Zobacz zdjęcia (5)
Animacje weselne Animatorka dla dzieci Opieka nocna, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Animacje weselne Animatorka dla dzieci Opieka nocna, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Animacje weselne Animatorka dla dzieci Opieka nocna, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Animacje weselne Animatorka dla dzieci Opieka nocna, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Animacje weselne Animatorka dla dzieci Opieka nocna, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje weselne Animatorka dla dzieci Opieka nocna id:54753

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Jeżeli jesteś tutaj to znaczy, że zaprosiłeś albo planujesz zaprosić dzieci na swoją uroczystość weselną.

Wesele to ogromne przedsięwzięcie. Jednocześnie marzysz o pełnym parkiecie roztańczonych par, udanym pierwszym tańcu, pysznym jedzeniu i świetnej zabawie dla wszystkich, również dla najmłodszych.

I to właśnie dzięki animacjom dla dzieci szybko i skutecznie zapewnisz profesjonalną, bezpieczną i modną rozrywkę podczas przyjęcia dla pociech z Twojej rodziny.
Nie martw się, że nigdy nie zamawiałeś animatora i tak naprawdę do końca nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi, a wszyscy opisują tylko zabawy/atrakcje/warsztaty dla dzieci.
Z ogromną przyjemnością przeprowadzę Cię krok po kroku, opowiem wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne i dobiorę najlepszą opcję dla Twoich potrzeb i Twoich najmłodszych gości.

Oprócz tego, że jestem animatorem, zajmuję się również kompleksowym przygotowaniem różnego rodzaju wydarzeń. Dlatego wiem, jak ważna jest dobra organizacja, również w przypadku animacji dla dzieci.

Jesteśmy profesjonalistami w prowadzeniu zabaw dla dzieci, ale sama umiejętność dobrej animacji w przypadku wesel nie wystarczy. Trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów organizacyjnych, które dopełnią całość i sprawią, że dzieci będą wspominały Twoje wesele jeszcze długo po jego zakończeniu.

Dlatego po przeprowadzeniu dziesiątek animacji na uroczystościach rodzinnych stworzyłam autorski poradnik dla przyszłych Par Młodych, w którym krok po kroku opowiem Ci jak stworzyć najlepszą zabawę dla dzieci i na co zwrócić uwagę, aby była to bezpieczna atrakcja, niosąca za sobą niezapomniane wrażenia.

Doskonale wiem, że pełen parkiet tańczących gości, o którym marzysz, to bardzo często młodzi ludzie, którzy przyszli na Twoje wesele z dzieckiem, które dzięki zatrudnieniu animatora pozwoli rodzicom na swobodną zabawę.

Jeżeli chcesz zapewnić bezpieczną i kreatywną animację dla najmłodszych na Twoim weselu, skontaktuj się z nami. Preferujemy kontakt telefoniczny, uwielbiamy rozmawiać, w ten sposób wszystko jest nam najłatwiej opowiedzieć!

Oprócz animacji na weselach prowadzimy również urodziny, komunie, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe, pikniki szkolne, festyny.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9671456097
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 69

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie