Zobacz zdjęcia (8)
BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 1
BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 2 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 3 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 4 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 5
BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 6
1 / 8

BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele id:21141

od 1990 do 3590 zł / wesele
Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
669-668...

O nas

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu każdego z Państwa jest dzień ślubu. By każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik, niezbędna jest perfekcyjna organizacja i dbałość o szczegóły. Jest całe mnóstwo detali, które na długo przed weselem zaprzątają głowy Młodej Pary, począwszy od ustalenia terminu, na nauce pierwszego tańca kończąc. W kwestii powyższych, niestety nie mamy wystarczającej wiedzy, by Państwu doradzić, ale jest coś na czym znamy się najlepiej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską przede wszystkim wesel. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
Lista drinków, które barmani będą serwować dla gości, nie jest przez nas narzucona. Menu skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Z przyjemnością zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do charakteru wesela tak, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

Posiadamy nowoczesne i stylowe mobilne bary z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wnętrza oraz wizji klienta.
Oprócz eleganckiego baru weselnego i wykwalifikowanych barmanów na wesele, zapewniamy klasyczne, jak i wyszukane rodzaje szkła, syropy, bittersy, składniki niezbędne do przygotowania drinków (owoce dekoracyjne, świeże zioła, purée owocowe, przyprawy) oraz dodatki jak rurki czy serwetki. Z odpowiednim wyprzedzeniem stworzymy dla Państwa listę zakupów. Istnieje możliwość, że to my dokonamy zakupy i dostarczymy produkty bezpośrednio na przyjęcie. Biorąc pod uwagę, że każdy z klientów dysponuje innym budżetem dostosujemy ofertę do Państwa możliwości.

Na rynku jest obecnie wiele firm oferujących obsługę barmańską. Tym co wyróżnia nas spośród konkurencji jest przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i solidność. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, a na pytania i wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie. Serwujemy drinki z niezmiennym uśmiechem na ustach przez 8 godzin.

Dodatkowo jako jedyni w regionie zapewniamy w cenie owoce. Za ich zakup nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Nie do pomyślenia byłoby dla nas obciążyć Was obowiązkiem kupna świeżych i trudnodostępnych owoców na dzień przed weselem.

BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele - film 1 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele - film 1

Oferta BarManiera Catering Barmański

Wedding bar

od 1990 do 3590zł/ wesele

KRÓTKO I NA TEMAT - czyli oferta w pigułce

- OBSŁUGĘ BARMAŃSKĄ przez 8h z możliwością wybrania stylu pracy barmanów (styl klasyczny lub working flair) oraz ubioru w jakim będą pracować
- BARY MOBILNE z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wnętrza, okoliczności oraz wizji klienta
eleganckie OTOCZENIE BAROWE dopasowane stylem do baru (stołki barowe, meblościankę ekspozycyjną na alkohol)
- SZKŁO barmańskie dopasowane kształtem i przeznaczeniem do charakteru uroczystości oraz do karty drinków
- SPRZĘT BARMAŃSKI potrzebny do przygotowania drinków i koktajli (shakery, łyżki barmańskie, muddlery)
- URZĄDZENIA BARMAŃSKIE (blendery, wyciskarki do owoców, kruszarki do lodu)
- DODATKI KOMPLEMENTARNE (rurki, serwetki, wykałaczki)
- BONIFIKATORY (syropy, tynktury, bittersy, puree owocowe, przyprawy sypkie)
- OWOCE niezbędne do przygotowania drinków i koktajli (limonki, cytryny, pomarańcze) oraz owoce dekoracyjne i przyprawy (jabłko, porzeczka czerwona, borówka, arbuz, ananas, karambola, pitahaya, mięta, bazylia, przyprawy korzenne).
Zdajemy sobie sprawę, że zakup świeżych i egzotycznych owoców bezpośrednio przed imprezą byłby dużym kłopotem. Dlatego żeby Państwa odciążyć, bierzemy to na siebie. W przeciwieństwie do innych firm z branży, w BarManierze ZAKUP OWOCÓW (o wartości około 500 zł) NIE JEST DLA PAŃSTWA DODATKOWYM KOSZTEM, a ZAWIERA SIĘ W CENIE OBSŁUGI!
przygotujemy KARTĘ DRINKÓW, którą umieścimy potem na rustykalnej, eleganckiej sztaludze. Oczywiście, to co ma się w znaleźć skonsultujemy z Państwem wcześniej. Chętnie zaproponujemy szeroką gamę koktajli (każdy drink z karty koktajli może być przygotowany w wersji bezalkoholowej) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do okoliczności i charakteru wydarzenia, tak by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

CZYLI CO ZAPEWNIACIE WY

- ALKOHOL niezbędny do przygotowania drinków (np. wódka, rum, gin, tequila)
- NAPOJE gazowane i niegazowane
Odpowiednio wcześniej opracujemy dla Państwa listę zakupów i doradzimy w wyborze alkoholi oraz napojów

Opinie BarManiera Catering Barmański (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt BarManiera Catering Barmański

Nazwa firmy: BarManiera Catering Barmański
Imię i nazwisko: Krzysztof Zawadzki
Adres: Szczecin, , 71-557, woj. zachodniopomorskie
669-668...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3767
Zadzwoń
669-668...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie