BarManiera Bar Weselny - Stylowy bar weselny id:21141

Oferta
Dodaj do plannera

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu każdego z Państwa jest dzień ślubu. By każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik, niezbędna jest perfekcyjna organizacja i dbałość o szczegóły. Jest całe mnóstwo detali, które na długo przed weselem zaprzątają głowy Młodej Pary, począwszy od ustalenia terminu, na nauce pierwszego tańca kończąc. W kwestii powyższych niestety nie mamy wystarczającej wiedzy, by Państwu doradzić, ale jest coś na czym znamy się najlepiej.

Z pasji do sztuki barmańskiej powstała firma BarManiera. Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską wszelkiego rodzaju wydarzeń, a przede wszystkim wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery. Nowoczesne rozwiązania łączymy z szacunkiem do tradycji.

Współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami, służąc przy tym radą i doświadczeniem. Lista drinków, które barmani będą serwować dla gości, nie jest przez nas narzucona. Menu skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Z przyjemnością zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do charakteru wesela, tak by każdy z gości poczuł się wyjątkowo. Posiadamy nowoczesne i stylowe mobilne bary z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wnętrza oraz wizji klienta.

Oprócz eleganckiego baru weselnego i wykwalifikowanej kadry zapewniamy klasyczne jak i wyszukane rodzaje szkła, syropy, bittersy, składniki niezbędne do przygotowania drinków (owoce dekoracyjne, świeże zioła, purée owocowe, przyprawy) oraz dodatki jak rurki czy serwetki. Po stronie klienta leży jedynie dokonanie zakupu alkoholi oraz napojów. Z odpowiednim wyprzedzeniem stworzymy dla Państwa listę zakupów. Istnieje możliwość, że to my dokonamy zakupy i dostarczymy produkty bezpośrednio na przyjęcie. Biorąc pod uwagę, że każdy z klientów dysponuje innym budżetem, dostosujemy ofertę do Państwa możliwości.

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN

Zdajemy sobie sprawę jakim wydatkiem jest zorganizowanie wesela, dlatego by wyjść Państwu naprzeciw postanowiliśmy zaoferować kompleksową obsługę barmańską za atrakcyjną cenę. Cena dotyczy całonocnej obsługi i nie wzrośnie, jeśli zabawa przedłuży się o dodatkowe godziny. Koszty usługi uzależnione są jedynie od ilości gości i od lokalizacji przyjęcia (w promieniu 120 km od Szczecina dojeżdżamy GRATIS!). Po więcej informacji proszę kontaktować się telefonicznie lub drogą mailową. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

669-668...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:BarManiera Catering Barmański
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Zawadzki
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Data dodania: 27-05-2016
Liczba odwiedzin: 488

Polecamy

Nowe ogłoszenia