




1 / 5
Czapi - fotografia artystyczna id:24950
Wolimierz, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać?
Pobierz listę pytań
O nas
Oferujemy:
- album tradycyjny
- fotoksiążka
- sesja narzeczeńska
- sesja plenerowa
Do wyboru:
- 1 fotograf
kocham ludzi, obrazy i emocje. to widzę, tak podpatruję. pracuję na pełnoklatkowym sprzęcie, z jasnymi obiektywami. nie używam lamp. szukam i wykorzystuję światło zastane. uwielbiam też fotografię analogową i na życzenie z chęcią użyję do sesji np. średniego formatu. nie dokumentuję każdej osoby przy stole. jestem tam gdzie są emocje, staram się iść za myślą i okiem Pary Młodej. marzę by spełniać marzenia.
Poznajmy się
Tak wygląda nasza praca
Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?
kiedy miałam 13lat dostałam od taty aparat Feed2 - należał kiedyś do dziadka.. pracuje ze mną do dziś
Opinie (2)
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Data ślubu: 10-06-2017
Biały Kościół
Data dodania: 07-09-2017
Wspaniały fotograf, cudowna, ciepła osoba. Zdjęcia dokładnie oddają te cechy. Pięknie dziękujemy za rewelacyjną sesję, podczas której czuliśmy się swobodnie i bez fotograficznej spinki. Dzięki Czapi :) Gorąco polecam.
czapi
12-10-2020
było pięknie
Wyjątkowe sale weselne w mieście Wolimierz
Popularne miasta w okolicy
Fotograf ślubny Szklarska Poręba
Fotograf ślubny Świeradów-Zdrój
Fotograf ślubny Mirsk
Fotograf ślubny Jelenia Góra
Fotograf ślubny Karpacz
Fotograf ślubny Gryfów Śląski
Fotograf ślubny Leśna
Fotograf ślubny Lwówek Śląski
Fotograf ślubny Piechowice
Fotograf ślubny Wrocław
Fotograf ślubny Bielawa
Fotograf ślubny Jawor
Fotograf ślubny Dzierżoniów
Fotograf ślubny Wołów
Fotograf ślubny Wałbrzych
Fotograf ślubny Legnica
Fotograf ślubny Lubin
Fotograf ślubny dolnośląskie
Serdecznie polecamy Agnieszkę. To artystka posługująca się aparatem dla uchwycenia najpiękniejszych chwil zarówno młodej pary jak i gości. Widać, że kocha życie i wkłada dużo osobistych emocji aby pozostawić klientowi dawkę najwyższej próby materiału zdjęciowego - polecamy!
dziękuję, że mogłam Wam towarzyszyć