Zobacz zdjęcia (5)
Animacje dla dzieci na weselu , Sulmierzyce - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci na weselu , Sulmierzyce - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci na weselu , Sulmierzyce - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci na weselu , Sulmierzyce - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci na weselu , Sulmierzyce - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje dla dzieci na weselu id:16720

Sulmierzyce, wielkopolskie

O nas

Magdalena Koczorowska - animator z certyfikatem, doświadczona, a także kreatywna i ambitna miła osoba, której zamiłowaniem jest kontakt oraz praca z dziećmi. Zadowolenie, uśmiech na twarzy dziecka w jej pracy są dla niej najważniejsze. Od dziś nic nie stoi na przeszkodzie aby mali goście mogli brać udział w takich imprezach bez rozmyślań, że być może będą przeszkadzać gościom. Od dziś to również dzieci mogą być gośćmi.

Dzięki animatorowi wszyscy będą mieli czas na doskonałą zabawę, a jednocześnie świadomość, że ich dzieciaki bawią się równie dobrze. Para Młoda będzie mogła w należyty sposób celebrować swoje ważne święto wraz z wszystkimi bez wyjątku .Jaki mam sposób na zapewnienie dzieciom wspaniałej zabawy i opieki w jednym? Sprawdź sam.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY.

DLACZEGO JA?:

Pasja, zamiłowanie do pracy, pedagogiczne podejście do dzieci oraz doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku to gwarancja pełnej satysfakcji ze strony klienta. Umiejętność prowadzenia zajęć i animacji dla dzieci a przede wszystkim profesjonalizm i jakość działania dzięki odpowiednio dopasowanym materiałom do wieku każdego dziecka. Zapewniam komfort oraz pełne zadowolenie zarówno ze strony osób powierzających mi pod opiekę swoje dzieci jak również ze strony dzieci. Oryginalne animacje w niepowtarzalnym stylu, odpowiednio tworzone scenariusze animacji - wszystko to oczywiście dla potrzeb państwa oraz najmłodszych gości na imprezie. W ofercie mam również indywidualne przygotowanie programu dla potrzeb konkretnych klientów.

liczba odwiedzin: 1927

Wyjątkowe sale weselne w mieście Sulmierzyce

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie