Zobacz zdjęcia (5)
Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne, Mława - zdjęcie 1
Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne, Mława - zdjęcie 2 Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne, Mława - zdjęcie 3 Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne, Mława - zdjęcie 4 Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne, Mława - zdjęcie 5
1 / 5

Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne id:46375

Mława, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Jestem producentem zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych. Stawiam na najwyższą jakość produktów i oryginalne rozwiązania, gwarantujące zadowolenie klienta. Jeżeli szukasz wyjątkowych zaproszeń na ślub i dodatków weselnych, ręcznie wykonanych z najwyższą starannością i ciekawym wzornictwem to jest to oferta dla Ciebie. Wykonuję zaproszenia ślubne, zawiadomienia ślubne, prośby o błogosławieństwo, prośby o świadkowanie, podziękowania dla Gości, podziękowania dla Rodziców, podziękowania dla Świadków, księgi gości weselnych, menu weselne na stoły, karty drinków, winietki na stół, zawieszki na alkohol weselny, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty, pudełka na obrączki, kieliszki dla Pary Młodej na alkohol weselny, imiona bądź inicjały na ściankę Państwa Młodych. Wszystkie dodatki weselne dopasowane są stylistycznie i kolorystycznie do wybranych zaproszeń, tworząc wspaniałą kompozycję "smaku" i elegancji.

Opinie (1)

Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne id:46375
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
czas realizacji
stosunek jakości do ceny
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2020
Mława
Data dodania: 02-12-2020

Profesjonalizm, perfekcjonizm, najwyższa jakość oraz zawsze uśmiechnięta, pełna energii kobieta... To tylko kilka słów, które wyciągnęłam z worka przepełnionego zachwytem i zadowoleniem, jaki towarzyszy mi po skorzystaniu z usług Pani Renaty. Chcieliśmy TYLKO zaproszenia na ślub... Otrzymaliśmy coś więcej - PRAWDZIWE DZIEŁO, przybrane w miłość i zaangażowanie, które towarzyszyły na każdym etapie realizacji.
Oczywiście na samych zaproszeniach się nie skończyło - to co wyczarowała Pani Renata... Jest nie do opisania! To trzeba zobaczyć, dotknąć... Trzeba dostrzec ten uśmiech, który wita już od wejścia...
Polecam z całego serca Artystyczną Pracownię Papieru! Tylko uprzedzam, że z usługami Pani Renatki jest tak, jak z czekoladkami - na jednej się nie kończy!!

Renata Moszczyńska
03-12-2020

Taka opinia jest najwspanialszą nagrodą! Dziękuję :)

Kontakt

Adres: Mława, , 06-500, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1349

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie