Zobacz zdjęcia (13)
adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak, Szczecin - zdjęcie 1
adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak, Szczecin - zdjęcie 2 adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak, Szczecin - zdjęcie 3 adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak, Szczecin - zdjęcie 4 adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak, Szczecin - zdjęcie 5
adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak, Szczecin - zdjęcie 6
1 / 13

adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak id:52543

od 2000 do 4000 zł / całość
Szczecin, zachodniopomorskie
(3)
Dodaj opinię
881-595...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć:) Nazywam się Angelika i zajmuję się profesjonalną koordynacją dnia ślubu i wesela. Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych wydarzeń. Podczas przygotowań pojawia się stres, niespodziewane sytuacje, wiele pytań i wątpliwości czy nasz ślub będzie wyglądał tak jak sobie wymarzyliśmy? Nie musicie się o to martwić. Ja jako koordynator dnia ślubu i wesela zajmę się Waszą uroczystością od A do Z. Dopilnuję wszystkich ustaleń, elementów i atrakcji. Będę czuwać nad przebiegiem całej uroczystości tak abyście Wy mieli wolna głowę od jakichkolwiek spraw organizacyjno-logistycznych i mogli cieszyć się oraz celebrować ten piękny dzień tak jak sobie wymarzyliście.

Oferta adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu

Koordynacja Ślubu i Wese

od 2000 do 4000zł/ całość

Koordynator dnia ślubu i wesela sprawi, że Wasza uroczystość odbędzie się bezstresowo i zgodnie z planem. Będę czuwać nad przebiegiem całej uroczystości i odciąże Was z przyziemnych spraw. Wszystko po to, abyście mogli celebrować ten Jedyny i Najważniejszy dzień w Waszym życiu.

Zadania Koordynatora Dnia Ślubu i Wesela :
-Spotkanie z Parą Młodą i poznanie szczegółów uroczystości.
-Konsultacje ślubne, to czas na zadawanie pytań i rozwiązanie ostatnich wątpliwości.
-Kontakt z podwykonawcami i omówienie przebiegu uroczystości.
-Domówienie szczegółów przyjęcia z salą weselną.
-Opracowanie scenariusza dnia ślubu i przesłanie do wszystkich osób, które będą pracować w tym pięknym dniu.
-Ścisła współpraca z podwykonawcami w dniu wesela.
-Zarządzanie czasem przyjęcia weselnego
-Opieka nad Parą Młodą, obecność od porannych przygotowań, podczas ceremonii zaślubin oraz w trakcie trwania przyjęcia weselnego.
-Opieka i kierowanie Waszymi gośćmi.
-Koordynacja transportu gości w dniu wesela.
-Rozwiązywanie nieprzewidzianych sytuacji oraz wsparcie przy dodatkowych życzeniach lub prośbach Pary Młodej lub gości.
-Odbiór i przywóz podziękowań dla rodziców, gości, prezentów i bukietów ślubnych oraz niezbędnych elementów ślubnych.
-Rozstawienie winietek stołowych.
-Kontrolowanie przygotowań na sali weselnej.
To tylko niektóre z zadań koordynatora dnia ślubu. Dokładny zakres pracy omawiamy na spotkaniu.

Usługa może zostać również rozszerzona np. o pomoc Parze Młodej dzień przed ślubem lub podczas poprawin.

Wszystko zależy od Was jaki posiadacie charakter uroczystości i jakiego wsparcia potrzebujecie.

Promocje

24.09.2022 (sobota)
15% rabatu
22.10.2022 (sobota)
15% rabatu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta zawiera profesjonalną Koordynację Dnia Ślubu i Wesela. To jedyny taki ważny dzień w życiu Pary Młodej, że każdy chce mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Najczęściej w tym dniu towarzyszą różne emocje, stres a to zupełnie nie potrzebne. Dlatego najlepiej oddać się w ręce profesjonaliście, który zadba o Was oraz Wasze Wesele. Przygotuje agende uroczystości, będzie współpracować w Waszymi podwykonawcami i dopilnuje atrakcji weselnych oraz każdego elementu wesela.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Para Młoda kontaktuje się ze mną i ustalamy z miejsce oraz dogodny termin spotkania. Jeśli jesteście z daleka możemy umówić się na wirtualną kawę, natomiast jeśli kilometry nie są takie odległe spotykamy się osobiście. Spotkanie jest bezpłatne ma na celu zapoznanie się z Parą Młoda, poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Przedstawiam Wam moja ofertę, jeśli wszystko odpowiada każdej ze stron podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Para Młoda, która chce mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane i dopilnowane wg wcześniejszych ustaleń. Aby Para Młoda nie musiała się dodatkowo stresować i przejmować sprawami organizacyjnymi. Warto również skorzystać z usług konsultanta ślubnego chociaż by dlatego, że posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Na co dzień pracuje w branży ślubnej i dzięki temu możecie zaoszczędzić czas oraz poznać ciekawe rozwiązania różnych sytuacji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W mojej pracy najbardziej lubię kontakt z drugim człowiekiem. Każda Para Młoda jest inna, ma odmienne oczekiwania i prośby. Dzięki temu praca Wedding Plannera nie jest nudna, nie ma miejsca na monotonię i zawsze dużo się dzieje. Najciekawsze są zawsze sytuacje nie planowane i nie oczekiwane wtedy liczy się szybka reakcja na zdarzenie.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem absolwentką szkolenia "Wedding Planner Best Expert" organizowanego przez agencję ślubną DecorAmor Academy. Szkolenie akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Wedding Plannerów.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynację Dnia Ślubu i Wesela zaczynam od porannych godzin w dniu wesela do późnych godzin nocnych. Dokładny zakres mojej pracy omawiam na spotkaniu z Parą Młodą. Towarzyszę Parze Młodej od samego rana, pilnuję wszelkich przygotowań do ślubu i rozwiązuje nagłe sytuacje, jestem obecna podczas ceremonii zaślubin oraz w trakcie trwania wesela. Zajmuję się Parą Młodą, Waszymi gośćmi, czuwam nad prawidłowym przebiegiem uroczystość, tak abyście mogli czuć się Gośćmi na Własnym Weselu.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Na chwilę obecną nie podejmuję się organizacji ślubu za granicą.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jeśli Para Młoda przebywa za granicą i nie jest w stanie przyjechać na każde spotkanie wtedy wszystkie sprawy omawiamy i ustalamy online. Umawiamy się wtedy na rozmowę na Skype bądź piszemy wiadomość e-mail lub na WhatsApp. Dobieramy komunikator do rozmów wg preferencji Pary Młodej, który po prostu Wam odpowiada.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jak tylko poczujecie, że macie taką potrzebę i obawiacie się, że nie podołacie wszystkim obowiązkom ślubnym serdecznie zapraszam do kontaktu. Pary Młode, które zgłaszają się do mnie po usługę koordynacji ślubu to zazwyczaj od 2 tygodniu do 3 miesięcy przed ślubem.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Nie mam ściśle określonej reguły, że np. codziennie lub raz w tygodniu kontaktuję się z Parą Młodą. Wszystko zależy od sytuacji, na jakim etapie przygotowań jesteśmy i co w danym momencie jest do zorganizowana. Zawsze jednak informuję swoje Pary Młode jak będzie przebiegać współpraca, jak wygląda plan mojej pracy i czego mają się spodziewać. Najczęściej ustalamy sobie na pierwszym spotkaniu przez jaki komunikator będzie nam wygodniej się kontaktować. Najważniejsze aby współpraca układała się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Rozmawiam z Parą Młodą, upewniam się czy na pewno dokonujemy takich zmian. Sprawdzam czy jest to możliwe, czy będzie to związane z dodatkowymi kosztami bądź czy mamy na to odpowiednią ilość czasu. Jeśli nie ma żadnych przeciwskazań to dokonujemy zmian na prośbę Pary Młodej.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Jeśli nie znalazłeś / nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie. Zachęcam do napisania do mnie przez portal Wesele z Klasą lub bezpośrednio.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Korzystając z usług doświadczonego Wedding Plannera zyskujecie przede wszystkim wewnętrzny spokój, że wszystko zostanie dopilnowane i przygotowane wg życzeń Pary Młodej. Nie ma takiej potrzeby abyście się stresowali i przejmowali wszystkimi sprawami. Profesjonalny Wedding Planner, dokładnie wie co robić, jakie są jego obowiązki a Wy możecie być spokojni. A w przypadku nieprzewidzianych i trudnych sytuacji odpowiednio zareaguje.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiechnięta i szczęśliwa Para Młoda, która celebruje i cieszy się z pięknego i długo wyczekiwanego dnia jakim jest ich ślub.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Realizuję śluby w stylu Glamour, Rustykalnym, Boho.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Dobry konsultant ślubny to taki, który słucha oczekiwań Pary Młodej. Jest otwarty na współpracę, wychodzi poza schemat myślenia, potrafi kreatywnie myśleć i przede wszystkim lubi pracę z ludźmi.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Stres pojawia się wtedy, gdy robimy coś pierwszy raz i jest to dla nas nieznane. Najlepiej znaleźć chwilę w tym dniu aby uspokoić swoje myśli i wziąć kilka głębokich oddechów. Zrelaksować się, wypróbować ćwiczenia relaksacyjne np. joga. Dużo uśmiechać się w tym dniu, żartować, trzymać za ręce. To ma być najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i nie pozwólcie aby stres Wami zawładną.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

W koszyczku ratunkowym nie powinno zabraknąć: plastry na odciski, dezodorant, krem, rajstopy lub pończochy, bezbarwny lakier, zestaw do manicure, podpaski, tampony, grzebień, chusteczki nawilżane, waciki, płyn do demakijażu, rolka do ubrań, odświeżające cukierki, nic dentystyczna, mały zestaw do szycia, lakier do włosów, wsuwki, żel do włosów, pasta do butów czarna i brązowa, zapasowe skarpetki.

Nasze pasje.

Podróże. Aktywny tryb życia, taniec latino, bieganie jazda na rowerze, książki o tematyce psychologicznej i rozwojowe oraz filmy kryminalne, komedie oraz thriller.

Ciekawostki na nasz temat.

Jednym z moich dalekich marzeń jest podróż na Grenlandię.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ostatnio moim ulubionym serialem jest: The Good Doctor.

Opinie adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu (3)

Dodaj opinię
adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu Angelika Dominiak id:52543
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2020
Mielno
Data dodania: 19-07-2022

Koordynatorka na medal! 🥇
Zawsze przygotowana i zorganizowana z tysiącem pomysłów na sekundę 🙂 Ogromne wsparcie logistyczne i psychiczne (szczególnie w Dniu Ślubu) 😅 A w sytuacjach "podbramkowych" wręcz niezastąpiona! Zawsze znajdzie (szybkie) rozwiązanie!
To osoba skrupulatna, zorganizowana i szczerze oddana swojej pasji. Serdecznie polecam!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Polanów
Data dodania: 12-07-2022

Nie znajdziecie lepszej🙂 Głowa pełna pomysłów, mega pomocna, zorganizowana a do tego ciągle uśmiechnięta. Pomogła nam ozdobić salę, kościół, zaplanowała całą imprezę i dopilnowała żeby wszystko było jak należy. My się po prostu świetnie bawiliśmy a Angelika czuwała cały czas. Z całego serca polecamy ❤️

Angelika
12-07-2022

Cała przyjemność po mojej stronie! :) Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa. Najważniejsze jest to, że jesteście zadowoleni i wszystko udało się zrealizować pomyślnie:)

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Koszalin
Data dodania: 11-07-2022

Obowiązkowość, precyzja, estetyka i styl! Pani Angelika robi to, co kocha i widać to na każdym kroku. Taki koordynator na weselu to SKARB...i do tego uspokoi, gdy trzeba :)

Angelika
11-07-2022

Dziękuję bardzo za miłe słowa:) Moja praca to moja pasja. Bardzo mi zależy aby każda Para Młoda korzystając z moich usług otrzymała jak najwyższą jakość oraz była bardzo zadowolona :)

Kontakt adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu

Nazwa firmy: adwedding Wedding Planner Koordynacja Ślubu
Imię i nazwisko: Angelika Dominiak
Adres: Szczecin, , 71-457, woj. zachodniopomorskie
881-595...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 214
Zadzwoń
881-595...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie