Zobacz zdjęcia (9)
C-TITE Oprawa Wesel i Eventów, Toruń - zdjęcie 1
C-TITE Oprawa Wesel i Eventów, Toruń - zdjęcie 2 C-TITE Oprawa Wesel i Eventów, Toruń - zdjęcie 3 C-TITE Oprawa Wesel i Eventów, Toruń - zdjęcie 4 C-TITE Oprawa Wesel i Eventów, Toruń - zdjęcie 5
C-TITE Oprawa Wesel i Eventów, Toruń - zdjęcie 6
1 / 9

C-TITE Oprawa Wesel i Eventów id:51650

od 3500 do 5000 zł / dzień
Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
606-485...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cześć!
Mam na imię Adam, występuję pod pseudonimem „C-Tite”, a z zawodu jestem DJ-em.

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Jestem kilkukrotnym mistrzem polski DJ-ów. Gram w klubach, na imprezach firmowych oraz zapewniam oprawę muzyczną wydarzeń sportowych i uroczystości okolicznościowych. Od kilku lat zajmuję się również kompleksowym prowadzeniem Wesel. W ramach tego prowadzę Waszą uroczystość, dobieram muzykę, a także zapewniam sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy.

Podczas Wesela witam Parę Młodą, zapraszam gości do pierwszego tańca, prowadzę zabawy oraz odpowiadam za to, żebyście Wy oraz Wasi bliscy czuli się swobodnie.

Uroczystość weselna to niekiedy okazja do spotkania dalekich krewnych. Nic więc dziwnego, że niektórzy goście chcą porozmawiać ze sobą oraz poznać nowych członków rodziny. Dla części z nich jest to nawet ważniejsze niż zabawa taneczna. W związku z tym moim celem nie jest utrzymanie wszystkich na parkiecie, a sprawienie, aby każdy czuł się komfortowo, spokojnie i mógł ten czas spędzić w preferowany przez siebie sposób. Nie jestem wodzirejem, nie „wyciągam” ludzi na parkiet i nie prowadzę animacji tanecznych rodem z sali gimnastycznej. Wesele to nie czas na wystawianie swojej sprawności fizycznej na próbę. Dzięki temu w zabawach może uczestniczyć cała rodzina.

Jeżeli uwielbiacie tańczyć to będę Was wyciągał na parkiet muzyką przez całą noc! Jeżeli jednak obydwoje lub jedno z Was nie lubi tańczyć, nie ma problemu! Nie będę Was wywoływał przez mikrofon na środek sali. To Wasze Wesele i powinniście się bawić tak jak chcecie!

Na mojej playliście znajdziecie największe hity z minionych dekad oraz współczesne - polskie i zagraniczne. Znam aktualne trendy, radiowe hity, najnowsze remixy i mashupy, które wzbogacą i ożywią Waszą uroczystość. Specjalizuję się także w muzyce latynoamerykańskiej: Reggaeton, Salsa, Bachata. Jestem otwarty na wszystkie pomysły i sugestie, chętnie poznam Wasze gusta muzyczne i ulubione utwory, które zagramy tej nocy!

Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Moje stanowisko jest stonowane i komponuje się z salami o różnych powierzchniach i stylach. Ledowy napis „Miłość” (2m x 1m), który jest zawarty w cenie mojej usługi, może być umieszczony w każdym miejscu na sali, np. przed stołem pary młodej lub jako element ścianki do zdjęć. W związku z tym, że jestem również producentem muzycznym z przyjemnością przygotuje dla Was mix na pierwszy taniec.

Jeżeli chcecie, żebym zagrał na Waszym Weselu lub innej uroczystości, serdecznie zapraszam do kontaktu!

Oferta C-Tite Video DJ

Wesele

od 3500 do 5000zł/ dzień

Opinie C-Tite Video DJ (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt C-Tite Video DJ

Nazwa firmy: C-Tite Video DJ
NIP: 9562113381
Imię i nazwisko: Adam Cyzman
Adres: Toruń, ul. Św. Józefa, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
606-485...
liczba odwiedzin: 797
Zadzwoń
606-485...
Napisz

Popularne miasta w okolicy