Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Barman na wesele, Wrocław - zdjęcie 1
Barman na wesele, Wrocław - zdjęcie 2 Barman na wesele, Wrocław - zdjęcie 3 Barman na wesele, Wrocław - zdjęcie 4 Barman na wesele, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Barman na wesele id:7976

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Każdy z nas pragnie, aby ten szczególny dzień ślubu był wyjątkowy i niezapomniany, a zabawa weselna trwała w najlepsze do białego rana. Jeśli chcecie Państwo zapewnić moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji weselnych swoim gościom, zapraszamy do zabawy z naszymi barmanami!

To Państwo powinni być w centrum uwagi, dlatego nie oferujemy pokazów flair i godzinnego "podrzucania butelki". Skupiamy sie na staranym przygotowaaniu drinków, shotów, koktaili itp. dla wszystkich gości. Naszym zadaniem jest zapewnienie, aby każdy Wasz gość bawił się wyśmienicie, nigdy nie miał "pustego kieliszka", a wódka była zawsze zimna.

Na chwilę obecną jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć wesela do 100 osób (większe, w zależności od Państwa wymagań)

Przygotujmy dla Państwa wyszukaną kartę drinków. W ramach usługi pomożemy wybrać najlepsze drinki i alkohole dostosowane do Państwa możliwości finansowych. Karta drinków jest przygotowywana indywidualnie dla każdego zamawiającego. Ponad 7-letnie doświadczenie pracy na barze, gwarantuje, że rozkręcimy każdą imprezę. Ciągle się rozwijamy, szukamy nowych rozwiązań. Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi niczym się nie musisz martwić. Jesteśmy w stanie zapewnić:

- mobilny drink bar
- szkło i kieliszki
- profesjonalne syropy do drinków
- dekoracje do drinków: słomki, mieszadełka, palemki itp.
- obsługę profesjonalnego barmana
- stowrzenie karty drinków specjalnie na Twoją impreze
- pomoc w zakup

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, , 52-213, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 3538

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie