Zdjęcia
od 1900 do 3400 zł / całość

❤ MSPhotoDesign♥ Wyjątkowa Fotografia Ślubna | Film Ślubny| Dron ⭐⭐⭐⭐⭐ id:36949

od 1900 do 3400 zł / całość
Sosnowiec, śląskie
(7)
Dodaj opinię
505-026...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
883-388...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Fotografia Ślubna Śląsk i Nowoczesny Film Ślubny | Sosnowiec | Dąbrowa Górnicza | Częstochowa | Katowice - Sprawdź dostępny termin!!

⭐WOLNE TERMINY LAST MINUTE - LIPIEC 2019 - ZAPYTAJ :) ⭐

Możliwość zobaczenia waszego szczęścia które zatrzymam w fotografii to coś pięknego. Zdjęcia ślubne First look, pierwsze spojrzenie w dniu ślubu to kadr priorytetowy, chwila wzruszająca i wyjątkowa. To dla mnie zaszczyt móc pokazać Wasze uczucia w reportażu, a także móc uwiecznić szczęście najbliższych Wam osób. Sesja plenerowa w tygodniu to taki "oddech" po tym najważniejszym dniu - dniu Waszego ślubu. Jestem otwarty na Wasze pomysły i propozycje, chętnie też podejmę się ciekawych wyzwań. Podczas sesji plenerowej zachęcam Was do bycia sobą, najcenniejsze są naturalne spojrzenia i zachowania. To klucz do udanej sesji ślubnej. W trakcie całej uroczystości staram się być dyskretny, dlatego też nie używam lamp błyskowych. Towarzysząc Wam w zabawie weselnej jak i całym tym dniu, obserwuję Was by nie przegapić tych najważniejszych chwil.


Oferujemy:
- Fotografię Ślubną
- Zakres pracy: od przygotowań do godz. 1.00 w nocy.
- Sesja Plenerowa
- Sesja Narzeczeńska
- Prezentacja multimedialna zdjęć
- FotoKsiążka (Druk cyfrowy, dwustronny, Oprawa: twarda)
- FotoAlbumy (Grubość kart to aż 800 g/m2,10 rozkładówek,Otwierane na płasko rozkładówki) Polecamy :)
- FotoObraz na Płótnie canvas o wyraźnej malarskiej strukturze.
- Długość oczekiwania na zdjęcia to maksymalnie 4 tygodnie.
Specjalizujemy się również w wideofilmowaniu z ujęciami z drona.

Otrzymujesz od nas :
- Drewnianą skrzynkę + Drewniany Pendrive (Zdjęcia, Prezentacja multimedialna zdjęć) + odbitki 15x21 wybranych przez Fotografa (18cmx26cmx4cm - rozmiar skrzynki )

Zapraszam do kontaktu aby zapoznać się z pakietami oraz zapraszam na stronę internetową (kliknij w odnośnik z prawej strony witryny).

Fotografie plenerowe wykonywane również DRONEM!


Zaufaj nam a będziesz mógł pochwalić się wyjątkowymi zdjęciami. Oferujemy wysoki poziom usług fotograficznych i filmowych oraz twórcze podejście do każdego zlecenia. Zawsze wychodzimy poza zwykłą dokumentację ślubu, pokazujemy emocje, uczucia… to co najważniejsze tego dnia.

Zapraszam do współpracy /Marcin

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Fotografia Ślubna Śląsk ❤
od 1900 do 3400 / całość

Wyjątkowa Fotografia Ślubna - Zapraszam do kontaktu aby zapoznać się z pakietami oraz zapraszam na stronę internetową (kliknij w odnośnik z prawej strony witryny).

Najczęściej jednak pracuję w okolicach: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź, Tychy, Katowice, Ruda Śląska, Mysłowice, Łaziska Górne, Mikołów, Chorzów, Bielsko Biała, Pszczyna, Kobiór, Piasek, Bytom, Będzin, Bieruń, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice, Bielsko Biała, Żywiec, Zabrze, Gliwice, Częstochowa, Jastrzębie, Kielce, Zawiercie, Kraków, Śląsk, Małopolska i wiele innych….. wyjazd za graniczny nie jest problemem

Wideofilmowanie - Film
od 2200 do 4400 / całość

DSLR/Bezlusterkowiec Wideofilmowanie - Kamerzysta Ślubny Śląsk- Zapraszam do kontaktu aby zapoznać się z pakietami oraz zapraszam na stronę internetową (kliknij w odnośnik z prawej strony witryny).

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
❤ MSPhotoDesign♥ Wyjątkowa Fotografia Ślubna | Film Ślubny| Dron ⭐⭐⭐⭐⭐ id:36949
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 24-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
MS Photo Design – bo któż inny jak nie oni ! :) Chłopaki jak najbardziej godni polecenia!!!
Wraz z mężem korzystaliśmy z usług w pakiecie (fotografia + film). Współpraca z braćmi przebiegła w sympatycznej atmosferze. Bardzo krótki termin realizacji materiału filmowego oraz zdjęć. Dodatkowo uzyskaliśmy nowoczesny skrót w formie teledysku :) Po chęci zmiany paru elementów w filmie, Kamil w trybie ekspresowym naniósł poprawki – bardzo duży plus.
Serdecznie dziękujemy za tak miłą współpracę, pozdrawiamy – Agnieszka i Michał :)
P
Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2018
Szczyrk
Data dodania: 22-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Dziękujemy za wspaniałą Pamiątkę, goście jak i My jesteśmy zadowoleni z efektów pracy. Ze zdjęć mamy kilka obrazów które się idealnie komponują w salonie. Film jak i zdjęcia na medal. :)
A
Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Częstochowa
Data dodania: 16-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Serdecznie polecam MS PHOTO DESIGN!!
Marcin
17-01-2019
Dziękujemy /Bracia
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 16-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Z duetem Bliźniaków mieliśmy przyjemność spotkać się już wcześniej, na weselu znajomych :) . Już wtedy wraz z nażeczonym wiedzieliśmy, że to właśnie ONI uwiecznią nasz najważniejszy dzień w życiu który miał się odbyć za rok. Z przyjemnością przyglądaliśmy się ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu. Umówiliśmy się na spotkanie, wybraliśmy pakiet + dron (to była bardzo dobra decyzja - ujęcia z drona są przepiękne) i podpisaliśmy umowę. W sam dzień ślubu oczywiście nie zawiedli, potrafią rozluźnić poddenerwowaną atmosferę zachowując cały swój profesjonalizm. Zaangażowania nie zabrakło i na naszym weselu, super nam się z nimi pracowało. Plener też był czystą przyjemnością. Pan Marcin zna wiele urokliwych miejsc w które chętnie zabiera nowożeńców :D gotowe materiały odebraliśmy po niecałych 3 tygodniach! Efekty ich pracy są ogromnie zadowalające. Film, zdjęcia, ujęcia z drona - wszystko na najwyższym poziomie i bardzo piękne. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy, Agnieszka i Marcin ;)
Marcin
17-01-2019
Agnieszka, jej pięknie opisane :) Bardzo miło czytać takie słowa. Pozdrawiamy
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-03-2018
Sosnowiec
Data dodania: 16-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Rewelacyjna praca. Plener dużo unikatowych miejsc - bardzo oryginalne ujęcia. Bardzo zadowoleni jesteśmy z albumow i foto książki a film to świetna pamiątkę całej uroczystości.
Bardzo dobre ceny.
Bardzo polecam!!!
Marcin
17-01-2019
Marta, Bardzo nam miło :)
M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Dąbrowa Zielona
Data dodania: 15-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Polecam w 100%!! Chłopaki to zdecydowanie "dobre duszki imprezy"- potrafią uchwycić najlepsze momenty i świetnie rozluźnić atmosferę :) Bardzo krótki czas oczekiwania na materiał (świetna jakość zarówno filmu jak i zdjęć, rewelacyjny design) i bardzo miły kontakt z chłopakami. Dodatkowym atutem jest skrót imprezy w formie nowoczesnego teledysku :) Zdecydowanie duet godny polecenia! :)
Marcin
16-01-2019
Malwina, bardzo się cieszymy że jesteście zadowoleni z naszych efektów /Bliźniaki
M
Madzia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Katowice
Data dodania: 03-11-2018
Razem z Mężem nie żałujemy swojej decyzji, pełen profesjonalizm, przesympatyczna i mimo stresu w tym dniu - luźna atmosfera :). Już nie mówiąc o tym, że na film i zdjęcia czekaliśmy bardzo krótko. Zdjęcia i film naprawdę piękne. Cudownie ukazane emocje, film nas wzruszył, a w niektórych momentach rozśmieszył do łez :D. Rodzina również zachwycona. Bardzo, bardzo polecamy!!! <3
Marcin
05-12-2018
Dziękujemy za tak miłe słowa :)
Marcin

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:MSPhotoDesign
Imię:Marcin 
Adres:Sosnowiec
41-219woj. śląskie
505-026...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
883-388...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 10-07-2018, liczba odwiedzin: 1068
Telefon
505-026...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
883-388...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie