Asia Archacka Fotografia ślub chrzciny studio id:20184

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia jest moją największą pasją już od lat. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i w każde ze zdjęć wkładam całe serce oraz talent. Szczególną przyjemność sprawia mi robienie zdjęć ślubnych, gdzie mogę być obserwatorką chwil szczęścia młodej pary oraz ich rodziny.

FOTOGRAFUJĘ MIŁOŚĆ

Z reguły przed zrobieniem zdjęć przeprowadzam rozmowę z osobami, które będą brały udział w sesji. Dowiaduje się dzięki temu, co najbardziej w sobie lubią, a co ich zdaniem źle wychodzi na zdjęciach. Staram się sprostać wszelkim wymaganiom i przy współpracy zrealizować najróżnorodniejsze pomysły. Plener ślubny wykonuję kolejnego dnia, dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni czasowo a poprzez masę gadżetów, które posiadam staje się ciekawszy.

Podczas wykonywanych zdjęć staram się, by obecnością aparatu fotograficznego nie stresować pary młodej ani zaproszonych gości. Dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz przyjemnej atmosferze jaką staram się stworzyć podczas robienia zdjęć, staram się sprawić, aby wszyscy czuli się swobodnie i nie bali się spojrzenia obiektywu aparatu fotograficznego.

Ślub jest jednym z tych wydarzeń, do których będziemy wracać wspomnieniami przez całe życie. Piękne fotografie zrobione w tym dniu, pomagają nam te wspomnienia utrwalić. Zdjęć ślubnych nie da się powtórzyć. Z tego powodu uważam, że ich zrobienie należy powierzać tylko tym, którzy dążą do perfekcji w tym, co robią. Bardzo ważny jest zapasowy sprzęt fotograficzny, który oczywiście posiadam.
Reportaż ślubny wykonuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy Canon, pozwalającym uzyskać najwyższą jakość zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Szczegółowy opis dnia ślubu i sesji plenerowej proponuję omówić w trakcie indywidualnego, niezobowiązującego spotkania w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu. Po podpisaniu umowy otrzymają Państwo autorskie wskazówki dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz porady co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach ślubnych


Fotografuję w miastach : Ełk, Orzysz, Pisz, Olecko, Gołdap, Białystok, Olsztyn, Augustów, Suwałki

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN / wesele

W swojej ofercie posiadam aktualnie 3 pakiety cenowe, które uzależnione są od doboru usług. Z przyjemnością przedstawię je Państwu na indywidualnym spotkaniu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Asia Archacka Fotografia ślub chrzciny studio
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Ełk
Kod:19-300
Data dodania: 24-03-2016
Liczba odwiedzin: 384

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 20:00
Nd:10:00 - 20:00

Nowe ogłoszenia