Zobacz zdjęcia (5)
Agnieszka Piątek Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 1
Agnieszka Piątek Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 2 Agnieszka Piątek Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 3 Agnieszka Piątek Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 4 Agnieszka Piątek Fotografia, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Agnieszka Piątek Fotografia id:45207

Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?"
Cześć, bardzo mi miło, że tu gościcie;) Nazywam się Agnieszka Piątek. Od niemal 10 lat fotografuję uczucia, subtelnie, z emocjami na pierwszym planie .
Z natury jestem minimalistką, w zdjęciach cenię sobie naturalność i prostotę. Gwarantuję wrażliwość plastyczną w utrwalaniu obrazów Waszego życia.
Uwielbiam stylowe śluby i emocje, które im towarzyszą. Wzrusza i inspiruje mnie natura, o niemal każdej porze roku. Jestem otwarta na fotograficzne podróże i Wasze szalone pomysły ;)
Z przyjemnością uwiecznię Waszą najważniejszą historię!

Opinie (4)

Agnieszka Piątek Fotografia id:45207
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-03-2019
Kożuchów
Data dodania: 11-03-2020

Wielki profesjonalizm, kreatywność i wyczucie stylu. Sama sesja to czysta przyjemność a efekty zachwycają. Szczerze polecam!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-11-2019
Zielona Góra
Data dodania: 10-02-2020

Agnieszka to Profesjonalistka. Przez duże P. Potrafi słuchać Klienta i sprawia, że na sesji panuje mega przyjacielska atmosfera. A dzięki Jej trafnym uwagom i celym wskazówkom Panna Młoda i Pan Młody czują się przy tym jak Top Model ;)
Cała usługa - współpraca w trakcie ślubu, wesela, na sesji oraz fotoksiążka, wydruki, pendrive ze zdjeciami zasługują na 6 z plusem.
Serdecznie polecam!

H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2019
Zielona Góra
Data dodania: 05-02-2020

Wiele razy przymierzaliśmy się z mężem do napisania Adze opinii i za każdym razem po napisaniu tekstu, kasowaliśmy go. Doszliśmy w końcu do wniosku, że nie jesteśmy w stanie oddać słowami, jak wspaniałym fotografem jest Aga! 😍 Nie wystarczy napisać o cudownych zdjaciach, które zrobiła, do których wracamy co kilka dni, o dokładności, nieprzeciętnym oku oraz zmyśle estetycznym. Atmosfera, którą Aga tworzyła przed obiektywem... Po prostu widać na zdjęciach! Nawet najbardziej zestresowane osoby były w stanie się rozluźnić, a Aga mogła ją dla nas utrwalić, takimi jakie je znamy. Ślubu nie zamierzamy powtarzać, ale sesję w plenerze, taką jak ta w Wenecji pragniemy powtórzyć jak najszybciej, tylko może już bez sukni😂
The best!!😘

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Zielona Góra
Data dodania: 14-01-2020

Jakość pierwsza klasa!!! mogę polecić z całego serca nie tylko na sesję ślubną ale każdą inną!!! Polecam.

liczba odwiedzin: 1496

Popularne miasta w okolicy