Zobacz zdjęcia (4)
Wata cukrowa/popcorn/dmuchańce/zjeżdżalnia/fotobudka/animacje/dzieci, Lublin - zdjęcie 1
Wata cukrowa/popcorn/dmuchańce/zjeżdżalnia/fotobudka/animacje/dzieci, Lublin - zdjęcie 2 Wata cukrowa/popcorn/dmuchańce/zjeżdżalnia/fotobudka/animacje/dzieci, Lublin - zdjęcie 3 Wata cukrowa/popcorn/dmuchańce/zjeżdżalnia/fotobudka/animacje/dzieci, Lublin - zdjęcie 4
1 / 4

Wata cukrowa/popcorn/dmuchańce/zjeżdżalnia/fotobudka/animacje/dzieci id:45935

Lublin, lubelskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Firma KIDS PARTY działa na terenie całego województwa lubelskiego.

Obsługujemy imprezy prywatne (urodziny, wesela, komunie itp.) oraz imprezy masowe (festyny, pikniki).

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

KIDS PARTY oferuje Wypożyczenie sprzętu oraz atrakcji imprezowych:

1. Dmuchane atrakcje
a) Podwójna zjeżdżalnia koszt 500 zł
b) Mini zamek koszt 300 zł
Odpowiadamy za rozłożenie/złożenie oraz obsługę.
Czas wynajmu do uzgodnienia.
Ceny wynajmu dla imprez masowych (typu festyny, pikniki rodzinne) ustalamy indywidualnie.

2. Maszyna do popcornu
Koszt: 500 zł
W cenie: pudełeczka na popcorn
Ilość popcornu bez limitu !!!
Odpowiadamy za obsługę gości
Czas wynajmu do uzgodnienia.
Ceny wynajmu dla imprez masowych ustalamy indywidualnie.

3. Maszyna do waty cukrowej
Koszt: 500 zł
W cenie: kolorowy cukier do wyboru, patyczki do waty
Ilość waty bez limitu !!!
Odpowiadamy za obsługę gości.
Czas wynajmu do uzgodnienia.
Ceny wynajmu dla imprez masowych ustalamy indywidualnie.

4. Fotobudka
Koszt: od 1000 zł (ceny ustalamy indywidualnie)
W cenie: liczne tła do wyboru, szeroki wachlarz gadżetów ubarwiających zabawę, pendrive ze zgranymi zdjęciami
Ilość zdjęć bez limitu !!!
Odpowiadamy za obsługę gości.
Czas wynajmu do uzgodnienia.

W przypadku wynajmu kilku atrakcji uwzględniamy rabaty

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wszystkie organizowane przeze mnie imprezy są różne od siebie oraz nietuzinkowe tzn. do każdego zlecenia pochodzę indywidualnie oraz z uwzględnieniem preferencji dzieci. W swojej działalności skupiam się przede wszystkim na innowacyjności oraz odkrywczości. Oprócz standardowych atrakcji takich jak np. puszczanie baniek, zabawy z chustą animacyjną czy malowanie buziek, w programie imprez można znaleźć nietypowe i niepowtarzalne zajęcia np. przyjęcie kreatywne (zdobienie własnego T-shirtu, malowanie skrzyni skarbów, tworzenie oryginalnej eko torby). Program animacji zawsze jest bardzo bogaty a liczba moich pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi jest nieograniczona. Niewątpliwie każda impreza jest unikalna i wyjątkowa oraz na długo zostaje w pamięci uczestników :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

 Różnorodność oferowanych usług, oprócz organizacji oraz animacji imprez oferuję wynajem i obsługę sprzętów oraz atrakcji imprezowych
 Bezpieczeństwo, praca z dziećmi jest niezwykle odpowiedzialna, dlatego priorytetem mojej firmy jest zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa. Przed każdą imprezą dokonuję analizy miejsca planowanego zdarzenia. Ponadto dzięki mojemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu zdobywam zaufanie zarówno dzieci jak i ich opiekunów. Dodatkowo jestem w pełni przygotowana do pracy z dziećmi dzięki rocznym zajęciom z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Posiadam umiejętności, które są niezwykle przydatne podczas zajęć z dziećmi. Wszystkie wynajmowane przeze mnie atrakcje oraz sprzęty posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa. Sprzęt jest odpowiednio konserwowany oraz zapewniam ich regularny przegląd. Moja firma stanowi gwarancję dobrej oraz bezpiecznej zabawy.
 Oryginalność, niepowtarzalność oraz pomysłowość, plan imprezy jest tworzony indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb Klienta. Każde zlecenie jest inne oraz realizowane z pomysłem. Moja oferta jest nieustannie zmieniana, dzięki czemu łatwo dopasowuję się do oczekiwań klientów.
 Elastyczność, oferta mojej firmy jest skierowana do różnych grup wiekowych. Dzieci w różnym wieku mogą korzystać z moich usług. Oferta jest w pełni dostosowana do wieku i preferencji dzieci.
 Dyspozycyjność, firma działa 7 dni w tygodniu. W dogodnych dla Klienta godzinach. Dostępność moich usług pozwala klientom na swobodę w wyborze terminu imprezy.
 Mobilność, oferowane przeze mnie usługi są realizowane na terenie całego województwa lubelskiego. Na potrzeby Klientów dojeżdżam z całym sprzętem oraz wyposażeniem niezbędnym do poprowadzenia imprezy
 Zabawa, nauka i rozwój, Każde przyjęcie jest niezapomniane, ciekawe i interesujące. Nauka przez zabawę to przede wszystkim frajda i angażowanie emocji. Organizowane przez mnie zabawy są doskonałą okazją do przyswajania nowej wiedzy i umiejętności. Zróżnicowana oferta sprawia, iż każde dziecko znajdzie coś dla siebie
 Profesjonalizm, priorytetem mojej firmy jest zadowolenie dzieci oraz ich rodziców.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Decyzja o prowadzeniu własnej działalności w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci poparta jest osiągniętym wykształceniem. Ukończone studia pozwoliły mi zdobyć przydatną wiedzę w wielu dziedzinach. Nieocenione okazały się zajęcia z Pedagogiki oraz Pierwszej pomocy Przedmedycznej. Poznałam zagadnienia dzięki, którym praca z dziećmi stała się łatwiejsza. Dzięki programowi studiów potrafię udzielić pierwszej pomocy a przy pracy z dziećmi umiejętność ta jest nieoceniona.
Odbyty staż jako animator i opiekun w Domu Młodzieży dał mi niezwykłą satysfakcję a ponadto zyskałam wiedzę jak radzić sobie w wielu różnych sytuacjach, poznałam potrzeby dzieci, nauczyłam się planować, organizować i prowadzić zajęcia dla dzieci.
Wieloletnia praca z dziećmi oraz bycie mamą dwójki chłopców są dla mnie niezwykle istotne i pouczające. Dzieci są szczere, nieskazitelne, prawdziwe, dlatego cieszę się, że mogę się od nich tak wiele uczyć. Dzięki dzieciom zrozumiałam jak ważni są ludzie oraz ich emocje, zrozumiałam też jak z całkiem drobnych rzeczy można czerpać wielką przyjemność oraz satysfakcję. Ich ogromne pokłady energii zmusiły mnie do wypracowania w sobie poczucie kreatywności, pomysłowości oraz wyobraźni. Wyobraźnia to w dużej mierze klucz do sukcesu w wielu aspektach życiowych. Gdyby nie ona nie byłoby naukowców, malarzy, artystów czy wynalazców. Ponadto przebywanie z dziećmi nauczyło mnie być prawdziwą, autentyczną oraz szczerą osobą. Każdy dzień spędzony z dziećmi jest dla mnie wielkim wyzwaniem, uczę się przede wszystkim odpowiedzialności za drugiego człowieka. Praca z dziećmi stała dla mnie prawdziwą inspiracją i motorem napędowym do działania. Zwykle to my uczymy ich nowych rzeczy czy pokazujemy świat, a tymczasem to one mają nam najwięcej do przekazania.
Praca z dziećmi oraz macierzyństwo są dla mnie źródłem poczucia szczęścia, radości oraz spełnienia w 100%.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Firma działa 7 dni w tygodniu. W dogodnych dla Klienta godzinach. Dostępność moich usług pozwala klientom na swobodę w wyborze terminu imprezy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wszystkich formalności możemy dokonać zdalnie bez konieczności umawiania się na spotkanie. Wszelkie działania organizacyjne są bezpłatne.

Opinie Kids Party Beata Marzec (5)

Wata cukrowa/popcorn/dmuchańce/zjeżdżalnia/fotobudka/animacje/dzieci id:45935
Średnia ocen: 4,96 / 5 z 5 opinii
4,96
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
E
Elwira
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Beaty. Szczerze polecam

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-01-2020
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Z całego serca polecam Firmę Kids Party Panią Beatę. Pani Beata podeszła do tematu bardzo profesjonalnie , zapewniła mnóstwo atrakcji dzieciom. Nie było żadnego dziecka , które by się nudziło. Dzieci bardzo chętnie wykonywały zadania , które Pani Beata proponowała.
Polecam w 💯%

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Z całego serca polecam firmę Kids Party! Pani Beata ma wspaniałe podejście do dzieci a co najważniejsze potrafi zaciekawić grupę. Z usług animacji skorzystałam organizując urodziny synka i to był strzał w dziesiątkę! Dzieciom bardzo podobały się eksperymenty np. robienie wulkanów oraz olbrzymie bańki mydlane 🙂 serdecznie polecam!

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Urodziny córeczki z Pania Beata byly fantastyczne. Dzieci z zaciekawionymi buziami czekaly na kolejne atrakcje. Dzięki umiejętnemu podejściu do dzieci czuly sie one nieskrepowane, smiale i szczęśliwe, serdecznie polecam :)

J
Jadwiga
4.80
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Lublin
Data dodania: 19-05-2020

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko na czas, serdecznie polecam. :)

liczba odwiedzin: 2129

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie