Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 1

Barman na wesele - Licencjonowani Barmani id:14784

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Barman na wesele - Licencjonowani Barmani

Karol Ostatnio widziany 17-03-2018
517-172...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Ostróda, warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Data dodania: 27-04-2015
Liczba odwiedzin: 2041

Oferta

Licencjonowani Barmani (LB) to firma, która powstała z inicjatywy pasjonatów dobrego kunsztu smaku jakim charakteryzuje się wyborny drink. Długoletnie. doświadczenie naszych barmanów zdobyte zostało w najwyższej klasy hotelach 4* i 5*, w barach, restauracja, klubach. Wielokrotnie obsługiwaliśmy Gości klasy VIP, imprezy plenerowe (firmowe wyjazdowe, pikniki), wesela czy urodziny. Odpowiednie szkolenia, kursy barmańskie oraz siedmioletnie doświadczenie pod okiem specjalistów pozwoliło nam stworzyć własną działalność, zbudowaną ściśle na swoim wyobrażeniu co do smaków i usług jakie należy świadczyć na rzecz naszych klientów.
Od 2014 roku Licencjonowani Barmani świadczą mobilne usługi barmańskie, których obecny zasięg obejmuje całą Polskę. Niezależne doświadczenie zbudowaliśmy głównie dzięki zleceniom odbywającym się w województwie warmińsko-mazurskim. To one stanowią fundament naszej pracy. Jednak w dniu dzisiejszym zainteresowanie naszymi usługami znacznie rozszerzyło się o inne województwa. Fakt ten jest dowodem dla nas samych, iż świadczymy każdorazowo dobre usługi. Nasza praca ma dać zadowolenie naszym klientom i pozostawić w ich pamięć przede wszystkim dobry smak …
Licencjonowani Barmani, to firma charakteryzująca się pełnym profesjonalizmem oraz elastycznym podejściem. Zawsze stawiamy na potrzeby klienta i jego zadowolenie. To one stanowią fundament naszej ewentualnej współpracy. Razem z klientem wszystko sukcesywnie planujemy. Sięgamy po fachowe doradztwo, służymy radą i wyjaśnieniem tego co nie zawsze jest oczywiste. Świadczyliśmy usługi na wielu weselach, imprezach jak również prowadziliśmy warsztaty edukacyjne dla wyrastających barmanów.
Nasza kariera zawodowa pozwoliła nam stworzyć oryginalny charakter pracy. Nasz indywidualizm został oparty o świadomość potrzeb naszych klientów. Elastyczność, umiejętność odpowiedniego czytania potrzeb drugiego człowieka, to nasza mocna strona. Stawiamy na dobrą atmosferę i ogólne zadowolenie. Na bieżąco doszkalamy się w sztuce miksologii, organizujemy spotkania dzięki, którym poznajemy nowe techniki tworzenia drinków.

Facebook #LicencjonowaniBarmani

Cennik

Pakiet Podstawowy
od 600 do 1100 / pokaz

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Barman na wesele - Licencjonowani Barmani id:14784
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Grzesiek
Grzesiek
(5)
Dodano: 10-01-2018
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Grabinek
Serdecznie polecam. Poprawiny były niesamowite. Drinki smaczne ślicznie wyglądające i podane przez Bardzo Miłych Baristów. Serdecznie polecamy.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:P.H.U.
Imię:Karol
Nazwisko:Kraszewski
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Ostróda
Kod:14-100
Adres:Słowackiego

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.