Barman na wesele - Licencjonowani Barmani id:14784

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Barman na wesele - Licencjonowani Barmani

Karol Ostatnio widziany 19-06-2018
517-172...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Ostróda, warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Data dodania: 27-04-2015
Liczba odwiedzin: 2337

Oferta

Jako grupa przyjaciół, pasjonatów mieszania trunków i świata latających butelek za barem, oferujemy Ci swoje usługi na weselu, poprawinach a nawet wieczorze panieńskim.
Twoim zadaniem jest wybór odpowiedniego pakietu jaki otrzymasz od nas mailem.
ponad to, zapewniamy:

- obsługę na wysokim poziomie
- mobilny drink bar (wesele - biały lub czarny bar, garden party - bar białe drewno)
- pełen sprzęt barmański
- własne szkło do koktaili
- tworzymy bardzo ładne ozdoby drinków
- drinki alkoholowe oraz bezalkoholowe
- Lód do drinków
- zakupujemy asortyment w Twoim imieniu
- sprawdzoną kartę menu już przez setki Gości lub dostosujemy menu pod Ciebie.
- mnóstwo kreatywnych koktajli z poza karty menu, kreowanych pod smak Gościa.

- Zapewniamy też Spokój :) poważnie podchodzimy do naszych zleceń dajemy z siebie zawsze 110% dla tego możesz spać spokojnie i zająć sie innymi ważnymi sprawami swojego ślubu i wesela.
Dlaczego tak robimy?
Bo dla nas każdy Gość przy barze to tak samo ważna osoba! Nie zawsze jest możliwość pić dobrze wykonane klasyczne koktajle lub posmakować odrobiny kreatywności barmana by w końcu dostać cudny w smaku płyn z piękna ozdobą. My to rozumiemy i chcemy każdego obdarować dobrym smakiem, spełnić to małe życzenie przy barze.

Poniżej kilka słów o nas.

Licencjonowani Barmani (LB) to firma, która powstała z inicjatywy pasjonatów dobrego kunsztu smaku jakim charakteryzuje się wyborny drink. Długoletnie. doświadczenie naszych barmanów zdobyte zostało w najwyższej klasy hotelach 4* i 5*, w barach, restauracja, klubach. Wielokrotnie obsługiwaliśmy Gości klasy VIP, imprezy plenerowe (firmowe wyjazdowe, pikniki), wesela czy urodziny. Odpowiednie szkolenia, kursy barmańskie oraz siedmioletnie doświadczenie pod okiem specjalistów pozwoliło nam stworzyć własną działalność, zbudowaną ściśle na swoim wyobrażeniu co do smaków i usług jakie należy świadczyć na rzecz naszych klientów.
Od 2014 roku Licencjonowani Barmani świadczą mobilne usługi barmańskie, których obecny zasięg obejmuje całą Polskę. Niezależne doświadczenie zbudowaliśmy głównie dzięki zleceniom odbywającym się w województwie warmińsko-mazurskim. To one stanowią fundament naszej pracy. Jednak w dniu dzisiejszym zainteresowanie naszymi usługami znacznie rozszerzyło się o inne województwa. Fakt ten jest dowodem dla nas samych, iż świadczymy każdorazowo dobre usługi. Nasza praca ma dać zadowolenie naszym klientom i pozostawić w ich pamięć przede wszystkim dobry smak …
Licencjonowani Barmani, to firma charakteryzująca się pełnym profesjonalizmem oraz elastycznym podejściem. Zawsze stawiamy na potrzeby klienta i jego zadowolenie. To one stanowią fundament naszej ewentualnej współpracy. Razem z klientem wszystko sukcesywnie planujemy. Sięgamy po fachowe doradztwo, służymy radą i wyjaśnieniem tego co nie zawsze jest oczywiste. Świadczyliśmy usługi na wielu weselach, imprezach jak również prowadziliśmy warsztaty edukacyjne dla wyrastających barmanów.
Nasza kariera zawodowa pozwoliła nam stworzyć oryginalny charakter pracy. Nasz indywidualizm został oparty o świadomość potrzeb naszych klientów. Elastyczność, umiejętność odpowiedniego czytania potrzeb drugiego człowieka, to nasza mocna strona. Stawiamy na dobrą atmosferę i ogólne zadowolenie. Na bieżąco doszkalamy się w sztuce miksologii, organizujemy spotkania dzięki, którym poznajemy nowe techniki tworzenia drinków.

Facebook #LicencjonowaniBarmani

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Barman na wesele - Licencjonowani Barmani id:14784
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Grzesiek
Grzesiek
(5)
Dodano: 10-01-2018
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Grabinek
Serdecznie polecam. Poprawiny były niesamowite. Drinki smaczne ślicznie wyglądające i podane przez Bardzo Miłych Baristów. Serdecznie polecamy.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:P.H.U.
Imię:Karol
Nazwisko:Kraszewski
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Ostróda
Kod:14-100
Adres:Słowackiego

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.