WM Studio / DJ na wesele id:32874

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
730-340...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty:

 • Saksofon
Wesele to Wasza najważniejsza noc w życiu, a my zagwarantujemy Wam wyjątkową i niepowtarzalną uroczystość na najwyższym poziomie – poprowadzoną kreatywnie i z dobrym smakiem. Stawiamy na elastyczność i dopasujemy się do Waszych indywidualnych potrzeb w kwestii repertuaru, zabaw oraz sprzętu. Naszym zdaniem każde przyjęcie powinno wykraczać poza utarte schematy i realizować Wasze pomysły oraz pragnienia - a my zaangażujemy się całym sercem, aby urzeczywistniać Waszą wizję.

WM Studio to najlepsi DJ-e w Warszawie, którzy rozkręcą każde wesele i sprawią, że wszyscy goście prędko nie zapomną tej nocy. WM Studio to zespół zgranych dj-ów i wodzirejów, którzy mają już na koncie ponad 300 udanych imprez weselnych. Dużo? Zespół dopiero podbija Warszawę i całe województwo mazowieckie. WM Studio gra każdy rodzaj muzyki - tak jak wszyscy i my mamy swoje preferencje muzyczne, jednak podczas wesele odchodzą one na boczny tor, gdyż liczy się dobra zabawa gości weselnych. Muzykę dobieramy starannie do charakteru imprezy. Potrafimy zarówno płynnie przechodzić między gatunkami, jak i utrzymać zabawę w jednym tempie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy prowadzeniu różnorakich imprez potrafimy również zaskoczyć repertuarem.

Szczegółowy zakres usług każdorazowo ustalamy indywidualnie na spotkaniu - jednak już w tym momencie podkreślamy, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a karkołomne wyzwania i zadania specjalne to nasza najmocniejsza strona :)

Kategoria:

Dj na wesele Warszawa

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
WM Studio
(0)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:WM Studio
Imię i nazwisko:Grzegorz Ratyński
Adres:Warszawaul. Chełmska 12/20
00-725woj. mazowieckie
730-340...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 27-12-2017, liczba odwiedzin: 416
Telefon
730-340...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie