Zobacz zdjęcia (2)
C1 Bobik - kultowy Volkswagen Garbus do ślubu, Bydgoszcz - zdjęcie 1
C1 Bobik - kultowy Volkswagen Garbus do ślubu, Bydgoszcz - zdjęcie 2
1 / 2

C1 Bobik - kultowy Volkswagen Garbus do ślubu id:29978

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Volkswagen
  • Kolor: czarny

Bobik - ambasador Niemiec na świecie, urodził się w 2003 roku w Meksyku, a jego ojcem jest sam geniusz motoryzacji - Ferdynand Porsche. Choć jest jeszcze młody to wdziękiem i klasą nie ustępuje swoim leciwym braciom. No i ma dużo większe szanse na to, że nie zatrzyma się gdzieś pośrodku ronda.
Jeśli nie chcesz się skompromitować przed swoim potomstwem, pokazując zdjęcia ze ślubu przy Audi A6, czy też innym luksusowym samochodzie, którego za 30 lat już nikt nie będzie pamiętać, pojedź do ślubu kultowym Volkswagenem typu 1 o wdzięcznie brzmiącej rejestracji C1 BOBIK (a jeśli wolicie takie zwykłe, to mamy jeszcze Chryslera 300T i też możemy pożyczyć). Na życzenie zamienimy rejestrację, tak żeby wszyscy wiedzieli, że to najfajniejsze auto w kosmosie właśnie wiezie parę szaleńców (albo świeżo upieczonych małżonków, jak kto woli).
Polecany zwłaszcza dla osób, które nie lubią przejeżdżać niezauważone, bo choć faktycznie jest niewielki, to jadąc na przykład po Jagiellońskiej, wyjątkowe brzmienie jego silnika, usłyszą nawet mieszkańcy najdalszego Fordonu.
Nasz Bobik nie jest pojazdem ekskluzywnym, nie wyciąga 120 km/h i nie rozumie, na czym polega proces chłodzenia powietrza, ale projektanci zadbali zaś o to, żeby miał kierownicę i jechał. Ponadto, chyba warto wspomnieć jego największą zaletę - jest najpiękniejszym i najsympatyczniejszym samochodem świata, a uciecha innych uczestników ruchu drogowego - gratis (lecą okejki od przechodniów - serio).

Jeśli już się przekonaliście, że Bobomobile jest czymś więcej niż tylko samochodem i, że jest jedynym słusznym pojazdem do ślubu, możemy przejść do faktów:

-Bobik może Was zawieźć w najpiękniejszą i najważniejszą podróż Waszego życia, ale nie tylko. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu na wesela i inne uroczystości, sesje zdjęciowe i wycieczki. Indywidualne pomysły wykorzystania auta, zrealizujemy równie ochoczo.

-Wypożyczenie samochodu na ślub - wyłącznie z naszym kierowcą (młodym, przystojnym i pachnącym Bondem mężczyzną, który zadba o magnetofonową oprawę muzyczną rodem z lat 80-tych- od Roda Stewarda po Tinę Turner i Italo disco wedle życzenia).

-Cena uzależniona jest od czasu i lokalizacji , dojazd do 30 km od Bydgoszczy - gratis.

- Samochód jest w kolorze czarnym, więc może mało weselnym, ale za to klasycznym i dostojnym. Po wcześniejszym ustaleniu możemy przystroić Bobikowi maskę rozkosznym serduszkiem , albo inną wstążką na klamce. Dobrze zaprezentuje się w towarzystwie zarówno romantycznych białych róż, jak i wesołych słoneczników - w zasadzie ile młodych par - tyle możliwości.

- Mamy dużo wolnych terminów, a właściwie to wszystkie terminy są wolne - jak na Bobika przystało, dopiero raczkujemy, czyli zaczynamy naszą przygodę na rynku usług ślubnych, ale jeśli jesteście z tych, co to zawsze wszystko na ostatnią chwilę to sierpień 2017 też wchodzi w grę.

-Cena wypożyczenia auta to 500 zł/3 h w Bydgoszczy. Każda kolejna godzina - 100 zł. Cena ustalana indywidualnie w zależności od lokalizacji, czasu i zakresu usług.

liczba odwiedzin: 1770

Popularne miasta w okolicy