Zobacz zdjęcia (5)
Agencja ślubna BIANCO - niepowtarzalne i nadwyczajne wesela, Wrocław - zdjęcie 1
Agencja ślubna BIANCO - niepowtarzalne i nadwyczajne wesela, Wrocław - zdjęcie 2 Agencja ślubna BIANCO - niepowtarzalne i nadwyczajne wesela, Wrocław - zdjęcie 3 Agencja ślubna BIANCO - niepowtarzalne i nadwyczajne wesela, Wrocław - zdjęcie 4 Agencja ślubna BIANCO - niepowtarzalne i nadwyczajne wesela, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja ślubna BIANCO - niepowtarzalne i nadwyczajne wesela id:43166

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Z przyjemnością zamienię Wasze marzenia w rzeczywistość.

* Tworzę unikalne ceremonie ślubne i niezapomniane przyjęcia weselne, a to wszystko w zgodzie z Wami, Waszą relacją i poczuciem stylu.
W każdy projekt angżuję się całkowicie i każdego klienta traktuję wyjątkowo. Dopracowuję szczegoły z najwyższą starannościa, gdyż to one stanowią tę magiczną całość.

* Specjalizuję się w kompleksowowej organizacji ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego - jestem z Wami od początku przygotowań, pomagam w wyborze miejsca na ślub i wesele, polecam sprawdzonych podwykonawców, którzy wpasowują się w stylistykę wydarzenia, podpowiadam Wam idealne rozwiązania, dobieram odpowiednie dekoracje i służę pomocą na każdym etapie współpracy. W dniu ślubu jestem z Wami od samego rana, wspierając Was likwiduję złe emocje i stres, koordynuję pracę wszystkich zaangażowanych, egzekwując wszystkie wcześniejsze ustalenia i dbając o Waszych gości i sprawny przebieg wydarzeń.

USŁUGI:
-> kompleksowa lub częściowa organizacja ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego,
-> koordynacja dnia ślubu i wesela,
-> wesele LAST MINUTE,
-> indywidualne konsultacje ślubne,
-> organizacja imprez firmowych, chrzcin, urodzin, wieczór panieńskich/kawalerskich.

* Dzięki współracy ze mną możecie liczyć na:
- oszczędność czasu,
- współpracę z najlepszymi i sprawdzonymi podwykonawcami,
- wypracowanie atrakcyjnych warunków umowy z podwykonawcami,
- realizację założonego przez Was budżetu utrzymując przy tym wysoki standard,
- pomoc i wsparcie na każdym etapie planowania uroczystości,
- minimalizację stresu wywołanego obawą "że coś pójdzie nie tak" :),
- gwarancję udanej zabawy na własnym weselu.

* O mnie
Zawodu uczyłam się od najlepszych, a startem w mojej karierze Wedding Plannera, był kurs rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Założenie własnej agencji ślubnej BIANCO weddings & events było spełnieniem moich zawodowych marzeń. Kreując własną markę wytyczam najwyższe standardy obsługi klienta, a świadcząc usługi z niezwykłą starannością, dbam o zadowolenie moich Par. Doświadczenie uzyskane z kilkuletniej pracy jako księgowa, pomaga mi w tworzeniu budżetu i sprawnych kalkulacjach. Powierzone zadania traktuję bardzo obowiązkowo, a umiejętność zarządzania czasem, planowania i zorganizowanie jest niezwykle pomocne w pracy konsultanta ślubnego.

Prowadzę działalność na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizuję się również w ślubach i weselach w górach.

Zapraszam Was na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym będziemy mieli szasnę się poznać, opowiecie mi o swoich marzeniach i wyobrażeniach dotyczących dnia ślubu, a ja dostosuję ofertę do Waszych oczekiwań.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 764

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie