Animatorka dla dzieci na Twoją imprezę rodzinną

400 zł
Poznań, wielkopolskie

O nas

Nasza propozycja dotyczy uroczystości weselnych, komunijnych, jubileuszy, chrztów i innych. Animatorzy z zaangażowaniem i pasją zapewnią dzieciom ciekawe rozrywki dostosowane do charakteru imprezy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodych Par proponujemy Państwu organizację czasu najmłodszych gości przez doświadczonych Animatorów. Rodzice zaproszonych dzieci w pełni oddadzą się weselnym rozrywkom i do białego rana jak na wesele przystało. My zajmiemy się dziećmi, potem położymy spać i poczekamy aż zostaną odebrane przez rodziców.
Dzieci zaproszone na wesele przez cały czas będą miały wiele atrakcyjnych zajęć, zabaw i tańców w klimacie uroczystości weselnej. Własnoręcznie stworzą fantazyjne nakrycia głowy, przeniosą się w bajkowy świat baniek mydlanych, kolorowych chust, baloników… na ich twarzach pojawić się mogą kolorowe malunki, wykonają prezent dla Młodej Pary. Dzieci nauczą się i wykonają korowód dla Pary Młodej i wręczą wcześniej przygotowane prezenty.
Dla najmłodszych milusińskich możemy przygotować kącik z miękkimi poduszkami, kocykami i zabawkami dla maluchów, gdzie rodzice będą mogli przewinąć swoje dziecko i nakarmić je. Zintegrujemy małe kuzynostwo oraz pociechy przyjaciół Państwa Młodych.
Zabawę możemy połączyć z zabawami w plenerze, wszędzie tam gdzie można dzieciom zorganizować kreatywnie czas. Podczas wyciszenia do snu proponujemy czytanie lub oglądanie bajek na dużym ekranie multimedialnym.
Jesteśmy profesjonalistami i mamy duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i animacji dla dzieci. Stawiamy na jakość działania, a nasze materiały do zabaw są efektowne i posiadają niezbędne certyfikaty. Zawsze tworzymy scenariusze animacji dla konkretnego klienta – idealnie dopasowane dla potrzeb Państwa Młodych, rodziców oraz możliwości miejsca organizacji wesela. Wszystkie zabawy tematycznie związane są tradycjami weselnymi i Parą Młodą.

liczba odwiedzin: 1395

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie