Zobacz zdjęcia (5)
Agata Lipińska - Naturalna fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 1
Agata Lipińska - Naturalna fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 2 Agata Lipińska - Naturalna fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 3 Agata Lipińska - Naturalna fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 4 Agata Lipińska - Naturalna fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Agata Lipińska - Naturalna fotografia ślubna id:33442

Gdańsk, pomorskie

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografuję, podróżuję, żyję każdym dniem. Szukam wyzwań, przygód i ludzi, którzy wyznaczają moją drogę przez życie. Zawsze z optymizmem, niekiedy w zadumie…
Wszystko wokół nas jest chwilą, tu i teraz nigdy więcej się nie zdarzy. Staram się zachować ulotne momenty, nie tylko w pamięci.

Jako fotograf, mam przyjemność upamiętniania dni, w których miłość i piękno uzupełniają się. To daje mi inspirację do pracy, którą kocham. Właśnie dlatego porzuciłam posadę biotechnologa. Aby podążyć za głosem serca, aby wcielić w życie kolejne marzenie. Bo życie mamy tylko jedno. Co jeszcze mnie inspiruje? Dwie miłości mojego życia – mój partner Zet i pies Frodo. Uwielbiam leniwe poranki, truskawkowe tarty, konie, moje łyżwy, no i śluby, zwłaszcza plenerowe. Zapraszam na moją stronę, znajdziecie tam więcej zdjęć, pełne reportaże i sesje.
Cały czas staram się doskonalić swój warsztat – uczestniczyłam w licznych warsztatach w Polsce i w Irlandii. Ukończyłam kursy fotografii w Academy of Photography w Dublinie.

liczba odwiedzin: 751