Zobacz zdjęcia (5)
Alternatywa - Filmowanie i fotografia wesel - kompromis ceny i jakości, Kraków - zdjęcie 1
Alternatywa - Filmowanie i fotografia wesel - kompromis ceny i jakości, Kraków - zdjęcie 2 Alternatywa - Filmowanie i fotografia wesel - kompromis ceny i jakości, Kraków - zdjęcie 3 Alternatywa - Filmowanie i fotografia wesel - kompromis ceny i jakości, Kraków - zdjęcie 4 Alternatywa - Filmowanie i fotografia wesel - kompromis ceny i jakości, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Alternatywa - Filmowanie i fotografia wesel - kompromis ceny i jakości id:41068

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
501-637...
(12) 649...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Wiemy jak Was kręcić!!! oczywiście także fotografować ... Nasze usługi foto video łączą najwyższą jakość filmowania i fotografii z przystępnymi i atrakcyjnymi cenami. W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie i to na miarę własnej kieszeni. Elastyczna oferta umożliwia dopasowanie odpowiedniej jakości, długości a także i rozmachu produkcji video czy zlecenia fotograficznego do własnych wymagań klienta. Mamy oczywiście przygotowany cennik proponowanych pakietów ale są to jedynie propozycje które w żaden spsób nie mają ograniczać Waszej fantazji i pomysłowości :-)
Filmowaniem i fotografią zajmujemy się zawodowo od blisko 15 lat. Naszą specjalizacją jest oczywiście filmowanie wesel i fotografia ślubna ale wykonujemy z powodzeniem także innego rodzaju zlecenia jak choćby fotografię studyjną, produktową czy przygotowanie filmów promocyjnych.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem foto video jak i przystosowanym do niego osprzętem.
Zakres naszej działalności to z racji naszej lokalizacji głównie Kraków i województwo małopolskie i województwa ościenne: podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie. Oczywiście po ustaleniu i dograniu szczegółów logistycznych i organizacyjnych realizujemy zlecenia na terenie całej Polskie i nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i na niezobowiązujące spotkanie/prezentację.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

NA przestrzeni lat i doświadczeń wiemy że nasza oferta ma niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny.
Zawsze kierujemy się dewizą : KLIENT NASZ PAN

Czym wyróżnia się nasza oferta?

elastycznością oferty. otwartością na wymagania i pomysły klienta /w myśl zasady klient nasz Pan/, jakością i korzystna ceną.
Nigdy nie narzucamy klientowi ani długości filmu ani stylu ich filmu. Staramy się najpierw poznać jego wizję, pomysł a dopiero do tego dokładamy nasze sugestie i praktyczne uwagi celem stworzenia realizacji jak najbliższej klientowi.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

bogate portfolio, blisko 15 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów, obsługa także klientów komercyjnych, instytucjonalnych

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

od błogosławieństw /ew krótkie przygotowania w cenie/ do ok 1:00 nad ranem

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Pierwsze zlecenia montaży filmów wykonywaliśmy już w 2005 r. W tym też roku zaczęliśmy filmować krósze wydarzenia, reportaże a od 2006 filmowaliśmy już wesela i śluby w pełnym wymiarze

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

komercyjnie w 2009r; hobbistycznie - od zawsze :-)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

staramy się sprostać pod każdym względem wymaganiom naszych klientów także w kwestii odpowiedniego sprzetu foto video, Dysponujemy zarówno profesjonalnymi kamerami jak i pełnoklatkowymi lustrzankami /Nikona/ a ostatnio także pełnoklatkowymi bezlusterkowcami /Nikon z6/ Oprócz tego oczywiście aby uatrakcyjnić film wykorzystujemy osprzęt video typu gimbale, slidery, statywy, drony itp/

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

w dzisiejszych czasach konkurencja wymogła na filmowcach tworzenie filmów weselnych na pułapie naprawdę wysokim. Filmowanie sprzed 10 lat a dzisiaj to przepaść. Stąd zaplecze techniczne oprócz gwarancji wysokiej jakość zapewnia też możliwość tworzenia niepowtarzalnych, ciekawszych nawet artystycznych ujęć. Oczywiście sprzęt bez odpowiedniej obsługi sam nie nagra niczego wiec musi tu być pełna synergia.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze na kązde zlecenie ubieramy sie stosownie do miejsca i okazji, klasycznie i elegancko. staramy się nie rzucać w oczy i nie budzić żadnych kontrowersji.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

standardowo albo na pendrivie w opakowaniu albo na płytach BD w indywidualnie zaprojektowanych okładkach. Na życzenie filmy dekodujemy do standardu DV i klient otrzymuje zestaw na DVD.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

na pendrive, na płycie a także w chmurze - wszystko ustalamy z klientami aby sprostać ich oczekiwaniom .

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

tak oczywiście - posiadamy stosowne dokumenty wydane przez kurię - czyli legitymacje uprawniające do filmowania uroczystości kościelnych

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 31-603, woj. małopolskie
501-637...
(12) 649...
liczba odwiedzin: 1071
Zadzwoń
501-637...
(12) 649...
Napisz

Popularne miasta w okolicy