Zobacz zdjęcia (5)
Animator dla dzieci na wesele, klaun, wodzirej, opieka na weselu, Jarosław - zdjęcie 1
Animator dla dzieci na wesele, klaun, wodzirej, opieka na weselu, Jarosław - zdjęcie 2 Animator dla dzieci na wesele, klaun, wodzirej, opieka na weselu, Jarosław - zdjęcie 3 Animator dla dzieci na wesele, klaun, wodzirej, opieka na weselu, Jarosław - zdjęcie 4 Animator dla dzieci na wesele, klaun, wodzirej, opieka na weselu, Jarosław - zdjęcie 5
1 / 5

Animator dla dzieci na wesele, klaun, wodzirej, opieka na weselu id:26261

Jarosław, podkarpackie

O nas

Doświadczeni animatorzy z firmy PALMONUTKA oferują wiele atrakcji dla dzieci podczas imprez na terenie województwa podkarpackiego i okolic. W tym animacja na wesele, urodziny, poprawiny, festyny, komunie. Wyróżnia nas pasja, doświadczenie, pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie, który posiada wszelkie atesty i jest bezpieczny dla dzieci.

Animacja podstawowa zawiera: malowanie twarzy, modelowane baloniki i zabawę z animatorem dostosowaną do potrzeb dzieci. Każda animacja jest inna. Posiadamy duże zaplecze zabaw i sprzętu. Najwięszym naszym sukcesem jest jeśli po zakończonej zabawie dzieci są zmęczone i uśmiechnięte.

Ponadto oferujemy liczne atrakcje na weselu w tym:
- fotobudka,
- szczudlate anioły,
- bańki XXL,
- bańki z wytwornicy,
- warsztaty cyrkowe,
- tatuaże brokatowe,
- balony na hel,
- pudło niespodzianka z balonami na hel

Oferujemy liczne promocje. W przypadku wyboru animacji rabat na fotobudkę 20% taniej. Zapraszamy do rezerwacji terminów. Mamy ostatnie wolne terminy w 2017 r.

Serdecznie zapraszamy.

liczba odwiedzin: 2685

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie