Beautifulday - pierwsza agencja ślubna w Polsce id:17293

Oferta
Dodaj do plannera

Beautifulday to pierwsza w Polsce agencja świadcząca usługi z zakresu kompleksowej organizacji ślubów i wesel. 13 lat doświadczenia i ponad 200 zorganizowanych przyjęć to dowód naszego pełnego oddania i pasji. Gwarantujemy dyspozycyjną i dyskretną obsługę na każdym etapie organizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę unikalnych usług takich jak:
• największa baza wyjątkowych miejsc na ceremonię i przyjęcie weselne,
• usługa Ślubnego Architekta, który pomoże wybrać temat przewodni przyjęcia oraz wszystko to, co z nim związane: od papeterii, dekoracji, kwiatów, poprzez prezenty dla gości, stroję i transport,,
• koordynacja ceremonii i wesela przez 2 koordynatorów od rana do 1:30 w nocy,
• dzień ze stylistką, która zaproponuje stroje, fryzurę, make-up, a osobisty trener rozpisze plan ćwiczeń i dobierze dietę,
• świadkowa do wynajęcia, która wesprze Was i pokieruje tłumem.

Zajmiemy się wszystkim, czego potrzebujecie, od A do Z, tak aby Wasz dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

Od niedawna prowadzimy również eksperckiego bloga ślubnego, w którym prezentujemy najnowsze trendy ślubne, miejsca weselne w Polsce i na świecie oraz najlepszych polskich podwykonawców, sprawdź nas i zajrzyj na naszą stronę internetową.

Tworzymy nie tylko przyjęcia, tworzymy wspomnienia, które zostają na całe życie!

Cennik

POSZUKIWANIE MIEJSCA WESELNEGO - poszukiwania idealnego miejsca weselnego to często najbardziej stresujące i czasochłonne zadanie dla Narzeczonych. Nasze doświadczenie oraz znajomość Polski umożliwiło nam stworzenie największej bazy z różnymi rodzajami miejsc, zawierającej bogatą gamę sal, odpowiadających różnym stylom uroczystości. Chętnie pomożemy znaleźć szybko to, czego Państwo szukają.

ORGANIZACJA WESELA - jak tylko wybierzemy idealne miejsce, skupimy się na stylu uroczystości, papeterii, fotografii, menu, dekoracjach, transporcie i wielu innych elementach, aż do podróży poślubnej. Mamy zaszczyt współpracować z najwyżej notowanymi firmami w branży, które podzielają nasze pasje, zaangażowanie oraz wysokie standardy usług, doskonałość i dbałość o szczegóły.

KOORDYNACJA - Będziemy razem w dniu, w którym najbardziej nas Państwo potrzebują. Każdy szczegół wielokrotnie sprawdzimy i w razie potrzeby dopracujemy. Zapewniamy, że nasi podwykonawcy stawią się w odpowiednim miejscu i czasie, że jedzenie i wino będą fachowo sparowane, stoły ozdobione niesamowitymi dekoracjami, oświetlenie zaakcentuje odpowiednie punkty, a muzyka stworzy niezapomniany i wyjątkowy nastrój. Naszym znakiem szczególnym jest fakt, że koordynacje zawsze prowadzone są przed dwóch konsultantów jednocześnie. Podczas gdy jeden z nich czuwa nad samopoczuciem Pary Młodej w czasie jej przygotowań, drugi koordynator dba o każdy szczegół przyjęcia weselnego.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Beautifulday - pierwsza agencja ślubna w Polsce
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 19-11-2015
Liczba odwiedzin: 233

Nowe ogłoszenia