
Profesjonalne buty taneczne. Trampki na zmianę oraz sandałki.
Wybrałam czółenka w kolorze ecru, zakryte, proste, bez żadnych ozdób, takie, które będzie można założyć do niemal każdej stylizacji codziennej.
Buty firmy Witt - dopasowane na miarę, do kształtu stopy, by były wygodne, a nie tylko ładne.
Biel a na przebranie były balerinki białe i dwie pary
Sandały na słupku, a na zmianę sandałki na niskim obcasie
Wybrałam złote sandałki na wysokim obcasie. Na zmianę mam buty do tańca towarzyskiego również w kolorze złotym.
Wybrałam fioletowe buty na obcasie 6cm, zamówiłam przez stronę internetową i są idealne.
Buty ślubne wybrałam sca’viola z diamentem, miałam je już sprawdzone ponieważ kupiłam nieco wcześniej, to był strzał w dzisiątkę, były transparentne po bokach wiec wyglądały jak buty z bajki o kopciuszku, przepiękne
Moje buty ślubne które znalazłam przypadkiem na internecie i które bardzo mi podpasowaly to catwalk wersja ślubna ladna delikatna szpilka w że kości sloniowej, na poprawiny i do przebrania planuje niższe sandałki w kolorze białym na slupku
W dniu ślubu postawiłam na wygodę, buty ślubne zamówiłam z aliexpress i odziwo były idealne
Wybrałam buty zakryte na słupku 6cm na zmianę miałam płaskie trampki
Wybrałam białe baleriny bez obcasów, bez obuwia na zmianę.
Planuje buty marki Kotyl, myśle ze na zmianę tez coś będzie.
Będę mieć baleriny więc nie potrzebuje obuwia na zmianę.
Buty Brilu, ale nie z kolekcji ślubnej. Na zmianę planuje trampki. Po jakimś czasie zamówiłam buty taneczne z Aliexpress.
Typowe ślubne planuje do kościoła i na pierwszy taniec. Potem myślę o butach tanecznych a awaryjnie mieć przy sobie balerinki albo trampki białe.
Buty na niskim obcasie, biało - srebrne, błyszczące. A na zmianę białe trampki Converse.
Wybrałam szpilki na słupki w kolorze butelkowej zieleni. Z racji tego, że wesele raczej się nie odbędzie moimi butami na zmianę będą kapcie domowe :)
Białe klasyczne buty ślubne na obcasie z brilu, a na zmianę piękne chabrowe czółenka na klocku również z brilu
Wybrałam buty na 8 cm słupek, na zmianę baletki, wolę być przygotowana
Kremowa platforma i obcas w stylu mary jane, a na przebranie delikatne różowe adidasy.
Buty ślubne wybrałam w sklepie Ryłko. Bardzo chciałam klasyczne, cieliste szpilki. Chciałam, aby bto były buty wygodne i ponadczasowe, a buty z Ryłko nigdy mnie nie zawiodły. Plusem jest też to, że wykorzystam je w późniwjszym czasie. Na zmianę decyduję się na zwykłe, białe trampki .
Miałam buty, które nosiłam już wcześniej. Nie kupowałam nowych
Wybrałam sandałki firmy Kotyl 4370 kolor perłowy. Na zmianę zamówiłam Vansy old skool z zamszu w kolorze beżowym (pod kolor sukni).
Trampki to jest to w czym czuje się najlepiej, znalezienie eleganckich pasujących do mojej sukienki było bardzo proste
Jasno szare botki na niewysokim obcasie, przetestowane na różnych imprezach, a na zmiane białe koronkowe tenisówki.
Buty będą na niewysokim obcasie, ale na przebranie oczywiście coś wygodnego - białe snickersy :P
Na zmianę białe trampki i do jednego ze zdjęć swoje czarne glany, a tak to to niskie białe czułenka.
Chcę założyć buty taneczne ponieważ słyszałam że są bardzo wygodne A na wesele przyda się to wygoda ewentualnie myślałam o zwykłych białych trampkach ponieważ pod suknią i nie będzie ich widać. Ewentualnie do kościoła założę te buty taneczne a na salę nałożę trampki z powodu tańców na wesele
Białe pantofelki oraz białe spersonalizowane tenisowki
Wybrałam dwie pary, do kościoła klasyczne szpilki perłowe z ozdobą na przodzie buta. Potem na wesele zamierzam zmienić na zwykłe białe klasyki do tańczenia.
Obcas w obu butach to 7 cm.
Nie mialam obuwia na zmiane a buty mialam pol odkryte na koturnie
Wybrałam tradycyjne białe czułenka. Ponieważ nie miałam wesela, a wyłącznie uroczysty obiad w restauracji, nie wzięłam obuwia na zmianę... i to był błąd. Pod koniec przyjęcia tak mnie bolały nogi, że ostatecznie biegałam po sali na boso.
Wybrałam markę Kotyl zarówno do kościoła jak i na przebranie. Do kościoła kryte do zabawy z odsłoniętymi palcami.
Zdecydowałam się na perłowe półbuty z paskami, na średnim słupku - firma Kotyl. Lepiej nie mogłam wybrać. Później zmieniłam buty na złote balerinki.
Poszukiwanie butów był katorgą, gdyż szukanie ich tylko i wyłącznie przez Internet (było to podczas pandemi i pozamykanych sklepów). Docelowo kupiłam na Tamaris prześliczne pudroworózowe szpilki, któktórely tak wygodnie, że nawet cena nie przeszkadzała :D
Na przebranie miałam białe trampki ale i też balerinki
Chce kupić taka suknie ślubną, żebym mogła iść w białych Conversach - grunt to wygoda!
Szpilki z platformą pod palcami, zabudowane w całości białe. Na przebranie wygodne białe trampki 😍
Ja od zawsze widziałam, że wyłamuje się ze schematów - miały być trampki na obcasie, ale zostały same biało-czerwone trampki.
Zmienne w tej sytuacji, nie były potrzebne
Lawendowe szpilki 11cm (2 pary), płaskie baletki, buty na niskim obcasie
Kupiłam klasyczne białe baleriny na słupku Repetto. Wysokość obcasa 3 cm oraz cieniutka skórka. Tak wygodne że właściwie nie wymagały rozchodzenia.
Moje pierwsze buty to złote szpilki, na przebranie mam sandałki na słupku oraz trampki. Zdecydowanie będę kierować się wygodą i nie sądzę bym całe wesele tańczyła w szpilkach.
Płaskie i wygodne, przez co nie miałam butów na zmianę
Początkowo miały być to trampki, ale później zdecydowałam się na buty taneczne na specjalnie zamówienie
Wysokie szpilki. Buty na zmianę brak w razie potrzeby będę na boso
Myślę nad butami tanecznymi lub butami skórzanymi na wymiar.
Miałam płaskie białe buty ślubne bo mąż jest mojego wzrostu. Na przebranie wzięłam białe trampki, ale te buty również mnie obgryzły więc chodziłam boso jak większość kobiet na sali.
Wybrałam buty robione pod moją stopę. Bardzo wygodne i do chodzenia i do tańczenia
Niskie opcasiki w kolorze jasnym buty na przebranie to białe trampki
Miałam buty taneczne w kolorze ecru, na obcasie 7cm. Nad ranem zmieniłam na płaskie sandałki i żałowałam, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Zabudowane czółenka na słupku 8cm, na zamówienie w MyWish. Na zmianę baleriny.
Nie za wysokie wole wybawic się cala noc niż biegac i zmieniać buty 😀
Uwielbiam szpilki,wiec i na swoje wesele też je założę. Buty na zmianę zabiorę ze sobą ale nie wiem czy będą mi potrzebne.
Biało srebrne buty taneczne w których też uczyłam się 1 tańca, miałam buty na zmianę- trampki ale były bardziej niewygodne nic obcasy
Wybrałam buty kotyla na słupku i z zakrytymi palcami, a na zmianę miałam baleriny :)
Wybralam zwykle białe baleriny z małą kokardka kupione na Bonprixie 🤟
Na ślubie miałam wysokie szpilki, aby ładnie pozować do zdjęć, następnie zmieniłam je na nieco niższe szpilki, jednak najlepszą opcją jaką sobie przygotowałam były trampki. Najwygodniejsze buty na zmianę i fotografowi też się podobały, polecam stawiać wygodę przed wyglądem i późniejszymi otarciami i pęcherzami na nogach ;)
Wybrałam białe czółenka na 7 cm obcasie. Na zmianę wzięłam niższe czółenka pożyczone od mamy, w kolorze beżowym.
Ze względu na zimową porę kupiłam do kościoła zabudowane, eleganckie botki ze skóry naturalnej marki Hispanitas. Na salę wybieram lekkie buty, szyte specjalnie do tańca.
Wybrałam czółenka 7.5cm złote, które od razu wpadły mi w oko, na przebranie może balerinki, chodź bardziej jestem za trampkami
Wybrałam czułenka z myWish, tak sportowe na wysokiej podeszwie
Wybrałam buty na słupku w kolorze przewodnim - zielonym :)
Jako buty ślubne miałam perłowe czółenka na 3cm obcasie z firmy Brilu. Na zmianę miałam personalizowane trampki
Na płaskiej podeszwie, do ślubu ubieram sandałki a na późniejsze godziny weselne mamy przewidziane wygodne trampki.
Buty muszą być wygodne, na słupku oraz na platformie. Kolor oczywiście pasujący do odcienia sukni.
Wybrałam pełne, skórzane buty na niewysokim obcasie. Nie planuje butów na zmianę.
Buty pełne na klasycznej szpulce 8 cm. Na zmianę muskam buty taneczne 7 cm .
Miałam szyte na zamówienie sandały i buty taneczne na zmianę, ale ostatecznie nie było potrzeby
Brilu - białe czółenka na niskim obcasie. Mega wygodne
Skórzane czółenka, żeby było wygodnie i stopa się nie ruszała. Potem klapeczki na niskim obcasie.
Udało mi się kupić buty na dość grubym obcasie o wysokości 7 cm, buty bardzo wygodne dlatego nie potrzebowałam butów na zmianę.
Białe szpilki - rozmiar większe, na zapięcie, bez obuwia na przebranie
Buty ślubne to sandałki na słupku 7 cm, białe, z odkrytymi palcami z kokardą.
Na zmianę w razie "W" miałam białe trampki z małym kwiwcistym akcentem po boku.
Wybrałam białe sandałki na słupku zdobione perełkami a na zmianę klasycznie niskie trampki
Wybrałam zakryte buty na niskim obcasie z Tamaris. Na zmianę mam wsuwane (niewiązane) trampki.
5cm sandałki z ryłko, były mega wygodne ale dostawał mi się Piasek do butów i musiałam zmienić bo były jak papier scierny, kupiłam buty sportowe na zmiane w biało beżowych odcieniach, to był najlepszy pomysł, mało kto zwrócił uwagę na nie.
Buty ślubne to nie lada wyczyn - znaleźć w sklepach coś „odpowiedniego” graniczy z cudem. Postawiłam na niskie obcasy Brillu - mega wygodne, szpilka 4cm, na zmianę mam białe converse ale wątpię, że będę ich potrzebować - Brillu buty to strzał w 10 jeśli chodzi o wygodę
W związku z tym że nie chodzę na co dzień w obcasach zdecydowałam się na trampki od samego początku i to była najlepsza decyzja.
Wybrałam baleriny. Szpilek ani butów na obcasie nie mogłam mieć ze względu na wzrost. Zresztą najlepiej czuję się w balerinach. Uszykowałam ze 4 pary na zmianę 😂
Mam sandałki wygodne. A co na zmianę... jeszcze nie pomyślałam
Złote sandałki na słupku 8 cm, a na zmianę również złote, ale niższe 5 cm.
Miałam buty taneczne Kozdra. Przetańczyłam w nich całą uroczystość bez zmiany.
Buty ślubne zamówiłam z firmy Witt. Wysokość obcasa 8 cm i kolor latte z ozdobą złotą. Na zmianę będę miała białe Conversy, ponieważ to są moje ulubione buty.
Postawiłam na białe trampki ze wstążką zamiast sznurówek.
Buty będą zwykłe proste bez zbędnych dodatków - gładka biel na 9 cm obcasie z zakrytymi palcami, ale bez pięty. Wybrałam firmę Kazar. 👠💍
Sandały na słupku, rozchodzone, wygodne, pasujące do kapelusza;) na zmianę mialam klapki w stylu boho
Sandałki skórkowe na obcasie 6cm dla mojej wygody, ale żeby się trochę podwyższyć. Jeśli będę zmieniać sukienkę po pierwszym tańcu, to zmienię może na koronkowe białe balerinki.
Buty ślubne to sandalki na wygodnie słupku, na zmianę wzięłam zwykle białe trampki
Na razie robimy ślub cywilny z samymi świadkami ale jak już będziemy robić przyjęcie weselne to zmienię odpowiedź ;)
Miałam płaskie buty zakryte z przodu, z tyłu trzymały piętę i kostkę za pomocą paseczka, kupione w deichmann za jakieś 60 zł na promocji. Miałam na zmianę białe adidaski, ale ich nie użyłam. Bolały mnie stopy, więc ściągnęłam buty całkiem, ale okazało się, że jest jeszcze szkło na podłodze, więc założyłam znow te same buty. Nie chciałam butów na obcasie, bo jeśli założyłabym wysokie buty dla wyglądu, a potem zmieniła na płaskie dla wygody to najpewniej w końcu wybiłabym zęby potykając się o suknię. Już i tak zdarzało mi się ją podeptać pomimo braku zmiany butów
Obowie mam bardzo wygodne że skóry i nie na dużym obcasie bo tylko 5 cm ale też w srebnym kolorze więc ba też basować do sukienki na poprawiny
Generalnie w planie miałam 2 pary. Jedne wyższe ok. 10 cm szpilki i drugie niższe ok. 6 cm czułenka.
Przy przymiarkach sie jednak okazało, że musze zdecydować się na jedne, bo nie da rady dopasować długości sukni do obu par.
Więc zdecydowałam się jednak na te niższe i przyznaje, że to był doskonały wybór.
Baleeiny na plaskim bo moj partner jest niski a na przebranie tamki
Srebrne czółenka, na zmoanę miałam srebrne buty taneczne, a do tego jeszcze awaryjnie białe sneakersy ze srebrnymi dodatkami
sandałki na słupku i czółenka na koturnie ale na wszelki mam też baletki gdyby w żadnych noga już nie dała rady wytrzymać
Zdecydowałam się na obuwie taneczne z odkrytymi palcami i obcasem kieliszkowym 8cm. Zależy mi bardzo na wygodzie w takcie całego wesela, stąd wybór butów tanecznych i nie planuje zmiany obuwia w trakcie. Buty są srebrne, więc planuje je później wykorzystan np. na imprezę karnawałową.
Jwsnnsowwne nsmsnd x. Zn j j j i I j. J y hjcg hcu hh h
Wybrałam 9cm, skórzane szpilki koloru perłowego z paskiem które były bardzo wygodne i dobrze trzymały się na nodze
Buty mam srebrne na słupku a na przebranie jasno beżowe baleriny
Jestem nie obcasowa, ale kupiłam buty na 8 cm szerokim obcasie, a na zmianę mam skórzane sandałki na 5 cm klocku, ewentualnie mam przygotowane jeszcze białe trampki ;P
Do kościoła planuje ubrać czółenka na lekkim obcasie, natomiast na salę będę miała na przebranie balerinki oraz trampki ;*
Sandałki na słupku, na przebranie również sandałki lecz na płaskiej podeszwie.
Miałam cieliste sandałki na słupku, w których wytrzymałam ok 9 godzin- później przebrałam je na stare, znoszone czarne baleriny i w nich już balowałam do 4.
Wybrałam takie w których wiem że będę mogła w nich cała noc być sprawdzone w innym kolorze na weselach jajo gość
Mam kupione skórzane buty, musza się ułożyć i trampki na zmianę 😉
Moje buty to trampki z myszką miki. Przy okazji się nie zabije na własnym weselu 😁
Jako buty ślubne wybrałam buty polskiej firmy Brilu, skórzane, kremowe na szpilce, z paseczkami. Eleganckie, klasyczne żeby można było założyć je również po ślubie do innych stylizacji.
Granatowe szpilki a na zmianę białe conwersy, myślę że będzie ok
Szpilki pasujące do bogato zdobionego gorsetu. Miałam przygotowane na zmianę białe trampki.
Zaplanowaliśmy z narzeczonym, że będziemy na weselu mieli takie same buty - kupiliśmy białe sneakersy i w nich zamierzamy się pobrać. Nie jestem fanką szpilek, więc to najwygodniejsze rozwiązanie.
Zamówiłam specjalnie na tę okazję skórzane czółenka w jasnym odcieniu beżu tak, by bez problemu wykorzystać buty przy innych poślubnych stylizacjach. Ponadto udało mi się przy okazji kupić drugie buty już w znanej sieciowce, które mogą być użyte zamiennie. Mam także rozchodzone, wygodne baleriny także jest w czym wybierać w razie potrzeby.
Białe ze srebrem błyszczącym paskiem - obcas 8 cm oraz na zmianę niższe srebrne
Moja ambicja mowi, ze buty mi sie na zmiane nie przydadza - slub z obiadem weselnym bedzie trwal maks 5h a jak bedziemy jechac do domu to planuje miec zwykle adidasy na zmiane, zeby w nie wskoczyc zaraz po wejsciu do auta
Chcę srebrne buty Bałagan na obcasie, jestem w nich zakochana
Buty slubne wzielam na malym obcasie i przedewszystkim sugdrowalam sie tym czy sa wygodne na zmiane w razie takiej opcji wybralam biale balerinki
Srebrne buty na obcaise o wysokości ok. 7 cm. Nie zaplanowałam butów na zmanę, jednak w razie sytuacji awaryjnej miałam ze sobą baleriny.
Wybrałam człenka w kolorze srebrnym brokatowym z zamkniętym noskiem i kilkucentymetrowym obcasem na ślub i niskie sandałexzki na wesele żeby było mi wygodnie
Buty ślubne miałam robione na zamówienie przez firmę Ślubne Buty. Wybrałam model butów tanecznych do użytku na zewnątrz w kolorze srebrnym. Na zmianę miałam również buty taneczne w kolorze srebrnym, ale takie które można używać tylko do wewnątrz pomieszczeń (miękka podeszwa)
Kotyl klasyczne pantofle. Miałam krótka imprezę i nie wzięłam butów na zmianę, moje buty były dobre ale lekko odpazyly mnie od spodu ( skóra) więc skończyłam na boso. Gdybym wiedziała to bym wzięła jakieś baleriny jednak zwykle.
Jako buty ślubne wybrałam czółenka na słupku w kolorze cielistym, natomiast na przebranie wybrałam (razem z narzeczonym) białe Nike Air Force 1
Nie planuje obuwia na zmianę. Moje buty ślubne to buty na klocku z otwartymi palcami, beżowe.
Obuwie taneczne. Jest bardzo wygodne. Niski obcas i ładnie wygląda. Będzie też służyć dłuższy czas. Obcas 6cm i kolor nude, więc nałożę je wszędzie poza weselem.
Na ślub i wesele będę miała trampki. Nie chodzę na obcasach a nawet balerinki doprowadzają mnie do szału.
Baleriny. Klasyczne, jasne, beżowe. Płaskie bez obcasa.
Wybrałam buty na płaskim obcasie - narzeczony jest mojego wzrostu i nie chcę być wyższa. Do tego nie lubię chodzić w obcasach i po prostu mogłoby się to źle skończyć.
Ja lubię bardzo wysokie obcasy, na płaskich nie potrafię tańczyć. A jeśli buty są dobrej firmy i dobrej jakości mogę w nich przetańczyć i przechodzić cały dzień i nie czuję zmęczenia nimi. Dlatego na ślub będę miała buty z 10 cm obcasem za kostkę, myślę by na zmianę kupić też na obcasie, ale mniejszym, takim 4-6 cm.
Buty firmy Kotyl miałam przez cały dzień tylko je. 7,5cm obcas i były to perłowe sandałki.
Przy wyborze butów, kierowałam się przede wszystkim wygodą i elegancją. Postawiłam na płaskie obuwie, ale bardzo efektowne - brokatowe.
jako buty proste białe czółenka na niskim słupku a na zmianę nike airmax z tiulowymi sznurówkami
Oczywiście trampki,czy ktoś później będzie pamiętał jakie miałam buty hmm nie sądzę 😁
Wybrałam bukiet z czerwonych roz, butów na zmiane nie miałam
Zdecydowanie buty do tańca! Proste, kremowe z niewielkim obcasem. Mają być przedewszystkim wygodne i stabilne. Na zmianę planuje niebieskie trampki jeżeli żadne z oferowanych w sklepach balerin nie okażąsię wystarczająco wygodne (a jestem w tym temacie dość wybredna) :P
Zwykłe srebrne i całe błyszczące obcasy na niskim obcasie. Myślę, że będą na tyle wygodne, że nie będę musiała ich zmieniać.
Miałam białe skórzane trampki - pod długą sukienką mało co było widać, sukienka była docinana od razu pod trampki, a mi cały wieczór było wygodnie :)
Na bardzi niskim obcasie sandały. Kupione nw promocji. Nie zamieniłabym ich na nic innego
Wybrałam buty zamówione na miarę. Mam szczupłą i małą stopę, dlatego najlepszym wyjściem były takie buty. Skórkowe, można wybrać odcień, kształt i wysokość obcasa, a cenowo wychodzi podobnie jak kupno randomowych butow przez internet.
Miałam buty na obcasie 2cm szyte na miarę a na zmianę płaskie białe sandalki. Musiałam postawić na wygodę ze względu na przypadłości, a także zaplanowaną rozrywkę dla gości.
Miałam takie niewygodne buty na ślub, ale to tylko godzinka, a potem miałam na weselu buty taneczne, z miękką podeszwą, że się nogi nie odbiły. Bardzo polecam żeby takie sobie zakupić, bo się świetnie w nich tańczy
Wybrałam skórzane czółenka na słupku 8cm firmy Kotyl koloru ecru. Bardzo wygodne, od początku jak tylko przymierzałam miałam wrażenie że pasują idealnie na nogę. Na zmianę zaplanowałam białe tenisówki.
Z racji tego ,ze jestem wysoka postawiłam na buty o delikatnym koreczku było one mi trochę za luźne więc po paru tańcach zmieniłam na białe trampki ,które były na platformie ,ponieważ nie chciałam ciągnąć sukni po ziemi.
Wybrałam buty firmy KOTYL.
Obcas około 8-9 cm.
Na zmianę białe trampki za kostkę z wyszytymi czerwonymi myszkami Mickey, które z daleka wyglądały jak serduszka.
Nie miałam butów na zmianę ponieważ miałam białe buty na 1,5 cm obcasie i były bardzo wygodne
Buty taneczne na niskim, stabilnym obcasie, bez potrzeby zmiany na inne :)
Będę miała prawdopodobnie buty na szerokim obcasie ponieważ nie umiem za bardzo chodzić w szpilkach nie mówiąc już o tańcu :)
Wybrałam poprostu białe conversy, ktore ozdobię koronką, cyrkoniami i napisem z datą naszego ślubu oraz imionami.
Jeszcze nie wybrałam. Zamówiłam par z popularnego, niedrogiego sklepu internetowego liczącmże jakaś para będzie pasować jak ulał.
Do sukni ślubnej wybrałam sandałki na słupku. Kupiłam je na stronie deezee. Zdecydowałam się na buty z tej firmy ze względu na ich wygodę. Dużo butów kupuje z tej firmy i zawsze jestem zadowolona. Natomiast na przepranie miałam adidasy z marki Kania.
Zamówiłam buty do tańca profesjonalnego firmy Elante i nikomu nigdy ich nie polece, były bardzo niewygodnie, ledwo w kościele w nich wytrzymalam. Na szczęście miałam sandaly i trampki na przebranie, wiec jeszcze przed pierwszym tańcem zmieniłam na sandalki płaskie
Z racji ślubu zimą mogłam sobie bez wyrzutów zaplanować obuwie na słupku. Wesele było kolorowe więc mogłam się zdecydować na odwarzny kolor ciemnego różu dzięki czemu buty mogę dalej urzywać w dziennych stylizacjach - nie były tylko na jeden raz
Wybralam buty taneczne ktore wygladaly jak buty slubne
Wybrałam buty na grubszym obcasie w kolorze beżu. Myślę, że na zmianę wezmę jeszcze coś niższego
białe klasyczne na obcasie 6cm, ma przebranie białe trampki ale wkoncu nie zmieniałam
Wybrałam buty polacane przez inne dziewczyny w bardzo atrakcyjnej cenie - nie były one na szpilce, a klocku co powodowało, że chodziło się bardziej komfortowo.
Buty na zmiane to białe trampki, które odekorowałam sama kryształkami swarowskiego z wiczoru pańsieńskiego.
Wybrałam firmę Kotyl i szpilki na niskim obcasie. bardzo wygodne, nawet dla osoby, która przez życie biegnie w trampkach. :)
na weselu miałam sandałki na słupku i platformie nie za wysokie a na przebranie sandałki na płaskim.
Wybrałam buty do tańca, jeszcze nie wiem jak się sprawdzą, teraz chodzę po domu i próbuje je rozchodzić ale na przebrania też zakupiłam buty w razie W ;)
przez operacje kolan wybralam buty na paskiej podeszwie
Buty zamówiłam w internecie. Liczyła się dla nie jakość i wygoda. Skóra, obcas w słupek, niewysokie, złote. Na przebranie planuje tenisówki.
Zdecydowałam się na buty na malutkim 0,5 cenymetrowym obcasie, po pierwsze ze wzgledu na wzrost partnera a po drugie przez wzgląd na wygodę. Na zmianę przygotowałam sobie tenisówki, jednak nie wiem czy będą mi one potrzebne. :)
Na ślubie i pierwszym tańcu będę miała szpilki a później przebiorę na buty na koturnie
Mam wybrane sandały na obcasie.Nie planuję zmieniać butów podczas wesela.Kolor beżowy z 6 cm obcasem.
Kupiłam buty z brilu (ogólnie nie polecam niestety). Po północy zmieniłam je na espadryle z DeeZee.
Szpilki 8 cm i kolorze złotym i sandały na zmianę na niskim obcasie.
Wybrałam zlote buty na obcasie zapinane na paseczek z brilu.pl a na zmianę białe sportowe pumy.
Wybrałam wpadające w złoto kotyle wykonane ze skóry. Były bardzo wygodne wiec nie musiałam mieć butów na zmianę 🙂
Wybrałam złote sandałki 7 cm do kościoła, a do tańca i na przebranie miałam buty do tańca w kolorze różowym również 7cm oraz sandały na płaskiej podeszwie.
Srebrne szpilki, nie mam nic na zmianę bo są mega wygodne
Białe z Anną Field z zapięciem na kostkę białe na płaskim na przebranie
Wybrałam najwygodniejsze obcasy od Polańskiego. Nie wyobrażam sobie innych
Ze względu na to, że moja przygoda z tańcem nie zaczęła się tylko od nauki pierwszego tańca, tylko wcześniej, zdecydowałam się na specjalne buty do tańca, które miałam wykonane na miarę. Dzięki temu czułam się wygodnie i komfortowo przez całe wesele.
Oczywiście na zmianę muszą być! :) Ale na początek i na wejście białe zamkniete.
Z powodu ciąży wybrałam płaskie balerinki z dodatkiem cekinek
mialam kontrowerysjne bo czarne ze zlotym ale byly pieknie
Podjęłam decyzję o płaskich balerinach. W nich będę czuła się najlepiej i nie będę musiała zbędnie wydawać pieniędzy na buty, których nigdy więcej nie załżę.
Szpilki do kościoła 9cm, na salę sandałki na słupku 13cm, na zmianę pod koniec wesela conversy
Wybrałam sandałki na słupku firmy MyWish. Mam nadzieję, że będą wygodne :) Na zmianę mam cieliste sandałki na niższym obcasie, które mam sprawdzone na innych imprezach.
Wybrałam buty choreo ze strony akcesoriadotanca.pl bo są mega wygodne. Na ślub postanowiłam wziąć 7.5cm obcas żeby nie przewyższyć mojego partnera, ale przetańczyłam już w 9cm obcasach z tego sklepu całą noc na studniówce i sprawdziły się świetnie.
Idealne obuwie dla mnie w dniu ślubu jest przede wszystkim wygodne. Postawiłam więc na klasyczne białe baletki.
Buty do tanca tak zeby byly wygodne, na przebranie musze wybrac na tej samej wysokosci ze wzgledu na to ze suknia bedzie na dlugosc dopasowana.
Wybrałam czerwone, zakryte buty na niewysokim grubym i stabilnym obcasie. Na zmianę białe baleriny.
Na swój ślub wybrałam złote buciki na niezbyt wysokim obcasie, którym miał 4 cm. Buty były piękne, ale jednocześnie wygodne!
Mam kilka par butów eleganckich, na zmianę mam klasyczne buty i w luźniejszym stylu.
Wybrałam balerinki na lekkim obcasie w kolorze ecru. Zależało mi na wygodzie i żeby nie zmieniać obuwia z obawy przed uszkodzeniem sukni.
Buty białe kupione bodajże w ccc buty na przebranie sandały
Czerwone Conversy, ewentualnie szkocka krata. A na zmianę baletki
Buty do kościoła klasyczne czółenka w kolorze ecru, na weselu miałam 2 pary butów jedne typowe buty do tańca z miękka podeszwą i płaskie baleriny
Jeżeli chodzi o buty mam dylemat. Bardzo podobają mi się cieliste kolory, ale nie wiem czy nie postawić na kolor. Jeżeli chodzi o obcas nie za wysoki max 10 cm. Moja przyjaciółka uważa, że ślub masz jeden raz w życiu i lepiej by było białe. Na zmianę planuje buty na niskim obcasie w ostateczności baletki albo białe trampki
Chcesz dodać swój komentarz?
Zaloguj się do swojego Planera i uzupełnij odpowiedź w zakładce 'Moje ślubne Q&A'
Przejdź do planeraNie masz jeszcze konta w naszym Planerze?
Zarejestruj sięNajbardziej pomocni
W tym miesiącu
Ogółem
Blog ślubny
Planer ślubny
-
Lista zadań
Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!
-
Lista gości
Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!
-
Budżet
Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!
-
Plan stołów
Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości
-
Strona ślubna
Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!
Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa
- Wybierz usługi, których szukasz
- Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
- Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie