Zobacz zdjęcia (5)
Auto do ślubu Mercedes W115, zabytek, Inowrocław - zdjęcie 1
Auto do ślubu Mercedes W115, zabytek, Inowrocław - zdjęcie 2 Auto do ślubu Mercedes W115, zabytek, Inowrocław - zdjęcie 3 Auto do ślubu Mercedes W115, zabytek, Inowrocław - zdjęcie 4 Auto do ślubu Mercedes W115, zabytek, Inowrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Auto do ślubu Mercedes W115, zabytek id:24437

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: zielony
  • zabytkowy

Oferujemy wynajem zabytkowej limuzyny Mercedes w115 na różne okazje, w tym śluby, sesje zdjęciowe, imprezy okolicznościowe. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Inowrocławia, oraz sąsiadujących województw. Możliwość wynajęcia samochodu w innym regionie, po indywidualnych uzgodnieniach. Samochód będzie do Państwa dyspozycji przez nieograniczoną liczbę godzin. Możliwość przybrania auta we własnym zakresie, w wybranej przez klienta kwiaciarni, lub dekoracja zaproponowana przez nas tzn. sztuczne białe kwiaty na masce, przy klamkach oraz welon i kapelusz na tylnej szybie (widoczne na zdjęciach w galerii). W cenę usługi wliczony jest również stosownie do okazji ubrany szofer, dzięki któremu dotrą Państwo do każdego wybranego miejsca. Zapewniamy profesjonalną obsługę, miłą atmosferę, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas podróży.

Transport naszą zabytkową limuzyną Mercedes W115 do ślubu lub inną uroczystość z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapewniamy Państwu punktualność, niezawodność oraz dużą dyspozycyjność w 2017 roku.

liczba odwiedzin: 2221

Popularne miasta w okolicy