Profesjonalny iluzjonista na wesele - Tomasz Jusza id:4949

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Profesjonalny iluzjonista na wesele - Tomasz Jusza

Tomasz Jusza Ostatnio widziany 12-06-2018
889-059...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (11)
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 21-01-2011
Liczba odwiedzin: 8013

Oferta

Iluzjonista Tomasz Jusza to najlepszy wybór na Wasze wesele! Nie tylko dlatego, że jego występ jest niezwykły...to po prostu świetny gość :)

Zapraszając iluzjonistę, uczynicie Ten Dzień jeszcze bardziej magicznym i niezapomnianym. Tomasz oczaruje wszystkich uczestników wesela, prezentując niesamowite efekty iluzji oraz solidną dawkę humoru, popartą ponad 12 letnim doświadczeniem w pokazach na weselach w całej Polsce! Jego pokaz to doskonały, lekki i przezabawny przerywnik między tańcami, dający wytchnienie zmęczonym nogom. To także gwarancja tego, że Wasze wesele będzie na ustach wszystkich gości jeszcze przez wiele tygodni po przyjęciu! Mówiąc wprost - inni goście będą Wam zazdrościć pomysłu i tak niezwykłego, oryginalnego przebiegu wesela!

Do przeprowadzenia magicznego pokazu nie potrzeba wielkiej sceny ani specjalnych warunków. Wystarczy kilka metrów kw. wolnej przestrzeni, która na czas trwania pokazu zamieni się w prawdziwą estradę cudów, śmiechu i wyśmienitej zabawy. Pożyczona dycha zamieni się w stówę, myśli widzów zostaną bezbłędnie odczytane, a drewniany stół uniesie się w powietrze. Co więcej, Tomasz wykonuje drugą część pokazu przy stołach, w bezpośrednim kontakcie z gośćmi. Całą magię prezentuje z podwiniętymi rękawami, w dłoniach widzów, czym nie tylko dostarcza niesamowitych wrażeń i emocji, ale także doskonale integruje gości i zachęca do dalszej zabawy na parkiecie. Iluzja przy gościach odbywa się równolegle z przebiegiem wesela, całość jest więc bardzo dynamiczna i dostosowana do Waszych indywidualnych potrzeb.

Kreatywność i oryginalny styl iluzjonisty Tomasza Jusza doceniło Jury popularnego programu MAM TALENT. Tomasz dwukrotnie oczarował Małgorzatę Foremniak, Agnieszkę Chylińską i Agustina Egurrolę, otrzymując 3 X TAK! Tomasz to także fachowiec szkolący innych iluzjonistów - w lutym 2018 roku przeprowadził doskonale przyjęte seminarium dotyczące pokazów iluzji na weselach, w którym wzięło udział kilkudziesięciu iluzjonistów z całej Polski. Ogromna ilość wiedzy i przydatnych wskazówek przekazanych kolegom po fachu miała na celu podniesienie jakości pokazów świadczonych przez iluzjonistów z całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami od Klientów - wszystkie są w 100% autentyczne, wystawiane przez oczarowane Pary Młode od 2011 roku.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Profesjonalny iluzjonista na wesele - Tomasz Jusza id:4949
Ilość głosów: 11
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika
Monika
(5)
Dodano: 28-11-2017
Data imprezy: 25-11-2017
Miejscowość: Śliwice
Świetny występ na naszym weselu, który oczarował gości. Pan Tomasz jest bardzo charyzmatyczną osobą, która potrafi skupić na sobie uwagę gości. Świetnie sobie radzi z dziećmi i jest profesjonalistą. Nic dodać nic ująć. Świetnie wydane pieniądze. Zdecydowanie polecamy.
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 20-09-2017
Data imprezy: 17-09-2017
Miejscowość: Nowy Staw
Dziękujemy za świetny pokaz!
To była wspaniała, trafiona atrakcja dla gości!
Zaprosiłam Pana Tomasza na poprawiny i to była świetna decyzja.
Na początku chciałam, aby poakz odbył się w wesele. Zadzwoniłam do trzech iluzjonistów w tym do Pana Tomasza, ale niestety termin na wesele był zajęty. Rzucono pomysł z poprawinami i zgodziłam się, ale oddzwoniłam do Pana Tomasza, ponieważ to on przez telefon i maila wydawał się najbardziej sympatyczny i profesjonalny. :)
Krzysztof
Krzysztof
(5)
Dodano: 20-06-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Radojewice
Serdecznie dziękujemy po raz kolejny za wspaniały pokaz na naszym weselu. Goście nie mogą wyjść z wrażenia po występie Pana Tomka :) Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Oprawa muzyczna podczas występu na bardzo wysokim poziomie.Oceniając pokaz brakuje tak pięknych słów, żeby podziękować za wszystko. Powiedzieć, ze jesteśmy zadowoleni to mało... jesteśmy megaaaaaaaaaaaaaaa szczęśliwi, że wybraliśmy właśnie Pana Tomka, aby uświetnił nasze wesele :)
Milena
Milena
(5)
Dodano: 16-05-2017
Data imprezy: 12-05-2017
Miejscowość: Iwiczno
Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniały, wesoły i robiący wrażenie pokaz iluzji na naszym weselu. Goście byli pod ogromnym wrażeniem. Zafascynowanie udzieliło się zarówno dorosłym jak i dzieciom!! Sama współpraca z Panem Tomaszem była na najwyższym poziomie profesjonalizmu, Para Młoda dała "zielone światło" a resztą spraw organizacyjnych zajął się Pan Tomasz. Pokaz iluzji bardzo uatrakcyjnia wesele, polecamy go wszystkim planującym taką uroczystość. Jeszcze raz dziękujemy za współpracę i wspaniały pokaz!
Antoni Kufel
Antoni Kufel
(5)
Dodano: 09-08-2016
Data imprezy: 06-08-2016
Występ iluzjonisty uatrakcyjnił uroczystość weselną. Program iluzji bardzo interesujący, goście mieli ciekawy przerywnik w zabawie. Serdecznie polecam.
Michał Graczykowski
Michał Graczykowski
(5)
Dodano: 29-12-2015
Data imprezy: 11-12-2015
Pan Tomasz zaprezentował świetne show. Było zabawnie i profesjonalnie, wszyscy goście byli zaangażowani i świetnie się bawili. Polecam wszystkim!
Grzesiek Jaroczek
Grzesiek Jaroczek
(5)
Dodano: 21-06-2013
Data imprezy: 15-06-2013
Dziękuję Panu Tomaszowi za wspaniały pokaz. Moja (już) żona i ja a także nasi goście - wszyscy mieli niezłą frajdę z oglądania Pana Iluzjonisty
Radek i Zosia
Radek i Zosia
(5)
Dodano: 22-12-2012
Było super!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Iluzjonista Tomasz Jusza
Imię:Tomasz
Nazwisko:Jusza
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.