Zobacz zdjęcia (5)
Artistique Wedding & Event Studio - organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 1
Artistique Wedding & Event Studio - organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 2 Artistique Wedding & Event Studio - organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 3 Artistique Wedding & Event Studio - organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 4 Artistique Wedding & Event Studio - organizacja ślubu i wesela, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Artistique Wedding & Event Studio - organizacja ślubu i wesela id:45378

Poznań, wielkopolskie

O nas

… let me make this day unique…

Moją misją jest wykreowanie dla Was idealnej uroczystości, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci i pamięci Waszych Gości.

Jestem certyfikowaną Wedding Plannerką i florystką z dyplomem Projektantki ubioru i dużym doświadczeniem w branży ślubnej. A dla Was jestem po prostu przyjaciółką do wynajęcia, aniołem spełniającym Wasze marzenia. A dla mnie nie ma marzeń nie do zrealizowania. Są tylko te, których jeszcze nie omówiliśmy.

Od zawsze mam ogromne zamiłowanie do tworzenia rzeczy nietuzinkowych i wyjątkowych, zmysł organizacyjny oraz pasję do piękna. Postanowiłam wykorzystać swoje umiejętności aby robić coś, co lubię, a jednocześnie coś, co uszczęśliwi innych. W ten sposób właśnie powstało Artistique Studio.

Dlaczego ja?
Gwarantuję usługi na najwyższym poziomie oraz dopilnowanie wszystkich szczegółów. Sprawię, że poczujecie się naprawdę wyjątkowo w tym szczególnie wyjątkowym dniu, a także w trakcie przygotowań. Pomogę Wam zaoszczędzić czas i nerwy. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudniejsze do wykonania. Ze mną nie będzie barier językowych. Usługi, które oferuję to moja pasja, a w swoją pracę wkładam całe serce.

W mojej ofercie znajdziecie:

* kompleksowa organizacja ślubu i wesela - od 4 500 PLN
* częściowa organizacja ślubu i wesela - od 2 500 PLN
* koordynacja dnia ślubu i wesela - od 2 000 PLN
* konsultacje ślubne: 1h - 150 PLN; 3h - 400 PLN
* dekoracje i florystyka - od 500 PLN
* stylistka ślubna - od 300 PLN
* Wedding Architect - od 500 PLN
* wybór idealnego miejsca - 700 PLN
* pogotowie ślubne - od 50 PLN


Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym będziemy mogli się bliżej poznać, a ja będę mogła poznać Wasze potrzeby.

Artistique Wedding

liczba odwiedzin: 1193

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie