Zobacz zdjęcia (5)
Atelier Renata Potrzeba, Leszno - zdjęcie 1
Atelier Renata Potrzeba, Leszno - zdjęcie 2 Atelier Renata Potrzeba, Leszno - zdjęcie 3 Atelier Renata Potrzeba, Leszno - zdjęcie 4 Atelier Renata Potrzeba, Leszno - zdjęcie 5
1 / 5

Atelier Renata Potrzeba id:35298

Leszno, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: Renata Potrzeba

Usługi:

  • szycie na miarę

Szyjemy pod zamówienie suknie ślubne. Wykonując projekt dobieramy krój, kolor, rodzaj materiału do figury i typu urody klientki.

Projektantka wykonuje rysunek i omawia go z klientką. Szyjemy także według projektu klientki. W trakcie szycia chętnie korzystamy z sugestii klientek i jeśli to możliwe dokonujemy zmian w projekcie. Zapewniamy tkaniny , dodatki i perfekcyjne wykonanie.

Wiele ozdób i dodatków wykonujemy ręcznie. Na specjalne zamówienie sprowadzamy materiały z zagranicy i współpracujących z nami hurtowni w całym kraju. Jeśli klientka w trakcie szycia nie jest przekonana do danego projektu lub jej się po prostu nie podoba jesteśmy w stanie bez żadnych konsekwencji zacząć proces od nowa. Dodatki do sukien ślubnych takie jak welon, halka, stroik i inne wykonujemy w komplecie z suknią.

W atelier można także kupić gotowe ubrania pochodzące z autorskich pokazów projektantki. Są to wyjątkowe i niepowtarzalne modele. Jedyny mankament to rozmiarówka przeważnie 32 do 40.

liczba odwiedzin: 3121

Popularne miasta w okolicy