Adelibanda muzyka 100 procent na żywo id:17760

Kontakt

660-663...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
793-719...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 18-12-2015
Liczba odwiedzin: 612

Oferta

Oferta

Z pewnością marzycie, aby Ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Pragniecie, aby Wasze wesele było niepowtarzalne? Chcielibyście poczuć się jak na niezwykle energetycznym całonocnym koncercie...
Proponujemy Wam muzyczną podróż poprzez lata 60, 70, 80 .. aż do lat współczesnych. Zabierzemy Was i Waszych bliskich, na spotkanie z takimi ikonami muzyki, jak: Michael Jackson, Chaka Khan, Bananarama, Amy Winehouse, Earth Wind and Fire, Abba, Diana Ross, Moloko, Stevie Wonder, Daft Punk, The Beatles, Duffy, Rihanna, Richie Valens, Adele, Manaam, A. Zaucha, G. Łobaszewska, Perfect, Mikromusic, Cz. Niemen, Jantar, Kasia Kowalska, Bajm, Dżem, Breakout, Kayah oraz wielu, wielu innych. Nie czekajcie! Skontaktujcie się z nami jak najszybciej! Gwarantujemy oprawę muzyczną na wysokim poziomie i równie przebojowe prowadzenie wesela przez szalonego entuzjastę o nietuzinkowym poczuciu humoru

Zespół ADELIBANDA powstał w lipcu 2011r.
Band stanowi pięcioosobowy skład z wokalistką Adelą Konop na czele, absolwentką wokalistyki jazzowej na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoskiej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego, laureatką wielu festiwali wokalnych.
Grupa jest mieszanką wykształconych muzycznie przyjaciół.
Muzyka autorska jaką grają, to inspiracje wieloma stylami muzycznymi, jak: jazz, fusion, soul, funk, soft rock.
Zespół Adelibanda poza twórczością własną znakomicie odnajduje się w repertuarze innych artystów, za równo polskich jak i zagranicznych. We wrześniu 2012 roku formacja wzięła udział w przeglądzie muzyki autorskiej "Nocne śpiewanie" na Zamku w Świeciu, gdzie zajęła I miejsce.
Zespół wystąpił również w dwóch programach muzycznych: ''Must Be The Music''(2013) oraz "Mam Talent"(2014), a także gościnnie w "Dzień Dobry TVN"


Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • perkusja

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne

W składzie:

  • Ilość osób: 5

Cennik

Oferta nr 1
wesele 3800
poprawiny 1000

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Agencja Artystyczna Adela Konop
Imię:Adela
Nazwisko:Konop
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia