Zobacz zdjęcia (5)
Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn, Lublin - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn, Lublin - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn, Lublin - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn, Lublin - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn id:45935

Lublin, lubelskie

O nas

Firma Kids Party Beata Marzec działa na terenie całego województwa lubelskiego.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz na FB, gdzie można znaleźć zdjęcia oraz filmiki z przeprowadzonych imprez :-)Kids Party zajmuje się Animacjami dla dzieci na każdą okazję (urodziny, wesela, chrzciny, komunie, imprezy świąteczne, karnawał, dzień dziecka, dyskoteki przedszkolne, festyny, pikniki rodzinne, imprezy dla dzieci pracowników i wiele innych)Cena Animacji: do 10 dzieci 135 zł/1 godz.

powyżej 10 dzieci 155 zł/1 godz.

W cenie:

*zamykanie w mega bańce oraz puszczanie giga baniek z kijków animacyjnych

*kolorowe tatuaże świecące w ciemności

*zabawy z wykorzystaniem licznych pomocy m.in.: gadżety oraz maski, chusta animacyjna, chusta kreatywna, tunel animacyjny, kostka do gry xxl, skoki w workach, podwójne spodnie animacyjne, szczudła dla dzieci, narty animacyjne, tory przeszkód z tyczek, pachołków i woreczków, skoki na piłkach UFO, gra w kręgle, gra rzut do celu, bramki do gry w nogę

*zabawy integracyjne, ruchowe, taneczne, gry, zawody oraz konkursy dostosowane do wieku gości (dobierane indywidualnie pod każde przyjęcie z uwzględnieniem upodobań gości)

*muzyka (dostosowana do okazji oraz wieku gości)

*oświetlenie (na życzenie osoby zamawiającej)

*upominki dla wszystkich gości

*pamiątkowe zdjęcie grupowe aparatem natychmiastowymKids Party oferuje również warsztaty kreatywne:

Cena warsztatów: 33 zł za osobę

Czas warsztatów: do 2 h

Warsztaty do wyboru:

1) dla naukowców: wybuchy wulkanów, „pasta słonia”, eksperymenty z wodą, magnesem oraz balonami, zabawy ze sztucznym śniegiem i wiele innych.

Uczestnicy aktywnie uczestniczą w pokazach następnie samodzielnie wykonują jeden eksperyment.

2) dla ogrodników: uczestnicy sadzą roślinki do samodzielnie ozdobionych doniczek

3) dla EKO dzieciaków: edukacyjna zabawa - segregacja odpadów z wykorzystaniem magnetycznych pomocy naukowych, następnie dzieciaki tworzą dzieła z odpadów np. z kartonów, rolek papieru lub butelek plastikowych

4) dla artystów: tworzenie dzieł sztuki np. zdobienie eko torby, zdobienie skrzyni skarbów, zdobienie ramki na zdjęcia, stworzenie oryginalnego T-shirtu

W cenie warsztatów: * materiały naukowe dostosowane do rodzaju warsztatów * materiały plastyczne oraz kreatywne potrzebne do realizacji warsztatów * gotowe prace dzieci zabierają ze sobą.Kids Party oferuje Wypożyczenie sprzętu oraz atrakcji imprezowych:

1. Dmuchane atrakcje

a) Mega zjeżdżalnia koszt 300 zł

b) Mini zamek koszt 200 zł

Odpowiadamy za rozłożenie/złożenie oraz obsługę

2. Maszyna do popcornu

Koszt: 400 zł

W cenie: pudełeczka na popcorn

Ilość popcornu bez limitu

Odpowiadamy za obsługę gości

3. Wytwornica baniek mydlanych

Koszt za POKAZ: 250 zł (np. pokaz baniek podczas wyjścia z kościoła, podczas pierwszego tańca, sesja zdjęciowa)

Firma odpowiada za obsługę wytwornicy

4. Fontanna czekoladowa

Koszt: 400 zł (czas korzystania aż do wyczerpania czekolady)

Fontanna mieści aż 5 kg czekolady

W cenie: patyczki, talerzyki oraz serwetki

5. Maszyna do waty cukrowej

Koszt: 300 zł

W cenie: kolorowy cukier do wyboru, patyczki do waty

Ilość waty bez limitu

Odpowiadamy za obsługę gości.

6. Fotobudka

Koszt: od 600 do 800 zł

W cenie: księga gości, liczne tła do wyboru, szeroki wachlarz gadżetów ubarwiających zabawę, pendrive ze zgranymi zdjęciami

Ilość zdjęć bez limitu

Odpowiadamy za obsługę gości.


Zapraszam do kontaktu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wszystkie organizowane przeze mnie imprezy są różne od siebie oraz nietuzinkowe tzn. do każdego zlecenia pochodzę indywidualnie oraz z uwzględnieniem preferencji dzieci. W swojej działalności skupiam się przede wszystkim na innowacyjności oraz odkrywczości. Oprócz standardowych atrakcji takich jak np. puszczanie baniek, zabawy z chustą animacyjną czy malowanie buziek, w programie imprez można znaleźć nietypowe i niepowtarzalne zajęcia np. przyjęcie kreatywne (zdobienie własnego T-shirtu, malowanie skrzyni skarbów, tworzenie oryginalnej eko torby). Program animacji zawsze jest bardzo bogaty a liczba moich pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi jest nieograniczona. Niewątpliwie każda impreza jest unikalna i wyjątkowa oraz na długo zostaje w pamięci uczestników :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

 Różnorodność oferowanych usług, oprócz organizacji oraz animacji imprez oferuję wynajem i obsługę sprzętów oraz atrakcji imprezowych
 Bezpieczeństwo, praca z dziećmi jest niezwykle odpowiedzialna, dlatego priorytetem mojej firmy jest zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa. Przed każdą imprezą dokonuję analizy miejsca planowanego zdarzenia. Ponadto dzięki mojemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu zdobywam zaufanie zarówno dzieci jak i ich opiekunów. Dodatkowo jestem w pełni przygotowana do pracy z dziećmi dzięki rocznym zajęciom z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Posiadam umiejętności, które są niezwykle przydatne podczas zajęć z dziećmi. Wszystkie wynajmowane przeze mnie atrakcje oraz sprzęty posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa. Sprzęt jest odpowiednio konserwowany oraz zapewniam ich regularny przegląd. Moja firma stanowi gwarancję dobrej oraz bezpiecznej zabawy.
 Oryginalność, niepowtarzalność oraz pomysłowość, plan imprezy jest tworzony indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb Klienta. Każde zlecenie jest inne oraz realizowane z pomysłem. Moja oferta jest nieustannie zmieniana, dzięki czemu łatwo dopasowuję się do oczekiwań klientów.
 Elastyczność, oferta mojej firmy jest skierowana do różnych grup wiekowych. Dzieci w różnym wieku mogą korzystać z moich usług. Oferta jest w pełni dostosowana do wieku i preferencji dzieci.
 Dyspozycyjność, firma działa 7 dni w tygodniu. W dogodnych dla Klienta godzinach. Dostępność moich usług pozwala klientom na swobodę w wyborze terminu imprezy.
 Mobilność, oferowane przeze mnie usługi są realizowane na terenie całego województwa lubelskiego. Na potrzeby Klientów dojeżdżam z całym sprzętem oraz wyposażeniem niezbędnym do poprowadzenia imprezy
 Zabawa, nauka i rozwój, Każde przyjęcie jest niezapomniane, ciekawe i interesujące. Nauka przez zabawę to przede wszystkim frajda i angażowanie emocji. Organizowane przez mnie zabawy są doskonałą okazją do przyswajania nowej wiedzy i umiejętności. Zróżnicowana oferta sprawia, iż każde dziecko znajdzie coś dla siebie
 Profesjonalizm, priorytetem mojej firmy jest zadowolenie dzieci oraz ich rodziców.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Decyzja o prowadzeniu własnej działalności w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci poparta jest osiągniętym wykształceniem. Ukończone studia pozwoliły mi zdobyć przydatną wiedzę w wielu dziedzinach. Nieocenione okazały się zajęcia z Pedagogiki oraz Pierwszej pomocy Przedmedycznej. Poznałam zagadnienia dzięki, którym praca z dziećmi stała się łatwiejsza. Dzięki programowi studiów potrafię udzielić pierwszej pomocy a przy pracy z dziećmi umiejętność ta jest nieoceniona.
Odbyty staż jako animator i opiekun w Domu Młodzieży dał mi niezwykłą satysfakcję a ponadto zyskałam wiedzę jak radzić sobie w wielu różnych sytuacjach, poznałam potrzeby dzieci, nauczyłam się planować, organizować i prowadzić zajęcia dla dzieci.
Wieloletnia praca z dziećmi oraz bycie mamą dwójki chłopców są dla mnie niezwykle istotne i pouczające. Dzieci są szczere, nieskazitelne, prawdziwe, dlatego cieszę się, że mogę się od nich tak wiele uczyć. Dzięki dzieciom zrozumiałam jak ważni są ludzie oraz ich emocje, zrozumiałam też jak z całkiem drobnych rzeczy można czerpać wielką przyjemność oraz satysfakcję. Ich ogromne pokłady energii zmusiły mnie do wypracowania w sobie poczucie kreatywności, pomysłowości oraz wyobraźni. Wyobraźnia to w dużej mierze klucz do sukcesu w wielu aspektach życiowych. Gdyby nie ona nie byłoby naukowców, malarzy, artystów czy wynalazców. Ponadto przebywanie z dziećmi nauczyło mnie być prawdziwą, autentyczną oraz szczerą osobą. Każdy dzień spędzony z dziećmi jest dla mnie wielkim wyzwaniem, uczę się przede wszystkim odpowiedzialności za drugiego człowieka. Praca z dziećmi stała dla mnie prawdziwą inspiracją i motorem napędowym do działania. Zwykle to my uczymy ich nowych rzeczy czy pokazujemy świat, a tymczasem to one mają nam najwięcej do przekazania.
Praca z dziećmi oraz macierzyństwo są dla mnie źródłem poczucia szczęścia, radości oraz spełnienia w 100%.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Firma działa 7 dni w tygodniu. W dogodnych dla Klienta godzinach. Dostępność moich usług pozwala klientom na swobodę w wyborze terminu imprezy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wszystkich formalności możemy dokonać zdalnie bez konieczności umawiania się na spotkanie. Wszelkie działania organizacyjne są bezpłatne.

Opinie (5)

Animacje dla dzieci/Animatorka/Fotobudka/Bańki mydlane/Popcorn id:45935
Średnia ocen: 4,96 / 5 z 5 opinii
4,96
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
E
Elwira
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Beaty. Szczerze polecam

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-01-2020
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Z całego serca polecam Firmę Kids Party Panią Beatę. Pani Beata podeszła do tematu bardzo profesjonalnie , zapewniła mnóstwo atrakcji dzieciom. Nie było żadnego dziecka , które by się nudziło. Dzieci bardzo chętnie wykonywały zadania , które Pani Beata proponowała.
Polecam w 💯%

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Z całego serca polecam firmę Kids Party! Pani Beata ma wspaniałe podejście do dzieci a co najważniejsze potrafi zaciekawić grupę. Z usług animacji skorzystałam organizując urodziny synka i to był strzał w dziesiątkę! Dzieciom bardzo podobały się eksperymenty np. robienie wulkanów oraz olbrzymie bańki mydlane 🙂 serdecznie polecam!

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Urodziny córeczki z Pania Beata byly fantastyczne. Dzieci z zaciekawionymi buziami czekaly na kolejne atrakcje. Dzięki umiejętnemu podejściu do dzieci czuly sie one nieskrepowane, smiale i szczęśliwe, serdecznie polecam :)

J
Jadwiga
4.80
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko na czas, serdecznie polecam. :)

liczba odwiedzin: 1477

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie