Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (44)
Zobacz zdjęcia (44)
Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 1
Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 1 Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 2 Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 3 Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 4 Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 5 Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 6 Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 7
Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ, Gostycyn - zdjęcie 8
1 / 44

Bartosz Kądziela - Wedding & Event DJ id:53540

od 4000 do 5000 zł / wesele
Gostycyn, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
889-089...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Dzień dobry, cześć! Już fajnie, że tu jesteście! :)

Mam na imię Bartosz i od kliku lat zawodowo jestem DJem i Konferansjerem. Gram dobrą muzykę i podobno nieźle mi to wychodzi:)
Jestem młodą, energiczną osobą z głową pełną pomysłów. Z natury uwielbiam dzielić się pozytywną energią, jak również zaraźliwym uśmiechem, który zawsze przenoszę na uczestników uroczystości. Błyskotliwie reaguję w nagłych sytuacjach, a fakt, że jestem również wygadany zauważycie już podczas pierwszego spotkania:)

Nie ma dwóch takich samych uroczystości, dlatego do każdego powierzonego mi zadania zawsze podchodzę indywidualnie, dostosowując się do wymagań i sugestii Pary Młodej. Uwielbiam budować emocje na parkiecie miksując ze sobą najróżniejsze utwory, dlatego nigdy nie gram stałego repertuaru, muzykę dobieram zawsze na bieżąco, analizując parkiet oraz bawiących się na nim gości. Pozwala mi to na swobodne prowadzenie bloków muzycznych, tym samym łączenie wszystkich pokoleń.

Podobno pedantyzm to bardzo szczególna cecha charakteru, przez niektórych uznawana wręcz za chorobę, jeśli tak, niech tak będzie! Dzięki tej chorobie moje stanowisko zawsze wygląda elegancko i estetycznie, a Wy nie zobaczycie nigdzie wiszących kabli, rozrzuconych przedłużaczy czy chaotycznie migających lampek:)

Dużą wagę przywiązuję nie tylko do oprawy muzycznej i prowadzenia uroczystości, ale równie ważna jest dla mnie strona techniczna. Pracuję wyłącznie na urządzeniach renomowanych marek. Na moim stole DJ-skim znajdziecie mixer Pioneer DJM-S11 oraz dwa gramofony Rane Twelve MKII, natomiast jako oświetlenia używam dwóch głowic ruchomych 150W Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC oraz czterech retro lamp Evolights Vinatge 500.

Macie więcej pytań? Dzwońcie! Chętnie posłucham o Waszych pomysłach, a ja przedstawię Wam jak to wygląda z mojej strony 😊

Oferta AGENCJA ARTYSTYCZNA Bartosz Kądziela

Wesele

od 4000 do 5000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem młodą, energiczną osobą z głową pełną pomysłów. Z natury uwielbiam dzielić się pozytywną energią, jak również zaraźliwym uśmiechem, który zawsze przenoszę na uczestników imprezy. Błyskotliwie reaguję w nagłych sytuacjach, a fakt, że jestem również wygadany zauważycie już podczas pierwszego spotkania 😊

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie ma dwóch takich samych uroczystości, dlatego do każdego powierzonego mi zadania zawsze podchodzę indywidualnie. Oferta dopracowana jest pod każdym względem z dbałością o najmniejsze szczegóły, dostosowując się do Waszych wymagań oraz sugestii :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podstawowa oferta obejmuje 12h pracy (liczone od momentu pojawienia się pierwszych gości na sali). Jestem bardzo elastyczny, więc jeśli zapragniecie szaleć na parkiecie większą ilość godzin gwarantuję Wam, że znajdziemy wspólny język :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera DJa i Konferansjera w jednej osobie, przygotowanie indywidualnego harmonogramu wesela, ustalanego wspólnie z Wami, nagłośnienie oraz oświetlenie parkietu.

Jaki repertuar proponujemy?

Emocje na parkiecie buduję poprzez stałe miksowanie. Uwielbiam budować ekscytacje na parkiecie mieszając ze sobą najróżniejsze utwory, dlatego nigdy nie gram stałego repertuaru, muzykę dobieram zawsze na bieżąco, analizując parkiet oraz bawiących się na nim gości. Pozwala mi to na swobodne prowadzenie bloków muzycznych, tym samym łączenie wszystkich pokoleń znajdujących się na nim 😊
A w wolej chwili zapraszam Was do sprawdzenia mojej weselnej playlisty:


Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście! Podczas prowadzenia uroczystości nie boję się używać mikrofonu, odpowiednio informuję gości o przebiegu wesela, również z przyjemnością zachęcam ich do zabawy:)
Podczas gdy Wy zbliżacie się do sali, ja czekam na Was przed wejściem z przygotowanym nagłośnieniem, aby przywitać Was i od samego początku opiekować się Waszymi gośćmi. Tak, aby każdy czuł się zaopiekowany i wiedział co będziemy robić w danym momencie :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dużą wagę przywiązuję nie tylko do oprawy muzycznej i prowadzenia uroczystości, ale równie ważna jest dla mnie strona techniczna. Pracuję wyłącznie na urządzeniach renomowanych marek. Na moim stole DJ-skim znajdziecie mixer Pioneer DJM-S11 oraz dwa gramofony Rane Twelve MKII, natomiast jako oświetlenia używam dwóch głowic ruchomych 150W Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC oraz czterech retro lamp Evolights Vinatge 500.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Do oświetlania uroczystości wykorzystuję dwie głowice ruchome Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC, których białe promienie przebijają się przez cztery lampy retro Evolights Vinatge 500. Jestem fanem ciepłego, naturalnego światła, więc nie zobaczycie u mnie chaotycznie migających kolorowych lampek:) Poza tym nie lubię utrudniać pracy moim kolegom z branży ;)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jasne! Jest to dla mnie bardzo ważne! Zależy mi, aby poznać Wasze gusta muzyczne, ponieważ będą one dla mnie kluczem, abyście przez całą noc bawili się znakomicie i przede wszystkim po swojemu :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Zawsze jestem otwarty na sugestie uczestników uroczystości, jednak uważam, że to właśnie Wy najlepiej znacie swoich gości, dlatego tę decyzję pozostawiam Wam:)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jestem jak najbardziej na tak, lecz w odpowiednich ilościach. W swoim repertuarze posiadam stosowne konkursy oraz zabawy, bez podtekstów erotycznych i ośmieszania gości :)
 Jeśli nie lubicie zabaw i oczkujecie czegoś bardziej oryginalnego nic nie stoi na przeszkodzie! Bardzo lubię wyjść do Was, aby wspólnie zatańczyć niebanalne animacje taneczne!

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Gdy zapytacie mnie w jakich gatunkach muzycznych najlepiej odnajduję się podczas prowadzenia uroczystości bedą to największe przeboje minionych dekad, natomiast gdy zapytacie w czym odnajduję się prywatnie odpowiem funky, house, moombahton oraz hip-hop :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie realizuję wesel, których głównym nurtem ma być Disco Polo.

Opinie AGENCJA ARTYSTYCZNA Bartosz Kądziela (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt AGENCJA ARTYSTYCZNA Bartosz Kądziela

Nazwa firmy: AGENCJA ARTYSTYCZNA Bartosz Kądziela
NIP: 5611606906
Imię i nazwisko: Bartosz Kądziela
Adres: Gostycyn, ul. Łyskowo 23, 89-520, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 12:00 - 22:00 Wt: 12:00 - 22:00 Śr: 12:00 - 22:00 Cz: 12:00 - 22:00 Pt: 12:00 - 16:00 Sb: 12:00 - 16:00 Nd: nieczynne
889-089...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 520
Zadzwoń
889-089...
Napisz

Popularne miasta w okolicy