Zobacz zdjęcia (5)
Bukiety i dekoracje ślubne na miarę, Szczecin - zdjęcie 1
Bukiety i dekoracje ślubne na miarę, Szczecin - zdjęcie 2 Bukiety i dekoracje ślubne na miarę, Szczecin - zdjęcie 3 Bukiety i dekoracje ślubne na miarę, Szczecin - zdjęcie 4 Bukiety i dekoracje ślubne na miarę, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Bukiety i dekoracje ślubne na miarę id:13985

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

AGAPANTUS Pracownia Florystyczna

Dekoracje ślubne i florystyka ślubna w szerokim tych słów znaczeniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, kreatywnie, z pasją. Nasza dewiza to klasyka i elegancja.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na realizację pomysłów naszych klientów.

Szeroka gama artykułów dekoracyjnych i doświadczenie zawodowe to gwarancja niepowtarzalnych, ciekawych dekoracji, kompozycji kwiatowych oraz bukietów ślubnych i florystycznych dodatków ślubnych. Przy kompleksowej obsłudze florystycznej (dekoracja ceremonii, wesela, bukiet ślubny) oferujemy bezpłatne konsultacje i doradztwo doświadczonego konsultanta ślubnego.

Oferta:
* bukiety ślubne tradycyjne i oryginalne
* dekoracja kościoła, USC, pleneru
* dekoracja pojazdów ślubnych
* biżuteria kwiatowa
* bukiety dla rodziców, artystyczne pakowanie prezentów
* bawełniane pokrowce na krzesła
* konsultant ślubny

Niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne pozwoli na przygotowanie oferty cenowej i będzie pomocne w zaplanowaniu szczegółów tego wyjątkowego dnia.
Obszar działalności: zachodniopomorskie, lubuskie.

Jednak dla zadowolenia naszego klienta jesteśmy w stanie wybiec poza te granice.

Zapraszam do współpracy
Mistrz florystyki, Konsultant ślubny
Agnieszka Marek

Opinie Agapantus Pracownia Florystyczna (3)

Bukiety i dekoracje ślubne na miarę id:13985
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
A
Agnieszka i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2015
Data dodania: 26-08-2015

Chcielibyśmy wyrazić swoją opinię na temat dekoracji ślubnych, które wykonała dla nas Pani Agnieszka. Bukiet dla Panny Młodej, przystrojenie samochodu, dekoracje sali na przyjęcie weselne oraz inne elementy florystyczne były wykonane z wielkim smakiem i gustem. Wyrazy uznania płyną nie tylko od nas ale również naszych gości, którzy byli wręcz zachwyceni pięknem wykonanych przez p. Agnieszkę wiązanek. Dziękujemy za włożone serce oraz świetny kontakt ułatwiający komunikację. Polecamy wszystkim! Agnieszka i Adam.

G
Gosia i Paweł
5.00
 / 5
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Data dodania: 01-02-2015

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Pani za stworzenie przecudnych dekoracji na nasz ślub i wesele. Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem! Swoimi dekoracjami stworzyła Pani prawdziwie morski klimat i dodała naszej sali weselnej wdzięku i lekkości. Dziękujemy również za cierpliwość, profesjonalne doradztwo i zawsze ciepłe słowa! Współpraca z Panią to prawdziwa przyjemność. W dowód tego, że nie rzucamy słów na wiatr przesyłamy kilka zdjęć dekoracji zrobionych przez naszego fotografa.
Dziękujemy i pozdrawiamy
Gosia i Paweł (wesele w Maszewie, ślub w kościele w Grabowie, 5 lipca 2014)

E
Edyta
5.00
 / 5
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Data dodania: 29-01-2015

Witam serdecznie, choć nie miałyśmy okazji się poznać, to z całego serca chciałabym bardzo Pani podziękować. Przepiękny bukiet ślubny (idealnie trafiony w mój gust), dekoracje kościoła, auta i te tulipany, które idealnie wkomponowały się w wystój sali. Wszystko rewelacyjnie dopasowane. Pochwały nie tylko od nas i Gości weselnych ale również od księdza. Z całym sercem będę Panią polecać w gronie najbliższych. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą pomoc w organizacji przyjęcia. Edyta i Michał /wesele w Międzywodziu, ślub w kościele w Dziwnowie, 18.10.2014/

liczba odwiedzin: 5910

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Popularne miasta w okolicy