Oprawa muzyczna ślubu, śpiew, organista, skrzypaczka id:14591

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oprawa muzyczna ślubu, śpiew, organista, skrzypaczka

Aleksandra Ostatnio widziany wczoraj
604-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (33)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 03-04-2015
Liczba odwiedzin: 8679

Oferta Oprawa muzyczna ślubu Warszawa

Z przyjemnością wzbogacę swoim śpiewem Państwa uroczystość zaślubin. W repertuarze posiadam zarówno pieśni liturgiczne (m.in. Ofiaruję Tobie Panie mój, Witaj pokarmie, Ave Maria), jak i utwory muzyki rozrywkowej (m.in. Twoja miłość, Ty tylko mnie poprowadź, Panie proszę przyjdź, Schowaj mnie), które doskonale sprawdzają się w czasie ceremonii zaślubin zarówno w Kościołach jak i w USC.

Moją ofertę modyfikuję do oczekiwań pary młodej – razem ustalamy repertuar oraz skład zespołu (organista, skrzypaczka, oboistka, drugi wokalista lub wokalistka).


Gwarantuję pełen profesjonalizm, jestem absolwentką wydziału Wokalno-Estradowedo ZPSM im F. Chopina w Warszawie.

Działam przede wszystkim na terenie Warszawy oraz do ok. 100 km od Warszawy.

Serdecznie zapraszam do współpracy!!!

Instrumenty:

 • organy
 • pianino
 • skrzypce

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

Opinie o Oprawa muzyczna ślubu, śpiew, organista, skrzypaczka Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu, śpiew, organista, skrzypaczka id:14591
Ilość głosów: 33
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Leszek
Leszek
(5)
Dodano: 12-07-2018
Data imprezy: 30-06-2018
Miejscowość: Sadowne
Bardzo dziękujemy Pani Aleksandrze za przepiękną oprawę wokalną podczas ceremonii zaślubin naszego syna, która odbyła się 30 czerwca 2018 r. Piękny głos Pani Oli dostarczył wielu wzruszeń nam rodzicom, Państwu Młodym i naszym gościom za co z całego serca jesteśmy wdzięczni i jeszcze raz pięknie dziękujemy.
Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 11-07-2018
Data imprezy: 07-07-2018
Miejscowość: ORZARÓW MAZOWIECKI
Nie ma słów, które mogłabym napisać w podziękowaniu dla pani Aleksandry za tak cudowną oprawę muzyczną, ciarki na moich rękach przy utworze Ave Maria a jeszcze większe poruszenie przy Halleluja zostaną w naszej pamięci. Cała oprawa otulała pięknie prowadzoną mszę , my jako para Młoda byliśmy bardzo poruszeni i wzruszeni anielskim głosem pani Oli. Pierwsze słowa od gości jakie usłyszeliśmy to skąd mamy naszą chórzystkę i jak cudownie ksiądz prowadził mszę. Bardzo dziękujemy pani Aleksandrze za to że msza święta która jest najważniejsza dla Pary Młodej jest nie do zapomnienia.
P.S. Ocena 5 jest ujmująca dla Pani Aleksandry jak i dla skrzypaczki, która również dla nas grała, od nas jest to ocena bardzo mocne 6+
Kasia i Patryk :)
Iwona i Patryk
Iwona i Patryk
(5)
Dodano: 28-06-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Borzęcin Duży
Bardzo polecamy usługi Pani Aleksandry :) Przepiękny głos i szeroki repertuar zrobił na gościach i księdzu ogromne wrażenie. Można by było śpiewu Pani Oli słuchać godzinami :)
Sandra i Kamil
Sandra i Kamil
(5)
Dodano: 27-06-2018
Data imprezy: 23-06-2018
Miejscowość: Stare Babice
Pani Aleksandro,

Bardzo dziękujemy za wyjątkową oprawę Naszego ślubu. Dzięki Pani ten dzień był dla Nas tym bardziej piękny i wzruszający.

Bardzo polecamy!!!
Klaudia i Radosław
Klaudia i Radosław
(5)
Dodano: 25-06-2018
Data imprezy: 23-06-2018
Miejscowość: Warszawa
Pani Aleksandro,

Jeszcze raz chcielibyśmy Pani podziękować za przepiękna oprawę muzyczna!
Wspolpraca z Panią to sama przyjemności!
Polecam z całego serca!

PS. Jeżeli przyszła młoda para czyta tą opinie, nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, dzwońcie i rezerwujcie termin!
Kontakt, omówienie całej uroczystości, pomoc w wyborze pieśni na najwyższym poziomie, nie będziecie się denerwować!
Jola i Łukasz
Jola i Łukasz
(5)
Dodano: 16-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Wyszków
Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej ślubu. Pani Ola wraz ze Skrzypaczką stworzyły wspaniałą atmosferę. Niejednokrotnie słyszeliśmy od naszych Gości, że oprawa muzyczna mszy była wspaniała.
Jeszcze raz dziękujmy i polecamy Panią Ole z całego serca :)
Dominika
Dominika
(5)
Dodano: 30-04-2018
Data imprezy: 28-04-2018
Miejscowość: Warszawa
Pani Aleksandro dziękujemy bardzo za przepiękną oprawę wokalną- pełen profesjonalizm, w pełni Pani zaufałam i nie rozczarowałam sie . Było cudownie. Goście byli zachwyceni a ja przeszczęśliwa !!! :) Polecam Wszystkim
Karoliina i Jakub
Karoliina i Jakub
(5)
Dodano: 29-10-2017
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Wołomin
Pani Aleksandro,

Chcielibyśmy jeszcze raz Pani bardzo serdecznie podziękować, za uświetnienie swoim śpiewem naszej ceremonii ślubnej. Dziękujemy, również poleconemu przez Panią organiście, który pięknie zagrał choć wiemy, że sprzęt w kościele pozostawiał wiele do życzenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mimo wszelkich trudności, nie stracili Państwo zimnej krwi i stale służyliście nam pomocą, doradztwem i wsparciem. Musimy przyznać, że ma Pani ogromny talent i każda pieśń w Pani wykonaniu brzmi cudownie. Widać i słychać profesjonalizm, przygotowanie i ogromne doświadczenie w tym co Pani robi. Choć na początku zastanawialiśmy się, czy w ogóle szukać kogoś kto zadba o oprawę muzyczną ślubu dziś wiemy, że była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogliśmy podjąć. Już podczas życzeń pod kościołem słyszałam jak ludzie komentowali i zachwalali ten piękny śpiew. Do dzisiaj goście pytają mnie o informacje na Pani temat, a ja z czystym sumieniem mogę w 100% polecić Pani usługi, ponieważ przewyższyły one moje oczekiwania i sprawiły, ze nasza ceremonia była wyjątkowa.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze!
Karolina i Jakub 14.10.2017
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.