Zobacz zdjęcia (5)
Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa, Łódź - zdjęcie 1
Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa, Łódź - zdjęcie 2 Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa, Łódź - zdjęcie 3 Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa, Łódź - zdjęcie 4 Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa id:38667

Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Przygotowania do ślubu i wesela mogą przypominać sterowanie wielkim statkiem kosmicznym. Mało kto wie do czego służy większość przycisków. Ale co jeśli taka maszyna może mieć tryb automatyczny? Co jeśli macie możliwość polegania na niej w 100%, a gdy tylko zechcecie przełączania na tryb manualny? Tak właśnie się dzieje podczas współpracy z naszą agencją, czasami to my pomagamy Wam sterując przygotowaniami, a czasem to Wy sterujecie nami by dobrnąć do celu.
Wskakujcie na nasz pokład jeśli chcecie się poczuć kapitanami na statku do udanego ślubu i wesela

Każde wydarzenie ma swoje odmienne potrzeby. Każda para ma inne wyobrażenie o swoim wielkim dniu. Dlatego cały nasz zespół kreuje przyjęcia, które są jedyne w swoim rodzaju i spełniają marzenia Pary Młodej. Uwielbiamy realizować śluby z rozmachem i kochamy urocze rodzinne spotkania w gronie najbliższych. Nie znosimy słów "Nie da się" i robimy wszystko, żeby się dało.

Wasze przyjęcie i ślub możemy zaplanować i zrealizować od początku do końca. Możemy również zorganizować tylko te elementy, w których będzie Wam niezbędna nasza pomoc. Macie pewność, że wszystko razem zagra, bo nad pracą specjalistów czuwa doświadczony i certyfikowany wedding planner.

Spośród innych agencji wyróżnia nas wszechstronność. Mamy doświadczenie z branży eventowej, dzięki czemu potrafi stworzyć wydarzenie, które będzie niepowtarzalne.
Wszechstronność oznacza większy wachlarz możliwości dla klienta, wychodzenie poza schematy i gwarancję wyjątkowości.

Opinie Anna Schwarz Events (1)

Anna Schwarz Events - Agencja ślubno-eventowa id:38667
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Łódź
Data dodania: 16-08-2020

Organizacja naszego ślubu i wesela w wykonaniu Pani Anny możemy ocenić na najwyższym poziomie. Zorganizowała nasze wesele w całości. Począwszy od pomocy w wyborze kolorystyki ślubu, aż po sam harmonogram dnia ślubu. Każda umowa z podwykonawcami była wnikliwi analizowana, omawiana i negocjowana na naszą korzyść. Sami podwykonawcy chwalili do nas profesjonalizm jakim wykazuje się Pani Ania w czasie współpracy z nimi. My również bardzo zwracaliśmy na to uwagę. Każde nasze oczekiwanie zostało spełnione. Kreatywność Pani Anny nas zaskakiwała na każdym kroku, gdy myśleliśmy że już czegoś nie da się wykonać okazywało się, że dla Pani Anny nie ma rzeczy niemożliwych :) To osoba pełna energii i pasji.
Gorąco polecam usługi Anny Schwarz Events, dzięki niej tego dnia byliśmy spokojni o to czy wszystko odbędzie się tak jak sobie wymarzyliśmy. Każda para młoda powinna mieć ten komfort w dniu swojego ślubu by cieszyć się sobą i obecnością swoich bliskich. A resztę pozostawić profesjonalistce :)

Kontakt Anna Schwarz Events

Nazwa firmy: Anna Schwarz Events
NIP: 7272633881
Imię i nazwisko: Anna Schwarz
Adres: Łódź, ul. Siewna 15 lok 606, 94-250, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 15:00 Wt: 08:00 - 15:00 Śr: 08:00 - 15:00 Cz: 15:00 - 20:00 Pt: 15:00 - 20:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1597

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie