Zobacz zdjęcia (5)
Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci, Pruszcz Gdański - zdjęcie 1
Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci, Pruszcz Gdański - zdjęcie 2 Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci, Pruszcz Gdański - zdjęcie 3 Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci, Pruszcz Gdański - zdjęcie 4 Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci, Pruszcz Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci id:25939

Pruszcz Gdański, pomorskie

O nas

Jesteśmy małżeństwem które wraz z innymi animatorami oferuje usługę animacji podczas wesela i poprawin. Zajmiemy się dziećmi tak, że każdy z rodziców będzie miał chwilę dla siebie aby potańczyć i spokojnie porozmawiać a dzieci w tym czasie na pewno nie będą się nudzić. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic ( Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Szemud, Kaszuby … ) jednak nie jest dla nas problemem odległość – byliśmy już w Malborku, Jastrzębiej Górze, Bydgoszczy oraz wielu innych miejscach. Nasz team jest ze sobą bardzo zgrany – dlatego zapewniamy , że najmłodsi goście spędzą czas wesoło i bezpiecznie.

Na ten wyjątkowy czas proponujemy między innymi :
-Zabawy ruchowe ,
-Zabawy taneczne,
-Konkursy
-Warsztaty balonowe ( skręcanie balonów wraz z dziećmi, każdy maluch dostaje go w prezencie a do tego uczymy ich skręcać podstawowego wzoru )
- Warsztaty z robotami
-Ogromne bańki mydlane XXL
-Zamykanie w wielkiej bańce mydlanej
-Zabawy plastyczne
-Tworzenie pamiątki dla Pary Młodej
-Kącik z kolorowankami
-Kącik dla dzieci 0-3
-Malowanie wzorów farbami SNAZAROO
-Brokatowe tatuaże
oraz wiele innych!

Dbamy o to by dzieci bawiły się jak najlepiej , dlatego zawsze dostosowujemy zabawy na bieżąco do ich potrzeb. Po animacjach często podchodzą do nas ludzie i dziękują za zajęcie się ich dziećmi, mówią o nas czarodzieje - „ nasze dziecko nigdy tak długo nie bawiło się bez nas, jak Państwo to robią ?”. Sami jesteśmy rodzicami , dlatego staramy się aby ten czas dla wszystkich był wspaniałym wspomnieniem. Machając na pożegnanie , dzieci wołają, że to ich najlepsza impreza w życiu. To dla nas najlepsza rekomendacja.

Dodatkowo w pakiecie taniej! Zamów animację i zapytaj o : fotobudkę, napis LOVE, ogromny prezent z balonami i otrzymaj od nas super bonus!

Otwarliśmy zapisy na rok 2019 r. - napisz i zapytaj o wolny termin.

Opinie (1)

Stacja Zabaw - Animacje na wesele / Animator / Animatorka dla dzieci id:25939
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Aleksandra_Wiesław
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lublewo Gdańskie
Data dodania: 03-10-2018

...na początku powstało między nami małe zamieszanie...wszystko z powodu ceny za usługę - na portalu wskazano 170,00/godz, a otrzymany cennik wskazywał zupełnie inne wartości...mimo to podjęliśmy się współpracy i to był nasz strzał w dziesiątkę!...dzieci były bardzo zadowolone, a to dla nas bezcenne:)...serdecznie polecamy !!!

Patryk Gasch
19-10-2018

Dziękujemy serdecznie za opinie ! :)

liczba odwiedzin: 3165

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie