Zobacz zdjęcia (38)
⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐, Warszawa - zdjęcie 1
⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐, Warszawa - zdjęcie 2 ⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐, Warszawa - zdjęcie 3 ⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐, Warszawa - zdjęcie 4 ⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐, Warszawa - zdjęcie 5
⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 38

⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐ id:47682

Warszawa, mazowieckie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
730-340...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Jeśli cenicie sobie alternatywne rozwiązania nawiązujące do weselnej tradycji, ale pozbawione przaśności, to zdecydowanie znajdziemy wspólny język :)

✅ Za każdym razem tworzymy indywidualny scenariusz wesela w oparciu o Wasze preferencje - jeszcze raz podkreślimy, że to Wasza impreza i powinna wyglądać tak jak Wy tego chcecie!
✅ Z przyjemnością wysłuchamy Waszych pomysłów, a bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu na pewno znajdziemy sposób, aby wszystkie z nich wcielić w życie.

🚫 Bez biesiady i bez żenującego humoru - prowadzimy przyjęcia w nowoczesny sposób. Specjalizujemy się w imprezach bez disco polo, ale na życzenie możemy zagrać parę kawałków z tego gatunku.
🚫 Typowe, oklepane zabawy to nie nasza bajka - zamiast tego możemy zaproponować Wam nasze autorskie, niestandardowe sposoby na integrację gości. Są one dostosowane do wszystkich grup wiekowych i niekoniecznie związane z muzyką.

🟢 Lubimy krótkie oczepiny, a preferowana przez nas forma to wszelkiego rodzaju quizy.
🟢 Z wielką chęcią poprowadzimy animacje taneczne w trakcie imprezy - jednak nie będziemy "na siłę" przeszkadzać Waszym gościom w tańcu.
🟢 Bardzo ważnym elementem naszej współpracy jest konsultacja dotycząca przebiegu imprezy - pomagamy tak rozplanować posiłki, aby nie przytłoczyć gości atrakcjami i znaleźć odpowiednio dużo czasu na tańce.

🎶 Muzyka na imprezie jest najważniejsza, a oprawa muzyczna w naszym wykonaniu bazuje na oryginalnych wersjach utworów - choć remiksy również zdarza nam się zagrać.
🎶 Możecie mieć duży wpływ na to, co zagramy na Waszym przyjęciu - Wasze playlisty są u nas zawsze mile widziane.
🎶 Przez większość czasu miksujemy muzykę. W trakcie naszych setów nie usłyszycie okrzyków typu "łapy w górę" - to totalnie nie nasz klimat.

👍 Do kompletu razem z nami mamy drewniane stanowisko i oryginalne oświetlenie - oba te elementy osobiście zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy. Naszym zdaniem wygląda to estetycznie i stylowo, może Wam też się spodoba :)
👍 Jesteśmy z Warszawy, gramy na terenie całej Polski.
👍 Opinie na nasz temat możecie poczytać także na mapach google oraz fanpage na facebooku.

⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐ - film 1 ⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐ - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza usługa przypomina mi układanie klocków. Repertuar możemy dopasować do Waszego gustu, a każdy punkt imprezy możemy przeprowadzić na kilka sposobów. Zaproponujemy Wam różne możliwości, jednak to Wy decydujecie które elementy będą najlepiej pasować do Waszego przyjęcia.
Każdy taki element jest innym klockiem. I wspólnie z tych klocków budujemy wieżę, która za każdym razem będzie wyglądać inaczej. Dzięki temu usługa oprawy muzycznej i prowadzenia wesela jest idealnie skrojona na miarę i dopasowana do Waszych potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zatrudniając nas jako DJa i wodzireja na Wasze wesele dostajecie ciut więcej niż tylko jego prowadzenie. Ponieważ wspólnie z naszymi parami młodymi układamy harmonogram przyjęcia, to w trakcie wesela zajmujemy się jego pilnowaniem i czymś w rodzaju koordynacji poszczególnych punktów. Chodzimy na kuchnię, aby zapytać czy są gotowi z posiłkiem lub tortem - by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Szukamy Was przed ważnymi punktami, abyście byli obecni na sali. Jeśli przewidziane są nagrody dla gości za udział w konkursach, to wysyłamy po nie Waszych świadków, abyście chwilę mogli odpocząć 😉 To z pozoru są drobne rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesela.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Na naszej stronie znajdziecie nasze przykładowe playlisty na Spotify - natomiast mamy świadomość, że gusta są różne. Dlatego preferujemy, abyście to Wy przygotowali dla nas trochę kawałków. Jeśli będziecie mieć czas i ochotę, to będziecie mogli przyszykować na Wasze wesele aż 6 list z utworami - o szczegółach opowiemy na spotkaniu :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

I nie tylko! :) Impreza powinna być dobrze poprowadzona przez mikrofon. Jednak to, co będzie oznaczać "dobrze", może się diametralnie różnić! Nie mamy jednego, powtarzalnego schematu na prowadzenie przyjęć, dlatego zakres prowadzenia imprezy ustalamy indywidualnie. W zależności od oczekiwań wcielam się zarówno w rolę dyskretnego konferansjera, jak i wodzireja z krwi i kości. W każdej z tych ról czuję się świetnie! Zabawy oczepinowe i animacje taneczne to elementy, gdzie mogę się trochę wykazać ;) Ale mogę ograniczyć swoją częstotliwość pojawiania się z mikrofonem wyłącznie do zapowiadania najważniejszych punktów przejęcia,

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mógłbym tutaj wypisać nazwy wszystkich marek sprzętu, którego używamy. Ale dla Was nie powinno to być istotne. Istotne jest jaką usługę ostatecznie dostajecie jako para młoda – a musi to być usługa najwyższej jakości. Korzystamy ze sprzętu, który pozwala nam zapewnić tę najwyższą jakość. Część rozwiązań (jak na przykład nasze stanowisko czy trójkąty) zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy własnoręcznie, gdyż gotowe rozwiązania dostępne na rynku nie spełniały naszych wymagań.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Skupiamy się przede wszystkim na muzyce i dobrej zabawie, dlatego oprócz ciężkiego dymu i dodatkowego oświetlenia w naszej ofercie nie znajdziecie napisów LOVE czy fotobudki. Natomiast jeśli będzie Wam zależeć na jakiejś konkretnej dodatkowej atrakcji, to istnieje 99% szans, że będziemy w stanie polecić Wam zaprzyjaźnioną firmę, która naszym zdaniem robi dobrą robotę :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Umowy podpisujemy na 10 godzin imprezy licząc od momentu pojawienia się pary młodej na sali. W większości przypadków Istnieje opcja przedłużenia imprezy za dodatkową opłatą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

O ile prośby gości nie odbiegają od naszych ustaleń z Wami przed weselem, to staramy się je realizować. Natomiast czasami te propozycje totalnie nie pasują do atmosfery, która panuje na weselu - nie mamy problemu z tym, aby niektórym osobom odmówić.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zawsze w pakiecie dostajecie Michała i Grzegorza :) Natomiast nasz skład może zostać uzupełniony o wokalistę, tłumacza bądź muzyka z instrumentem - w zależności od Waszych potrzeb i preferencji. Możecie mieć pewność, że nie pojawi się nagle ktoś, o kim nie wiedzieliście.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście! Mamy przygotowane pakiety sprzętowe dopasowane do Waszych potrzeb. Może to być wyłącznie ciepłe światło, które idealnie sprawdzi się w klimatach boho i rustykalnych. Można rozbudować to o głowy ruchome, które już w okolicach świtu pozwolą nam uzyskać bardziej klubowo-festiwalowy klimat. A w naszym najwyższym pakiecie zapewniamy ponad 30 urządzeń oświetleniowych.
WAŻNE - nie używamy laserów :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Imprezami zajmujemy się od naszych nastoletnich czasów - ostatnio okazało się, że już dłużej jesteśmy didżejami, niż nimi nie jesteśmy :) Natomiast pierwsze wesela "na poważnie" zaczęliśmy grać razem w 2013 roku.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

I speak English, I don't use sophisticated vocabulary but I have enough skills to get along :) Natomiast na innych weselach międzynarodowych zawsze wspieramy się dodatkowym konferansjerem, który prowadzi imprezę w drugim języku. Współpracujemy z kilkunastoma osobami prowadzącymi przyjęcia, więc najprościej będzie jeśli zapytacie. Najbardziej egzotyczne wesele dwujęzyczne jakie zagraliśmy to polsko-bengalskie :)

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Maksimum moich umiejętności wokalnych to zaintonowanie sto lat. Z szacunku do Waszych gości nie śpiewamy, a jeśli już, to przy wyłączonym mikrofonie :D

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jeśli chodzi o zakres prowadzenia, to zawsze jest on ustalany indywidualnie. Możecie natomiast liczyć na sprzęt - zapewniamy nagłośnienie dostosowane do wielkości sali i liczby gości (ewentualnie dogłośnienie drugiej sali/na zewnątrz jest już w cenie), nasze drewniane stanowisko oraz mały zestaw oświetlenia na parkiet, który podkreślony jest wytwornicą delikatnej mgły.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Niestety nie ma czegoś takiego dla didżeja, a naszym obowiązkiem jest "jedynie" posiadanie legalnych utworów. Natomiast istnieje licencja na publiczne odtworzenie muzyki, którą powinien opłacić organizator wydarzenia. Na życzenie możemy pomóc ogarnąć takie formalności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Dokładnie tak brzmi praca domowa dla Was ;) Oczywiście mamy swoje ulubione utwory, jednak przede wszystkim staramy się dopasować do stylu i preferencji pary młodej.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Dla jednych wymarzonym weselem jest pełen ogień na parkiecie, a dla innych spędzenie tego czas w gronie najbliższych z drinkiem w ręku. Każda z tych grup ma inną definicję dobrej imprezy :) I przez to również wymaga innego podejścia do jej "rozkręcenia". Naszym zdaniem takim uniwersalnym kluczem do dobrej zabawy jest poczucie swobody - nawet jeśli zaproponujemy Waszym gościom jakąś aktywność, to udział w niej nie będzie obowiązkowy. Z tego też względu raczej skupiamy się na odpowiednim dobraniu repertuaru niż na krzyczeniu przez mikrofon.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Wolimy tego nie robić! Najlepiej odnajdujemy się na weselach całkowicie pozbawionych disco-polo. Niemniej nie mamy problemu z tym, aby w trakcie imprezy przemycić kilka utworów z tego gatunku - jednak tylko i wyłącznie wtedy, jeśli dacie nam na to zielone światło i Wasi gości naprawdę potrzebują disco-polo. Nie podejmujemy się wesel, które mają opierać się na tym gatunku muzyki.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Lubimy prowadzić wszelkiego rodzaju wspólne tańce, konkursy, quizy i zadania dla gości - natomiast nie zapominajmy, że najważniejszy trzon na weselu stanowi muzyka. Zabawy traktujemy jako narzędzie, którym można pobudzić gości. Dlatego należy je umiejętnie dawkować i rozłożyć w czasie, aby uczestnicy imprezy nie czuli się przytłoczeni ich ilością.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ślub i wesele to bardzo radosny moment w życiu zakochanych ludzi - nam też udziela się to szczęście :) Dlatego lubimy WSZYSTKO w naszej pracy! No może oprócz noszenia sprzętu :D Najpierw polubiliśmy wesela, a dopiero potem zaczęliśmy przy nich pracować.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie będziemy dyskryminować żadnego gatunku, jednak niezależnie od stylu muzycznego na weselach unikamy utworów zawierających wulgaryzmy w tekście. Tak więc jeśli macie oryginalny gust muzyczny, to z przyjemnością poznamy nowe utwory i zagramy je na Waszym przyjęciu.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Byliśmy dwa razy z Michałem na wyjeździe studenckim w Bułgarii, prowadziliśmy tam warsztaty DJskie z miksowania muzyki oraz graliśmy wieczorne imprezy dla uczestników wycieczki. Budynek, w którym był zlokalizowany jeden z klubów, pełnił wcześniej funkcję kościoła. Miejsce dla DJa znajdowało się tam, gdzie zazwyczaj stoją organy i przed imprezą trzeba było wdrapać się z konsoletą po drabinie :)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Dochodzi 5 rano. Od ponad 2 godzin ciągiem gramy fajny muzycznie set. Na parkiecie została grupka kilkunastu najbardziej wytrwałych imprezowiczów. Kończmy imprezę. Goście podchodzą do nas z uśmiechem na ustach i przybijają piątki. Para młoda po pożegnaniu wszystkich również do nas podchodzi, przytula i mówi, że było lepiej niż sobie wyobrażali i nas kochają :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Niezawodność sprzętu to w pierwszej kolejności bezpieczeństwo Waszego przyjęcia. Mając sprawny, regularnie serwisowany sprzęt (oraz zapasowy w samochodzie w razie awarii) jesteśmy przygotowani na niespodziewane sytuacje.
Po drugie - sprzęt jest dopasowany do naszych potrzeb, dzięki czemu komfortowo nam się na nim pracuje. Z tego względu część naszych rozwiązań to "handmade".

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Michał jest już dłużej didżejem niż nie jest ;) Pierwsze kroki jako didżeje stawialiśmy w warszawskich klubach. DJ Mike M swoją pierwszą całonocną imprezę zagrał w 2003 roku, DJ Woncky w 2009.

Ciekawostki na nasz temat.

Nasza waga liczona wspólnie nigdy nie spadła poniżej 210 kilogramów. Niektórzy twierdzą, że WM to skrót od Więcej Mięsa albo Wielka Masa. A jeśli dalej to czytacie, to gratuluję, że dobrnęliście tak daleko - na hasło WIELKA MASA dostaniecie zniżkę :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie WM Studio (7)

⭐WM Studio ⭐ Duet DJ + Wodzirej - bez biesiady i disco polo ⭐ id:47682
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Warszawa
Data dodania: 19-09-2023

Współpraca z chłopakami była czystą przyjemnością, Grzesiek wiedział jakie pytania nam zadawać oraz jak zrozumieć nasze potrzeby, aby oprawa muzyczna i zabawy były w 100% w naszym guście. Finalnie wesele wypadło lepiej, niż moglibyśmy sobie to wymarzyć, także wielki szacunek i ogromne podziękowania dla Grześka i Michała. Najlepiej poprowadzone wesele na jakim byliśmy :D

Grzegorz
19-09-2023

Bardzo dziękujemy ❤️ To była wielka przyjemność grać dla Was i dla Waszych gości!

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Kutno
Data dodania: 18-09-2023

Fenomenalna, profesjonalna współpraca! Wśród przedślubnego natłoku spraw ustalenia dotyczące muzyki były miłą odskocznią. Wszyscy świetnie się bawili i każdy znalzał coś dla siebie, nawet zagorzali fani disco polo non-stop tańczyli do przygotowanej muzyki. My o nic nie musieliśmy się martwić. Wiele osób, w tym pani z urzędu pytało się w jaki sposób udało nam się znaleźć takie perełki. Dodatkowo sprzęt i nagłośnienie jakie ze sobą wzięło WM Studio naprawdę robiło wrażenie i stanowiło dodatkową dekorację sali.

Grzegorz
18-09-2023

Wow, perełkami jeszcze nikt nas nie nazwał wcześniej 😃 Dzięki serdeczne ❤️

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nowosiółki
Data dodania: 17-09-2023

Wybór odpowiedniego DJa na wesele był dla nas absolutnym priorytetem. Zależało nam na znalezieniu usługodawcy, który poprowadzi naszą imprezę w profesjonalny i kulturalny sposób, no i oczywiście dobierze najlepszą muzykę dla naszych gości. Jesteśmy mega szczęśliwi, że trafiliśmy na WM Studio, bo chłopaki wykonali zadanie na 200%! Fakt, że przedłużyliśmy naszą imprezę do 6:00, a ostatni goście zeszli z parkietu tylko dlatego, że odjeżdżał ostatni autobus powrotny, mówi sam za siebie. :D
Grzegorz i Michał poza rozkręceniem naszej imprezy dbali też całościowo o przebieg wesela. Przed imprezą sprawnie dograliśmy z nimi wszystkie szczegóły, dzięki czemu w trakcie wesela mogliśmy po prostu się na nim dobrze bawić. Mega doceniamy sprawny kontakt i otwartość na nasze potrzeby, czyli to, co naprawdę ułatwia życie parom przygotowującym się do wesela.
Polecamy!

Grzegorz
18-09-2023

Z taką ekipą wszystko musiało się udać - było absolutnie przegrubo! My też się świetnie bawiliśmy u Was, szczególnie po 5 rano :) Dzięki za opinię!

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Warszawa
Data dodania: 29-08-2023

WM Studio to bardzo dobry wybór jeżeli oczekujecie czegoś oryginalnego, a jednocześnie kulturalnego i z klasą. Ich nietuzinkowe pomysły na zabawy weselne, umilacze rozrywki czy logistyczne rozwiązania odnośnie do ich organizacji sprawiają, że zarówno goście, jak i Para Młoda bawią się wyśmienicie. Gust muzyczny obu Panów na wysokim poziomie, łączący pokolenia. Gorąco polecamy ten duet - bezstresowa i owocna współpraca!

Grzegorz
31-08-2023

Dziękujemy za opinię! To dla nas wielka radość, że udało nam się zapewnić dla Was i gości miłe wspomnienia!

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2023
Radziejowice
Data dodania: 27-08-2023

Szczerze polecam, zarówno prowadzenie wesela, jak i muzyka były genialne. Chłopaki wkładają w swoją pracę mnóstwo energii, przykładem mogą być zabawy, które nie są typowymi, nudnymi zabawami weselnymi, a fajnymi, świeżymi pomysłami - goście byli zachwyceni. Bardzo profesjonalne podejście do tematu, nie było absolutnie żadnych problemów - jeśli ktoś szuka DJa i Wodzireja na wesele to właśnie do chłopaków powinien zadzwonić -gwarantuję, że nikt nie będzie rozczarowany.

Grzegorz
31-08-2023

Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom! 😃

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2023
Serock
Data dodania: 15-08-2023

Ogromny szacunek dla WM Studio, za kontakt nie tylko nami, ale też i z gośćmi, nie mieli problemu aby wyjść na parkiet i tańczyć ze wszystkimi. Goście byli zachwyceni wyborem DJów. Super dogadywali się z innymi podwykonawcami, nawet wspólnie wrzucali swoje zdjęcia na socialmedia. Komunikacja przebiegała z nimi bardzo sprawnie i potrafili nam bardzo dobrze doradzić, w nie tylko muzycznych kwestiach, ale też ogólnoweselnych. Gorąco polecamy! ❤️

Grzegorz
17-08-2023

Dziękujemy za piękne opinie, my u Was też się dobrze bawiliśmy! 😃

W
Wiktoria i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Kobyłka
Data dodania: 22-06-2023

Grzegorz i Michał wspaniale poprowadzili Naszą imprezę, czuwali nad harmonogramem już od początku ceremonii ślubnej aż pod sam koniec wesela. Zarówno i my jak i Nasi goście bawili się tak dobrze, że wyrwało wszystkich z butów! Zabawy weselne przeprowadzone z klasą i lekkością. Komunikacja świetna, już na etapie ustaleń i organizacji, podczas imprezy również mogliśmy liczyć na świetną współpracę chłopaków z Menagerem sali :) Nam pozostało tylko się bawić i korzystać z Naszej imprezy. Polecamy z czystym sumieniem WM Studio!

Grzegorz
22-06-2023

Dzięki serdeczne za opinię! My jesteśmy za powtórką - możemy zrobić miesięcznicę , 2-miesięcznicę itd. Namiot wytrzyma! 😃

Kontakt WM Studio

Nazwa firmy: WM Studio
NIP: 8222292562
Imię i nazwisko: Grzegorz Ratyński
Adres: Warszawa, ul. Chełmska, 00-725, woj. mazowieckie
730-340...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4214
Zadzwoń
730-340...
Napisz

Popularne miasta w okolicy