Angelika Dominiak | Wedding Planner | Konsultantka Ślubna

Szczecin, zachodniopomorskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
881-595...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Oferta:

USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI CEREMONI ZAŚLUBIN I PRZYJĘCIA WESELNEGO.
Nie organizowałaś/nie organizowałeś nigdy wcześniej tak dużej uroczystości? Przeraża Cię odpowiedzialność, ilość obowiązków i zadań do ogarnięcia? Nie masz pojęcia, jak poruszać się w świecie ślubów, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę? Doskonale rozumiem, ile czasu zajmuje zorganizowanie uroczystości ślubnej, zwłaszcza, gdy robi się to pierwszy raz. Nerwy, niepotrzebny stres i brak planu, który powoduje dezorientację. Pozwól, że zostanę Twoim przewodnikiem w tym obszarze oraz i oprowadzę Cię po różnych skrawkach tego tematu. Zajmę się organizacją każdego elementu Waszej uroczystości. Zdejmę z Was niepotrzebny stres, który towarzyszy podczas przygotowań do uroczystości. Pomogę Wam wybrać motyw i styl przyjęcia oraz zadbam o jego spójność. Przedstawię Wam zarówno ciekawe rozwiązania, jak i sprawdzonych podwykonawców, dzięki czemu zaoszczędzicie swój czas. Przeprowadzę Was w przyjemnej atmosferze z uśmiechem na twarzy przez cały proces przygotowań do ślubu. Będę Waszą organizatorką oraz osobistym wsparciem w trudnych momentach. W dniu ślubu dopilnuje wszystkich zadań m.in.: agendy ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego, tak aby cała uroczystość przebiegła płynnie, zgodnie z ustaleniami.

USŁUGA KOORDYNACJI DNIA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO.
Samodzielnie zorganizowaliście swój ślub i wesele, wybraliście podwykonawców, zaplanowaliście atrakcje i tego dnia nie chcecie nadzorować całej uroczystości, czy obarczać bliskich, świadków bądź rodziców dodatkowymi zadaniami? Jeśli planujecie świętować i cieszyć się tym wyjątkowym dniem razem z zaproszonymi osobami, to ta oferta jest dla Was. Koordynator dnia ślubu stworzy całą agendę uroczystości, dopilnuje wszystkich szczegółów, godzin przewidzianych atrakcji i zaopiekuje się Wami oraz Waszymi gośćmi. Tak byście Wy mogli świętować i cieszyć się tym dniem z wolną głową od spraw organizacyjnych.

USŁUGA CZĘŚCIOWEJ ORGANIZACJI ŚLUBU I WESELA.
Organizacja własnego ślubu i wesela sprawia Wam ogromną przyjemność? Dokonaliście już rezerwacji niektórych usług, lecz napotkaliście pewne trudności? Potrzebujecie wsparcia i dalszego planu działania? Pomogę Wam w wybranych przez Was aspektach ślubnych. Zorganizuję i zaaranżuję pozostałe elementy wesela. W dniu ślubu skoordynuję pracę wszystkich osób, które będą tworzyć Wasz dzień i będę czuwać nad prawidłowym przebiegiem uroczystości. Dopilnuje wszystkich ustaleń, szczegółów, tak abyście Wy w spokoju i bez obaw mogli świętować dzień Waszej miłości.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta zawiera profesjonalną Koordynację Dnia Ślubu i Wesela. To jedyny taki ważny dzień w życiu Pary Młodej, że każdy chce mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Najczęściej w tym dniu towarzyszą różne emocje, stres a to zupełnie nie potrzebne. Dlatego najlepiej oddać się w ręce profesjonaliście, który zadba o Was oraz Wasze Wesele. Przygotuje agende uroczystości, będzie współpracować w Waszymi podwykonawcami i dopilnuje atrakcji weselnych oraz każdego elementu wesela.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Para Młoda kontaktuje się ze mną i ustalamy z miejsce oraz dogodny termin spotkania. Jeśli jesteście z daleka możemy umówić się na wirtualną kawę, natomiast jeśli kilometry nie są takie odległe spotykamy się osobiście. Spotkanie jest bezpłatne ma na celu zapoznanie się z Parą Młoda, poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Przedstawiam Wam moja ofertę, jeśli wszystko odpowiada każdej ze stron podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na profesjonalne podejście, zaangażowanie oraz nie szablonowe rozwiązania.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Z usług konsultanta ślubnego korzystają Pary Młode, którym zależy na profesjonalnej organizacji przyjęcia weselnego, ponieważ nie mają odpowiedniej wiedzy jak się do tego zabrać. To również propozycja dla Par, które nie mają czasu na przygotowanie tego dnia bądź nie mają umiejętności organizacyjnych. Duża odpowiedzialność spoczywa na barkach konsultanta ślubnego, który współpracuje z Parą Młodą, dlatego stres związany z zaaranżowaniem uroczystości narzeczeni mniej odczuwają. Czują się bezpiecznie, że jest osoba, która czuwa nad całym przedsięwzięciem.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim oszczędność czasu. Wedding Planner posiada bazę zaufanych i sprawdzonych podwykonawców, więc czas na poszukiwania podwykonawców jest skrócony. Wedding Planner posiada również znajomości w branży ślubnej, więc może podpowiedzieć w kwestii budżetu ślubnego. I najważniejsze Para Moda nie musi się obawiać, że coś nie zostanie dopilnowane lub wykonane na czas. Pracuję na podstawie sporządzonego harmonogramu działań, dzięki temu żaden element uroczystości nie jest pominięty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pracę z ludźmi, odmienność oraz brak miejsca na monotonię. A najbardziej uwielbiam koordynację ślubu i wesele. Wtedy praca jest na najwyższych obrotach oraz na żywym organiźmie. Może zdarzyć się wszystko, trzeba być elastycznym i kreatywnym oraz szybko podejmować decyzję. W tej przestrzeni czuję się najlepiej!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem absolwentką szkolenia "Wedding Planner Best Expert" organizowanego przez agencję ślubną DecorAmor Academy. Szkolenie akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Wedding Plannerów.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak oczywiście, z przyjemnością podejmę się organizacji uroczystości w plenerze.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynację Dnia Ślubu i Wesela zaczynam od porannych godzin w dniu wesela do późnych godzin nocnych. Dokładny zakres mojej pracy omawiam na spotkaniu z Parą Młodą. Towarzyszę Parze Młodej od samego rana, pilnuję wszelkich przygotowań do ślubu i rozwiązuje nagłe sytuacje, jestem obecna podczas ceremonii zaślubin oraz w trakcie trwania przyjęcia weselnego. Zajmuję się Parą Młodą, Waszymi gośćmi, czuwam nad prawidłowym przebiegiem całej uroczystość, tak abyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo i celebrować dzień Waszej miłości.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Na chwilę obecną nie podejmuję się organizacji ślubu za granicą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jeśli Para Młoda przebywa za granicą i nie jest w stanie czynnie uczestniczyć w spotkaniach, wedding planner ma za zadanie reprezentacji nowożeńców na spotkaniach z obiektem weselnym oraz usługodawcami. Po każdym spotkaniu zdaję relację lub foto relację, więc Para jest informowana na bieżąco. Często również łączę się z Parą Młodą na video rozmowie i wtedy jest sposobność obejrzeć salę weselną. Oprócz tego ustalamy przy pomocy jakiego komunikatora, będziemy ustalać aktualne sprawy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Pary Młode mogą się do mnie zgłosić w dowolnym momencie, gdy tylko poczują, że potrzebują pomocy. Im szybciej też się zgłoszą, tym większe szanse, że ich termin będzie dostępny.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Nie ma ściśle określonej reguły, wszystko zależy od tego, na jakim etapie przygotowań jesteśmy. Przed rozpoczęciem procesu organizacji przesyłam Parze Młodej harmonogram przygotowań, aby mogli się z nim zapoznać oraz uwzględnić w swoich codziennych obowiązkach. Tak naprawdę jesteśmy w stałym kontakcie i przekazujemy sobie informacje na bieżąco.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, oczywiście. Z miłą chęcią pomogę Parze Młodej w dalszej uroczystości ślubu i wesela.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Rozmawiam z Parą Młodą, upewniam się czy na pewno dokonujemy takich zmian. Sprawdzam czy jest to możliwe, czy będzie to związane z dodatkowymi kosztami bądź czy mamy na to odpowiednią ilość czasu. Jeśli nie ma żadnych przeciwskazań to dokonujemy zmian na prośbę Pary Młodej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Myślę, że dobrze jest poznać zdanie oraz opinię pary młodej po weselu gdy emocje już opadną. To zawsze dobry sposób na przedstawienie co się podobało, czy wszytsko

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Jeśli nie znalazłeś / nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie. Zachęcam do napisania do mnie przez portal Wesele z Klasą lub bezpośrednio.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Korzystając z usług doświadczonego Wedding Plannera zyskujecie przede wszystkim wewnętrzny spokój i bezpieceństwo, że wszystko zostanie dopilnowane i przygotowane wg życzeń Pary Młodej. Nie ma takiej potrzeby abyście się stresowali i przejmowali wszystkimi sprawami. Profesjonalny Wedding Planner, dokładnie wie co robić, jakie są jego obowiązki a Wy możecie być spokojni. A w przypadku nieprzewidzianych i trudnych sytuacji odpowiednio zareaguje.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo uśmiechu i radości w tym dniu oraz najbliższe osoby, które świętują z Wami dzień Waszej miłości.

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Pogoda, na nią niestety nie mamy wpływu. Dlatego zawsze warto mieć plan B.

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Ceremonia zaślubin w plenerze oraz wesele pod namiotem.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Styl Glamour, Boho, Rustykalny, Romantyczny, Klasyczny, Al fresco, Vintage.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Dobry konsultant ślubny to taki, który słucha oczekiwań Pary Młodej. Jest otwarty na współpracę, wychodzi poza schemat myślenia, potrafi kreatywnie myśleć i przede wszystkim lubi pracę z ludźmi.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z książek branżowych, pinterest, instargam, blogi ślubne, video filmy, targi ślubne.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Na bieżąco sprawdzam nowinki z branży ślubnej, śledzę blogi branżowe. Ten zawód wymaga, aby być cały czas na bierząco.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Stres pojawia się wtedy, gdy robimy coś pierwszy raz i jest to dla nas nieznane. Najlepiej znaleźć chwilę w tym dniu aby uspokoić swoje myśli i wziąć kilka głębokich oddechów. Zrelaksować się, wypróbować ćwiczenia relaksacyjne np. joga. Dużo uśmiechać się w tym dniu, żartować, trzymać za ręce. To ma być najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i nie pozwólcie aby stres Wami zawładną.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

W koszyczku ratunkowym nie powinno zabraknąć: plastry na odciski, dezodorant, krem, rajstopy lub pończochy, bezbarwny lakier, zestaw do manicure, podpaski, tampony, grzebień, chusteczki nawilżane, waciki, płyn do demakijażu, rolka do ubrań, odświeżające cukierki, nic dentystyczna, mały zestaw do szycia, lakier do włosów, wsuwki, żel do włosów, pasta do butów czarna i brązowa, zapasowe skarpetki.

Nasze pasje.

Podróże. Aktywny tryb życia, taniec latino, bieganie jazda na rowerze, książki o tematyce psychologicznej i rozwojowe oraz filmy kryminalne, komedie oraz thriller.

Ciekawostki na nasz temat.

Jednym z moich dalekich marzeń jest podróż na Grenlandię.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ostatnio moim ulubionym serialem jest: The Good Doctor.

Angelika Dominiak | Wedding Planner | Konsultantka Ślubna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Darłowo
Data dodania: 18-09-2022

Z całego serca zachęcam do skorzystania usług Pani Angeliki. Przesympatyczna osoba, bardzo dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do spotkania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Od razu wiedzieliśmy że trafiliśmy 10/10. Nie miałam ani przez sekundę obaw że coś może pójść nie tak w trakcie wesela. Pani Angelika stanęła na wysokości zadania. Gorąco polecam ❤️

Angelika
26-10-2023

Dziękuję bardzo Natalio za tam miłe słowa :) Bardzo się cieszę, że mogłam zorganizować i skoordynować dla Was uroczystość o jakiej marzyliście i uczestniczyć w tym pięknym dniu. Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście <3

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2020
Mielno
Data dodania: 19-07-2022

Koordynatorka na medal! 🥇
Zawsze przygotowana i zorganizowana z tysiącem pomysłów na sekundę 🙂 Ogromne wsparcie logistyczne i psychiczne (szczególnie w Dniu Ślubu) 😅 A w sytuacjach "podbramkowych" wręcz niezastąpiona! Zawsze znajdzie (szybkie) rozwiązanie!
To osoba skrupulatna, zorganizowana i szczerze oddana swojej pasji. Serdecznie polecam!

Angelika
19-01-2023

Dziękuję bardzo Aniu:) Podczas koordynacji Pary Młode są dla mnie szczególnie ważne oraz Wasz komfort psychiczny. A wszelkie sprawy organizacyjne i czuwanie nad całym przebiegiem uroczystości jest moim zadaniem:)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Polanów
Data dodania: 12-07-2022

Nie znajdziecie lepszej🙂 Głowa pełna pomysłów, mega pomocna, zorganizowana a do tego ciągle uśmiechnięta. Pomogła nam ozdobić salę, kościół, zaplanowała całą imprezę i dopilnowała żeby wszystko było jak należy. My się po prostu świetnie bawiliśmy a Angelika czuwała cały czas. Z całego serca polecamy ❤️

Angelika
12-07-2022

Cała przyjemność po mojej stronie! :) Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa. Najważniejsze jest to, że jesteście zadowoleni i wszystko udało się zrealizować pomyślnie:)

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Koszalin
Data dodania: 11-07-2022

Obowiązkowość, precyzja, estetyka i styl! Pani Angelika robi to, co kocha i widać to na każdym kroku. Taki koordynator na weselu to SKARB...i do tego uspokoi, gdy trzeba :)

Angelika
11-07-2022

Dziękuję bardzo za miłe słowa:) Moja praca to moja pasja. Bardzo mi zależy aby każda Para Młoda korzystając z moich usług otrzymała jak najwyższą jakość oraz była bardzo zadowolona :)

Nazwa firmy: Angelika Dominiak Wedding Planner
NIP: 4990693380
Imię i nazwisko: Angelika Dominiak
Adres: Szczecin, 71-457, woj. zachodniopomorskie
881-595...
liczba odwiedzin: 1119
Zadzwoń
881-595...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie