Zdjęcia
od 2800 do 4000 zł / całość

Mateusz Papliński - Fotograf id:22333

od 2800 do 4000 zł / całość
Zielona Góra, lubuskie
(10)
Dodaj opinię
669-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Cześć! Nazywam się Mateusz Papliński.

Bardzo mi miło, że trafiliście na moją stronę. Co mogę powiedzieć o sobie? Fotografuję od ponad 12 lat, z czego większość czasu zawodowo. Mieszkam w Zielonej Górze. Na co dzień prowadzę LAB31 Laboratorium Fotograficzne. Lubię stare piosenki, mocną kawę i teleturniej „Jeden z Dziesięciu” :)

Najwięcej zleceń wykonuję na terenie Zielonej Góry i okolic, ale dość często odwiedzam również Wrocław oraz Poznań. Poza fotografią ślubną wykonuję również inne zlecenia. Jeśli tworzysz ciekawy projekt (niekoniecznie komercyjny) i potrzebujesz fotografa pisz śmiało.

Oferta

Reportaż Ślubny
od 2800 do 4000 / całość

Klasyczny całodniowy reportaż. Jestem z Wami od wczesnych przygotowań ( będziecie mieć czas na oswojenie się z aparatem ;) ) do późnej nocy. Poza samym reportażem możemy zrobić szybki plener. W pakiecie oferuję minimum 400 obrobionych zdjęć oraz pakiet dokumentacyjny, aby w pełni utrwalić ten ważny dla Was dzień. W cenie znajduje się również fotoksiążka oraz 100 odbitek 15x23

- Do 14 godzin fotografowania. (make up, przygotowania panny młodej oraz pana młodego, błogosławieństwo, ceremonia, zabawa do oczepin)

- Minimum 400 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej.

- Pakiet dokumentacyjny ( około 900 zdjęć w formie cyfrowej ).

- Sesja portretowa w dniu ślubu.

- Fotoksiążka 20x30cm, 40 stron.

- 100 odbitek 15x23cm ( wszystkie dla Was lub po 50 dla rodziców ;) )

- Dojazd w promieniu 150km od Zielonej Góry w cenie.

Cena reportażu z sesją plenerową lub narzeczeńską w dowolnym terminie: 3500zł
Cena reportażu z sesją plenerową i narzeczeńską w dowolnym terminie: 4000zł

Rabaty:
10% dla ślubów poza sezonem ( w okresie od listopada do kwietnia)
10% dla ślubów poza weekendami i dniami wolnymi ustawowo.
*rabaty mogą się łączyć

Sesja Plenerowa
700 / całość

Sesja plenerowa w dowolnym dniu po ślubie.

- Do 4 godzin fotografowania.

- Minimum 35 obrobionych ujęć.

- 35 odbitek 15x23cm.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2018

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Mateusz Papliński - Fotograf id:22333
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
O
Oksana i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2018
Zielona Góra
Data dodania: 19-11-2018
Mateusz jest świetnym fotografem, dzięki niemu mamy cudowną pamiątkę ze ślubu.
Jak otrzymaliśmy zdjęcia od niego to jeszcze raz przeżyliśmy te same emocje jak w dzień ślubu. On naprawdę potrafi złapać najpiękniejsze momenty, prawdziwie emocje. Bardzo ciężko znaleźć takiego fotografa, który by naprawdę potrafił uchwycić takie ważne momenty. Ale my na szczęście znaleźliśmy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni
Gorąco polecamy!
K
Krzysztof i Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Zielona Góra
Data dodania: 18-11-2018
MISTRZ w swoim fachu! Pełen profesjonalizm i talent. Pana Mateusza wybrała żona, po wielu godzinach poszukiwań, milionach obejrzanych zdjęć... Wybrała najlepszego! Pan Mateusz od początku wykazywał się profesjonalizmem. Kontakt telefoniczny, mailowy to czysta przyjemność. Zdjęcia niesamowite. Oglądaliśmy je  już wiele razy i za każdym razem zachwycają. Pan Mateusz zadbał o wszystko. Każda chwila, każdy moment dla nas ważny mamy uwieczniony i to w tak piękny sposób. Współpraca świetna. Uczciwy, rzetelny i świetny człowiek. Lepiej nie mogliśmy trafić. Dzięki Panu Mateuszowi z każdym zdjęciem wracają emocje które nam towarzyszyły tamtego dnia. Dziękujemy! Krzysztof i Gosia 
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2018
Łagów
Data dodania: 06-06-2018
Mateusz jest naprawdę świetny w swoim fachu, bardzo sympatyczny, nie tylko starał się uwiecznić jak najwięcej chwil z naszego wesela ale towarzyszył nam, wspierał, bawił.;) Fajnie współpracować z ludźmi, którzy kochają to, co robią:) dziękujemy!
Asia i Lech
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Żary
Data dodania: 09-01-2018
Jeżeli chcecie mieć wspaniała pamiątkę na cale życie i nie martwić, że wesele minie zbyt szybko, a Wy nie zapamiętacie każdej minuty to wybór Mateusza będzie jedną z Waszych lepszych decyzji. Jest to fotograf z pasji i w swoją prace angazuje się całym sobą. Zdjęcia, które dostaliśmy, uwieczniły najpiekniejsze momenty naszego wesela. Na sesji plenerowej bawiliśmy się rewelacyjnie, a efekty przerosły nasze oczekiwania :)
Bardzo bardzo gorąco polecam współpracę z tym fotografem.
P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Zielona Góra
Data dodania: 08-01-2018
Jestem zachwycona! Bałam się, że w czasie pleneru będziemy czuli się skrepowani - nic bardziej mylnego, dzięki Mateuszowi czuliśmy się niesamowicie swobodnie i naturalnie. Efekt końcowy powala na kolana, zdjęcia są po prostu piękne. Bez zastanowienia wybrałabym Mateusza po raz drugi i polecam Go zawsze i z czystym sumieniem.
D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2017
Żary
Data dodania: 07-01-2018
Gorąco polecam Mateusza jako fotografa w dniu ślubu! Zdjęcia przez niego wykonane są fantastyczne, wywołane w najwyższej jakości, przyciągają uwagę oddając niezwykłe emocje i chwile tego wyjątkowego dnia. Mateusz to profesjonalista, obecność jego i aparatu w trakcie ślubu i zabawy weselnej była niezauważalna, dzięki czemu zarówno my jak i nasi goście czuliśmy się swobodnie. Wykonuje zdjęcia bez sztucznej ustawki, wychwytując najlepsze momenty, a jednocześnie z cierpliwością i uśmiechem cyka „proszone” zdjęcia cioci, kuzynki czy wesołej grupy znajomych. Jestem bardzo zadowolona zarówno ze zdjęć jak i wykonania usługi (sympatyczny, wesoły i kulturalny fotograf). POLECAM!
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Żary
Data dodania: 07-01-2018
Polecam!! Zdjęcia zzachwycają każdego! Jeśli chcecie mieć cudowną pamiątkę- nie ma się co zastanawiać.Świetne podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm ponad wszystko. Dziekujemy po raz kolejny! Pozdrawiamy!
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-11-2017
żary
Data dodania: 07-01-2018
Perfekcja w każdym detalu. Mateusz to fotograf z pasją i głowa pełna pomysłów, potrafi dostosować się do miejsca i sytuacji. Otwartość na propozycje i ogromne zaangażowanie są jego największym atutem. Polecam na 105%
Pokaż więcej opinii
Mateusz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:paplinski.photo
Imię i nazwisko:Mateusz Papliński
Adres:Zielona Góra
65-056woj. lubuskie
669-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-08-2016, liczba odwiedzin: 1877
Telefon
669-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie