Zobacz zdjęcia (5)
BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 1
BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 2 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 3 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 4 BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

BarManiera - stylowy bar na Twoje Wesele id:21141

Szczecin, zachodniopomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu każdego z Państwa jest dzień ślubu. By każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik, niezbędna jest perfekcyjna organizacja i dbałość o szczegóły. Jest całe mnóstwo detali, które na długo przed weselem zaprzątają głowy Młodej Pary, począwszy od ustalenia terminu, na nauce pierwszego tańca kończąc. W kwestii powyższych, niestety nie mamy wystarczającej wiedzy, by Państwu doradzić, ale jest coś na czym znamy się najlepiej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską przede wszystkim wesel. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
Lista drinków, które barmani będą serwować dla gości, nie jest przez nas narzucona. Menu skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Z przyjemnością zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do charakteru wesela tak, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

Posiadamy nowoczesne i stylowe mobilne bary z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wnętrza oraz wizji klienta.
Oprócz eleganckiego baru weselnego i wykwalifikowanych barmanów na wesele, zapewniamy klasyczne, jak i wyszukane rodzaje szkła, syropy, bittersy, składniki niezbędne do przygotowania drinków (owoce dekoracyjne, świeże zioła, purée owocowe, przyprawy) oraz dodatki jak rurki czy serwetki. Z odpowiednim wyprzedzeniem stworzymy dla Państwa listę zakupów. Istnieje możliwość, że to my dokonamy zakupy i dostarczymy produkty bezpośrednio na przyjęcie. Biorąc pod uwagę, że każdy z klientów dysponuje innym budżetem dostosujemy ofertę do Państwa możliwości.

Na rynku jest obecnie wiele firm oferujących obsługę barmańską. Tym co wyróżnia nas spośród konkurencji jest przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i solidność. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, a na pytania i wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie. Serwujemy drinki z niezmiennym uśmiechem na ustach przez 8 godzin.

Dodatkowo jako jedyni w regionie zapewniamy w cenie owoce. Za ich zakup nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Nie do pomyślenia byłoby dla nas obciążyć Was obowiązkiem kupna świeżych i trudnodostępnych owoców na dzień przed weselem.

liczba odwiedzin: 4437

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie