Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (29)
Zobacz zdjęcia (29)
Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 1
Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 1 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 2 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 3 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 4 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 5 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 6 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 7
Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry, Kielce - zdjęcie 8
1 / 29

Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry id:41249

od 700 do 3700 zł / całość
Kielce, świętokrzyskie
(22)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-120...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Kochani, gratulujemy zaręczyn i cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę. Jeśli pragniecie niepowtarzalnych sesji zdjęciowych oraz wyjątkowego reportażu ślubnego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalną firmą z charakterem i wieloletnim doświadczeniem. Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Wam w tak uroczystych i ważnych chwilach w Waszym życiu.

„Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”
Angela Carter

Zatrzymujemy w kadrach chwile pełne emocji, szczęścia, szczerego uśmiechu, miłości, zabawy i wzruszeń. To Wy tworzycie fotografię, my tylko naciskamy przycisk aparatu. Każda historia jest jedyna w swoim rodzaju. Naszym celem jest sprawić, by trwała wiecznie. Nieważne czy lubisz awangardowe realizacje czy tradycyjne sesje? Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły.

Time4wedding.TV produkuje filmy, które zapadają w pamięć, są niepowtarzalne i magiczne. Jesteśmy szczęściarzami, bo mamy szansę pracować dla wspaniałych, zakochany osób, uwieczniając ich najwspanialsze chwile w życiu.

#kamerzysta #fotograf #film #szescianwedding #dron #filmowanie #produkcja #radom #film #wesele

Prowadzimy działalność legalnie. Wystawiamy faktury jak i paragony. Posiadamy licencję na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych. Operator drona posiada świadectwo kwalfikacji na wykonywanie lotów UAVO. Co ważne pracujemy na profesjonalnym sprzęcie filmowym i fotograficznym. Wyróżniamy się również tym, że nasze zdjęcia są wykonywane aparatem pełnoklatkowym z jasnymi japońskimi szkłami.

Podzielcie się z nami Waszymi planami. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć jak najszybciej, maksymalnie w przeciągu 12 godzin.

Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry - film 1 Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Time4wedding.tv

OFERTA

od 700 do 3700zł/ całość

FOTOGRAFIA:
Reportaż (Przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele) około 400 zdjęć z profesjonalną postprodukcją cyfrową na pendriv’ie 3200 zł (bez pleneru) i 3700 zł z plenerem.

Plener fotograficzny (bez reportażu ze ślubu/wesela)- 1000 zł
Sesja narzeczeńska - 700 zł (ok 20 zdjęć z profesjonalną obróbką i retuszem)

USŁUGI DODATKOWE:
Materiał w chmurze dla gości = 200 zł (5 miesięcy)
Fotoksiążka Basic = 150 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Firma time4weddingtv oferuje usługi fotografii ślubnej na wysokim poziomie, co zapewnia zarówno wysoką jakość zdjęć, jak i niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z ich oferty:

Doświadczenie: fotografowie firmy time4weddingtv mają wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej i są w stanie dostarczyć niezapomniane ujęcia i momenty z tego wyjątkowego dnia.

Jakość: fotografowie korzystają z najnowocześniejszego sprzętu i technik, aby zapewnić najwyższą jakość zdjęć. Dodatkowo dzięki dodatkowym warsztatom fotograficznym stale rozwijamy swoje kompetencje.

Elastyczność: firma time4weddingtv oferuje elastyczne podejście do potrzeb i wymagań klientów, co pozwala im na dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Profesjonalizm: fotografowie są profesjonalistami w swoim fachu i zawsze stawiają na pierwszym miejscu satysfakcję klientów.

Niezawodność: firma time4weddingtv jest znana z niezawodności i rzetelności, co pozwala na spokojne przeprowadzenie ślubu i wesela bez obaw o jakość usług.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta fotograficzna firmy time4weddingtv wyróżnia się elastycznością, wysoką jakością i innowacyjnym podejściem, co pozwala na uchwycenie niezapomnianych momentów i ujęć z tego wyjątkowego dnia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zdecydowanie naszym upragnionym osiągnięciem jest każdorazowe zadowolenie klientów z otrzymanego materiału.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres czasowy ustalamy indywidualnie z klientem,ale często zdarza nam się zostać dla kilku niepowtarzalnych chwil.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Reportaż (Przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele) około 400 zdjęć z profesjonalną obróbką cyfrową na pendriv’ie. Usługa może być z plenerem lub bez.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Przygoda z filmowaniem zaczęła się kilka lat temu, dzięki czemu stale z roku na rok podnosimy swoje umiejętności. Rozwijamy się aby sprostać waszym wszelkim oczekiwaniom.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią zaczęła się kilka lat temu, dzięki czemu stale z roku na rok podnosimy swoje umiejętności. Rozwijamy się aby sprostać waszym wszelkim oczekiwaniom.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży od 2019 pod nazwą Time4weddingtv.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jesteśmy szczęściarzami, bo mamy szansę pracować dla wspaniałych, zakochanych osób, mogąc uwieczniać ich wyjątkowy dzień.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie najlepszych światowych marek,dbamy o to żeby być na bieżąco z najnowszą technologią. Oczywiście na życzenie możemy przesłać taką specyfikację.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dlatego że zdjęcia lub film, to produkt którego klient oczekuje w najwyższej jakości, a najwyższą jakość osiągamy również dzięki profesjonalnemu sprzętowi.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej jest to ekipa trzyosobowa,składająca się z dwóch operatorów video oraz fotografa.

Jak ubieramy się na wesele?

Staramy się nie zwracać na siebie uwagi,ale też nie wyglądać jak goście weselni :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film lub zdjęcia przekazujemy na nośniku typu Pendrive ze specjalną dedykacją dla Pary Młodej:)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia oddajemy na nośniku typu Pendrive oraz w formie odbitek 20 x 23. Zapakowane w ozdobne pudełeczko.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania to około 3 miesiące. Staramy się oddać materiał tak szybko jak to możliwe. Nie przekraczamy ustalonego terminu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy, ponieważ Msza Święta to najważniejszy moment, a my pracując musimy przestrzegać zasad tam panujących .

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

TAK, ponieważ tylko ten dokument daje nam komfort bezpiecznej i odpowiedzialnej pracy. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników przestrzeni powietrznej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

"idealne zdjęcie" powinno oddawać to, co jest dla osoby ważne i cenne. Dla nas cenne są emocje które staramy się uchwycić. Wasz uśmiech, łzy szczęścia, miłość :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy , zdecydowanie każdy. To wyjątkowe wydarzenia, z którego cieszymy się razem z Wami :) Każdy ślub i wesele to nowa piękna historia.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak. Pokażemy Ci że sesja za granicą nie musi się wiązać z ogromnymi kosztami.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Jest wiele takich miejsc, jako fotograf posiadam listę miejsc godnych polecenia w zależności od preferencji klienta.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Dla nas każde miejsce jest magiczne, gdyż odbywa się tam wasze przyjęcie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz style to głównie mieszanka reportażowego z artystycznym. Staramy się skupiać dokumentowaniu wydarzeń w naturalny sposób, jednak lubimy również kreatywne ujęcia i eksperymentowanie z różnymi technikami i stylami, aby uzyskać unikalne zdjęcia. Staramy się jak najlepiej wydobyć nastrój weselny panujący w dniu wydarzenia.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz przepis to para młoda, uśmiechnięci zakochani. To Wasz wyjątkowy dzień a my jesteśmy po to aby go uwiecznić. To nasza praca ale zarazem pasja, dlatego podchodzimy z uśmiechem na twarzy do każdej realizacji.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się zazwyczaj w języku ojczystym tj. języku polskim. Jednak również mówimy w języku angielskim komunikatywnie.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Mamy kilku fotografów, którzy znani są ze swojego wyczucia kompozycji, światła i emocji, które są obecne w ich zdjęciach. Jesteśmy na bieżąco z nowościami dotyczącymi technik fotografowania, przeglądamy portale z tematyką weselną. Inspirujemy się również waszym wydarzeniem. Napawacie nas kreatywnością, którą wylewamy na nasze dzieła :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Ludzie są dla nas najważniejsi, co za tym idzie? Jesteśmy w stanie spersonalizować usługę tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W sytuacjach niezależnych od nas staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Nie narzekamy a działamy. Jak to mówią, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.... A wyobraźnie mamy ogromną.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Zdecydowanie NIE, ponieważ nasz sprzęt pozwala na radzenie sobie w takich warunkach.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Większość osób stawia na naturalność, styl boho w ostatnich latach mocno zdominował rynek ślubny. Jednak dla nas najważniejsze jest to co podoba się naszej parze młodej. Zawsze chętnie podpowiemy inspiracje jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Większość osób stawia na naturalność, styl boho w ostatnich latach mocno zdominował rynek ślubny. Jednak dla nas najważniejsze jest to co podoba się naszej parze młodej. Zawsze chętnie podpowiemy inspiracje jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Pierwsza rzecz to aparat, aby uwieczniać każdy dzień w nowy kreatywny sposób. Zabralibyśmy również kredki/farby aby rozwijać swoje zmysły artystyczne poprzez malowanie.

Nasze pasje.

Główną pasją jest fotografia, to jej poświęcamy większość czasu. Jednak poza nią uwielbiamy gotować, czytać książki, i jeszcze wiele innych. Należy do mocno aktywnych osób.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostki zdradzamy na pierwszym spotkaniu/ pierwszej rozmowie. Odpowiadamy na każde pytanie zgodnie z prawdą. Zatem śmiało :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jest wiele książek, które zapadły w naszej pamięci. Uwielbiamy te które są związane z rozwojem. Powinniśmy chyba stworzyć listę polecajek TIme4weddingtv.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Time4wedding.tv (22)

Time4wedding / FOTOGRAF / Zamień wspomnienia w piękne, trwałe kadry id:41249
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Kielce
Data dodania: 03-02-2023

Piękne zdjęcia. Żona cały czas z uśmiechem przeglada i wspomina nasz najważniejszy dzień. Współpraca z time4wedding to niesamowite doświadczenie które wszystkim polecam. Cała realizacja przebiegła bezproblemowo, ogromne zaangażowanie ze strony Dominiki aby pomóc w odpowiednim ustawieniu. Polecam wszystkim

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Radom
Data dodania: 02-02-2023

Bardzo polecam współpracę z Dominika! Wszystko dostaliśmy zgodnie z umowa, a zdjęcia są przepiękne! :) wszystko na najwyższym poziomie.

O
Oliwia
5.00
 / 5
Data imprezy: 07-01-2023
Radom
Data dodania: 02-02-2023

Bardzo polecam współpracę z Dominiką! Zdjęcia z imprezy, które otrzymałam przeszły moje oczekiwania! ❤️ super kontakt, profesjonalne podejście i miła atmosfera 😊

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2022
Kielce
Data dodania: 02-02-2023

Współpraca była czysta przyjemnością. Pełen profesjonalizm. Dominika była bardzo pomocna przy calej realizacji, pełno kreatywnych pomysłów. Efekt końcowy zdjęć przerósł nasze wszelkie oczekiwania 🥰 polecamy z mężem !

E
Emilia
5.00
 / 5
Data imprezy: 15-07-2022
Radom
Data dodania: 02-02-2023

Bardzo polecam firmę! Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, ekipa bardzo profesjonalna, ponieważ otrzymałam swój materiał bardzo szybko i w idealnej jakości. Nic dodać, nic ująć :)

M
Maria
5.00
 / 5
Data imprezy: 27-01-2023
Radom
Data dodania: 02-02-2023

Z całym sercem polecam firmę! Najwyższa jakość usług, materiał który tworzą jest zrobiony z pasją i zaangażowaniem, widać, że ekipa robi wszystko co może aby sprostać oczekiwaniom tak wymagającego rynku.

O
Ola
5.00
 / 5
Data imprezy: 12-11-2022
Warszawa
Data dodania: 02-02-2023

Piękne zdjęcia i film z imprezy, jestem zachwycona ❤️ współpraca na najwyższym poziomie!

M
Maciek I Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Busko-Zdrój
Data dodania: 23-04-2022

W pierwszej kolejności chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Danielowi za Świetny film i teledysk ślubny. Na pewno będziemy polecać Cię dalej bo jesteś bardzo komunikatywny, najbliższą rodzina często Cię wspominała podczas oglądania filmu że trafilismy na profesjonalistę :D no i film który jest wykonany w najlepszy możliwy sposób.
Polecamy Time4weeding :D

Pokaż więcej opinii

Kontakt Time4wedding.tv

Nazwa firmy: Time4wedding.tv
Imię: Dominika 
Adres: Kielce, , 25-001, woj. świętokrzyskie
536-120...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4138
Zadzwoń
536-120...
Napisz

Popularne miasta w okolicy