Zobacz zdjęcia (5)
Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP, Warszawa - zdjęcie 1
Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP, Warszawa - zdjęcie 2 Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP, Warszawa - zdjęcie 3 Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP, Warszawa - zdjęcie 4 Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP id:31774

Warszawa, mazowieckie

O nas

Chcesz uśmiechniętej Młodej, dumnego Młodego i całej sali rozbawionych gości?
To gramy do tej samej bramki!

Dzisiaj nie wszyscy lubią tańczyć, oczepiny są często krótkie, bo i tak sporo osób z nich ucieka, a fajerwerki trwają raptem chwilę.
Można jednak podarować Młodym, sobie i gościom rozrywkę, która jest mocnym punktem wieczoru i zostaje na pamiątkę na zdjęciach, w pamięci przyjemnie zaskoczonych gości i w kilku drobnych, magicznych upominkach, które Młodzi dostają w trakcie pokazu w prezencie. Jest to 35 minut bardzo magicznej zabawy!

Terminy co roku znikają jak za dotknięciem magicznej różdżki, więc nie czekaj i zamów mój pokaz już dziś!

Występuję w całym kraju, ale najbliżej mi do Warszawy, w której mieszkam.

Opinie (1)

Aleksander Dumała - Iluzjonista VIP id:31774
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Gdańsk
Data dodania: 28-10-2017

Miałam przyjemność poczuć magię na własnej skórze, na scenie i czarującej atmosferze, jaką zapewnił mi, jak i gościom na bankiecie firmowym Aleksander. Byłam pod wrażeniem i do dnia dzisiejszego ten moment wywołuje wspaniałe emocje i wrażenia. Później Aleksander wystąpił na ślubie mojej Przyjaciółki, której byłam świadkową. Taki prezent dla Młodych :) Ich pozytywne zaskoczenie, zabawa, uśmiech gości i zainteresowanie okazało się najlepszą, niezapomnianą atrakcją :) Dziękujemy Aleksander raz jeszcze :) i polecam serdecznie!

liczba odwiedzin: 1950

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie