Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (24)
Zobacz zdjęcia (24)
Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 1
Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 1 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 2 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 3 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 4 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 5 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 6 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 7
Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele, Kraków - zdjęcie 8
1 / 24

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele id:46058

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-745...

O nas

O kreatywności słów kilka...

Wyobraźmy sobie, że zadajemy osobie dorosłej pytanie: "Co to jest?" i kładziemy przed nią mikser ręczny. Wiecie, co odpowie? Tak! Odpowie, że to mikser.
A wiecie, co w tej samej sytuacji może odpowiedzieć dziecko? Rakieta, łódź podwodna, nowoczesny dinozaur, jaskinia smoka, samolot, robot...
Co więcej, dziecko znajdzie dla tego miksera szereg zastosowań, które z kuchnią nie będą miały nic wspólnego.

Dzieje się tak dlatego, że dzieci są kreatywnymi geniuszami z ogromną wyobraźnią. Sami jako dzieci mieliśmy nieograniczone pokłady kreatywności, która często zdumiewała naszych rodziców. I chociaż jest ona naturalną cechą, należy ją rozwijać!

Nasz team o kreatywności wie wszystko. Ba, kreatywność to nasza najlepsza przyjaciółka! My wiemy, że w dziecięcym świecie fantazji i zabawy nie ma granic. Czerpiemy pełnymi garściami z wyobraźni naszych najmłodszych uczestników zajęć, realizujemy ich niezwykłe pomysły, towarzyszymy i pomagamy w urzeczywistnianiu ich marzeń.

Skontaktuj się z nami, poznaj nasz program oraz animatorów i pozwól swoim gościom odkryć nowe oblicze kreatywnej zabawy i rozwoju.

Czego możecie się spodziewać? Doświadczonego zespołu, który składa się z młodych, pomysłowych i zaangażowanych ludzi, starannie dobranego i sprawdzonego programu pełnego niespotykanych zabaw, które nie tylko dostarczają radości, ale też rozwijają wyobraźnię.

A co się wydarzy, kiedy nasza kreatywność spotka się z kreatywnością waszych najmłodszych gości? 🤔 Przekonajcie się sami!

W naszej ofercie znajdziecie m.in.:
- bańki mydlane XXL,
- żywe maskotki,
- zamykanie w bańce mydlanej,
- stanowisko młodego konstruktora, gdzie dzieci mogą samodzielnie zbudować ogromne budowle z rurek konstrukcyjnych BAMP,
- zabawy z chustą animacyjną, 
- malowanie twarzy, 
- modelowanie balonów, 
- kącik plastyczny, 
- układy taneczne, 
- zabawy z liną animacyjną, 
- konkurencje sportowe

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele - film 1 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Planując Wasz wyjątkowy dzień, warto się z nami skontaktować jak najwcześniej. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie niesamowitej przygody dla małych gości. Jeśli jednak zdarzy się, że Wasza sytuacja jest podbramkowa, jakieś straszne smoczysko pożarło Waszego animatora, lub właśnie ocknęliście się ze stuletniego snu z myślą “O matko! Potrzebny mi animator dla dzieciaków!” - damy radę. Jesteśmy licznym i zgranym zespołem mającym również animatorów od zadań specjalnych :).

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ślub to piękne, ale stresujące wydarzenie, zwłaszcza na etapie planowania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu staje się łatwiejsze. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Młodych, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują na sprecyzowanie swoich potrzeb, następnie spisujemy umowę i dajemy gwarancję, że animacje się odbędą. Młodzi mogą odhaczyć ten punkt i skupić się na pozostałych weselnych sprawach.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Bierzemy przykład z dzieci – zadajemy dużo pytań. Rozmawiamy z Młodą Parą, lepiej ją poznajemy i dowiadujemy się, jaką ma wizję przyjęcia. Uważnie słuchamy i wyłapujemy nawet to, co zostało powiedziane między wierszami. W ten sposób dobieramy pakiet najlepiej odpowiadający potrzebom Młodych.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy animacje do życzeń klienta. Jeśli planujesz przyjęcie w stylu hawajskim, kosmicznym czy podmorskim, to staniemy na wysokości zadania (tak, animacje w stylu alpinistycznym też wchodzą w grę). Nasz kreatywny zespół poradzi sobie z każdą tematyką.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, bo potrafimy patrzeć na świat oczami dziecka i przygotowujemy takie zajęcia, w których sami chętnie bierzemy udział. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania. Nie przyjmujemy wszystkiego „bo tak”, tylko jesteśmy ciekawi, podobnie jak dzieci zadajemy pytania i chcemy lepiej poznać otaczający nas świat.
Jesteśmy dorośli, ale nadal potrafimy dostrzec słonia zjedzonego przez węża, a nie zwykły kapelusz.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej są to trudności lokalowe i atmosferyczne, ale nawet schowek na miotły i gradobicie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Jesteśmy elastyczni, więc w razie potrzeby zmieniamy program i dostosowujemy go do aktualnej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby dzieci mogły się dobrze bawić.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Zatrudniamy animatorów mówiących w przeróżnych językach – nie tylko po angielsku ;). Niektórzy posługują się też językiem francuskim, niemieckim lub hiszpańskim. Dzięki temu jesteśmy idealnym zespołem do przeprowadzania animacji na weselach dwujęzycznych. Żadne dziecko nie zostanie pominięte i czeka je zabawa! Fun! Amusement! Spiel! Diversión!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Byliśmy w naprawdę wielu ciekawych miejscach. Płynęliśmy przez podwodną otchłań, odwiedziliśmy bezludną wyspę ze skarb piratów - na basenie. Bardzo ciepło wspominamy też wyprawę na biegun północny, gdzie odkrywaliśmy tajemnice niezmierzonego białego lądu - na stoku narciarskim.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szczypta magii. Zależy nam, aby dzieci były świadkami czegoś niesamowitego. Magicznego. Chcemy, aby rozbudziły wyobraźnię i same dokonały małych cudów podczas animacji, dzięki czemu zawsze będą kojarzyły Młodą Parę z czymś niezwykłym.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

W naszej pracy najważniejszą cechą charakteru jest szczerość. Dzieci od razu wyczuwają fałsz, więc jeśli animator ma na twarzy sztuczny uśmiech, to odbierają go jako osobę niegodną zaufania. Ten schemat potwierdza się również w przypadku samych animacji. Animator, który czerpie radość ze wspólnej zabawy z dziećmi, jest dla nich dobrym kompanem. Dzieci chcą go naśladować i wierzą w to, co robi i co im pokazuje.
W tym zawodzie szczerość jest niemal równoznaczna z kompetencjami. W końcu: „Jeśli nie umiesz się z nami bawić, to jak masz nas czegoś nauczyć?”.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście silver tape! Nawet MacGyver byłby zawstydzony, gdyby zobaczył, jakie cuda powstają z kawałka tej magicznej, srebrnej taśmy. Po co komu garnki, hamaki, klapki czy kapelusze przeciwsłoneczne, skoro wszystko można zrobić z silver tape? A jeśli będzie nam się nudzić? Zaraz zrobimy szachownicę, ringo, a może nawet telewizor. Bo kto nam zabroni wyobrazić sobie ulubione programy?

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi. Czasami naszą uwagę przykuje popularny temat, np. ekologia, innym razem coś ekscentrycznego, np. Wioska Indian. Wszystko może stać się punktem wyjścia do przygotowania kolejnego projektu.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy otwarci na świat. Zdobywamy nowe umiejętności, interesujemy się wieloma rzeczami, rozwijamy swoje pasje. No i nieustannie się szkolimy, aby czerpać wiedzę i inspirację od innych osób, a później wykorzystywać je podczas prowadzenia animacji.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Zabawy związane z upcyclingiem i zero waste! Nie ma to jak stworzenie czegoś wspaniałego z pozornie niepotrzebnych rzeczy! To jest to, co uwielbiamy najbardziej, bo uwalnia prawdziwe pokłady kreatywności. Skarpetkowy potwór z dziurawej skarpety? Obrazki 3D z rolek od papieru toaletowego? Pomysłów jest całe mnóstwo!

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Opinie Fabryka Kreatywności sp. z o.o. (1)

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci Animator Animatorzy na wesele id:46058
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-02-2020
Kraków
Data dodania: 20-03-2020

Profesjonalni animatorzy dla dzieci na wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, dzieci nie nudziły się ani przez chwilę, dzieci animatorkom Karolinie i Paulinie, miały świetnie zorganizowany czas! Dziękujemy 😍

Ewelina
26-03-2020

Pani Mileno, serdecznie dziękujemy! Przekażemy również podziękowania naszym animatorkom - Karoli i Pauli ;)

Kontakt Fabryka Kreatywności sp. z o.o.

Nazwa firmy: Fabryka Kreatywności sp. z o.o.
NIP: 8133782425
Imię: Ewelina 
Adres: Kraków, , 30-002, woj. małopolskie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4138
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie