Zobacz zdjęcia (25)
WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo, Warszawa - zdjęcie 1
WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo, Warszawa - zdjęcie 2 WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo, Warszawa - zdjęcie 3 WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo, Warszawa - zdjęcie 4 WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo, Warszawa - zdjęcie 5
WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 25

WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo id:47682

od 5000 do 9000 zł / wesele
Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
730-340...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty:

 • saksofon
 • skrzypce

⭐⭐⭐ Uważamy, że wesele jest przede wszystkim dla pary młodej - zróbmy razem imprezę w Waszym stylu! ⭐⭐⭐

✅ Za każdym razem tworzymy indywidualny scenariusz wesela w oparciu o Wasze preferencje - to Wasza impreza i powinna wyglądać tak jak Wy tego chcecie!
✅ Z przyjemnością wysłuchamy Waszych pomysłów, a bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu na pewno znajdziemy sposób, aby wszystkie z nich wcielić w życie.

🚫 Bez biesiady i bez żenującego humoru - prowadzimy przyjęcia w nowoczesny sposób. Specjalizujemy się w imprezach bez disco polo, ale na życzenie możemy zagrać parę kawałków z tego gatunku.
🚫 Typowe, oklepane zabawy to nie nasza bajka - zamiast tego możemy zaproponować Wam nasze autorskie, niestandardowe sposoby na integrację gości. Są one dostosowane do wszystkich grup wiekowych i niekoniecznie związane z muzyką.

🟢 Lubimy krótkie oczepiny, a preferowana przez nas forma to wszelkiego rodzaju quizy.
🟢 Z wielką chęcią poprowadzimy animacje taneczne w trakcie imprezy - jednak nie będziemy "na siłę" przeszkadzać Waszym gościom w tańcu.

👍 Do kompletu razem z nami mamy drewniane stanowisko i oryginalne oświetlenie - oba te elementy osobiście zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy. Naszym zdaniem wygląda to estetycznie i stylowo, może Wam też się spodoba :)
👍 Jesteśmy z Warszawy, gramy na terenie całej Polski.


▶️ Chcecie nas trochę lepiej poznać i może macie teraz 2 minuty? To obejrzyjcie proszę filmik tuż pod tym tekstem - w dużym skrócie opowiadamy na nim o naszym podejściu do wesel. Szybko przekonacie się czy nadajemy na podobnych falach!

WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo - film 1 WM Studio - DJ + Konferansjer - bez biesiady i disco polo - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta WM Studio

Pakiety weselne

od 5000 do 9000zł/ wesele

Cena zależna jest wyłącznie od ilości i rodzaju sprzętu, który zabieramy - sposób prowadzenia oraz scenariusz jest zawsze ustalany indywidualnie.

Promocje

24.09.2022 (sobota)
10% rabatu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zatrudniając nas jako DJa i wodzireja na Wasze wesele dostajecie ciut więcej niż tylko jego prowadzenie. Ponieważ wspólnie z parami młodymi układamy harmonogram ich przyjęcia, to w trakcie wesela zajmujemy się jego pilnowaniem i koordynacją poszczególnych punktów. Chodzimy na kuchnię, aby zapytać czy są gotowi z posiłkiem lub tortem - by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Szukamy Was przed ważnymi punktami, abyście byli obecni na sali. Jeśli przewidziane są nagrody dla gości za udział w konkursach, to wysyłamy po nie Waszych świadków, abyście chwilę mogli odpocząć 😉 To z pozoru są błahe rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesela.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Na naszej stronie znajdziecie nasze przykładowe playlisty na Spotify - natomiast mamy świadomość, że gusta są różne. Dlatego preferujemy, abyście to Wy przygotowali dla nas trochę tytułów. Jeśli będziecie mieć czas i ochotę, to będziecie mogli przyszykować na Wasze wesele aż 6 list z utworami - o szczegółach opowiemy na spotkaniu :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

I nie tylko :) Zakres prowadzenia imprezy ustalamy indywidualnie - mogę wcielić się w rolę dyskretnego konferansjera, który wyłącznie zapowie najważniejsze punkty przejęcia. Ale też świetnie odnajduję się w prowadzeniu zabaw oczepinowych i animacji tanecznych. Częstotliwość mojego pojawiania się z mikrofonem zależy od naszych ustaleń, gdyż nie mamy jednego schematu na oprawę konferansjerską.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mógłbym tutaj wypisać nazwy wszystkich marek sprzętu. Ale dla Was nie powinno to być istotne. Istotne jest to jaką usługę ostatecznie dostajecie jako para młoda – a musi to być usługa najwyższej jakości. Korzystamy ze sprzętu, który pozwala nam zapewnić tę najwyższą jakość.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Skupiamy się przede wszystkim na muzyce i dobrej zabawie, dlatego oprócz ciężkiego dymu i dodatkowego oświetlenia w naszej ofercie nie znajdziecie napisów LOVE czy fotobudki. Natomiast jeśli będzie Wam zależeć na jakiejś konkretnej dodatkowej atrakcji, to istnieje 99% szans, że będziemy w stanie polecić Wam zaprzyjaźnioną firmę, która naszym zdaniem robi dobrą robotę :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Umowy podpisujemy na 10 godzin imprezy od momentu pojawienia się pary młodej na sali. W 99% przypadków Istnieje opcja przedłużenia imprezy za dodatkową opłatą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

O ile prośby gości nie odbiegają od naszych ustaleń z Wami przed weselem, to staramy się je w miarę możliwości realizować.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zawsze w pakiecie dostajecie Michała i Grzegorza :) Natomiast nasz skład może zostać uzupełniony o wokalistę bądź instrumentalistę - w zależności od Waszych potrzeb i preferencji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

To również zależy od preferencji pary młodej - dla jednych wymarzonym weselem jest pełen ogień na parkiecie, a dla innych spędzenie tego czas w gronie najbliższych z drinkiem w ręku. Każda z tych grup wymaga innego podejścia do "rozkręcenia" imprezy. Naszym zdaniem kluczem do dobrej zabawy jest poczucie swobody - nawet jeśli zaproponujemy Waszym gościom jakąś aktywność, to udział w niej nie będzie obowiązkowy.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Dokładnie tak brzmi praca domowa dla Was ;) Oczywiście mamy swoje ulubione utwory, jednak przede wszystkim staramy się dopasować do stylu i preferencji pary młodej.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Najlepiej odnajdujemy się w weselach całkowicie bez disco-polo, ale nie mamy problemu, aby w trakcie przemycić kilka utworów - ale tylko wtedy, gdy Wasi goście tego potrzebują. Nie podejmujemy się wesel, które mają opierać się na tym gatunku muzyki.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jesteśmy na tak! Lubimy wszelkiego rodzaju wspólne tańce i konkursy, natomiast zawsze najważniejsza na weselu jest muzyka. Zabawy traktujemy jako narzędzie, którym można pobudzić gości - jednak trzeba je umiejętnie dawkować, aby uczestnicy imprezy nie czuli się przytłoczeni ich ilością.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ślub i wesele to bardzo radosny moment w życiu zakochanych ludzi - nam też udziela się to szczęście :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Niezależnie od gatunku na weselach unikamy utworów zawierających wulgaryzmy w tekście.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Byliśmy dwa razy z Michałem na wyjeździe studenckim w Bułgarii, prowadziliśmy tam warsztaty DJskie z miksowania oraz graliśmy wieczorne imprezy. Budynek, w którym był zlokalizowany jeden z klubów, pełnił wcześniej funkcję kościoła. Miejsce dla DJa znajdowało się tam, gdzie zazwyczaj stoją organy i przed imprezą trzeba było wdrapać się z konsoletą po drabinie :)

Ciekawostki na nasz temat.

Nasza waga liczona wspólnie nigdy nie spadła poniżej 230 kilogramów. Niektórzy twierdzą, że WM to skrót od Wielka Masa albo Więcej Mięsa :)

Kontakt WM Studio

Nazwa firmy: WM Studio
NIP: 8222292562
Imię i nazwisko: Grzegorz Ratyński
Adres: Warszawa, ul. Chełmska, 00-725, woj. mazowieckie
730-340...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2615
Zadzwoń
730-340...
Napisz

Popularne miasta w okolicy