Coffee Ceremony - kawa weselna w sułtańskim wydaniu!

od 2000 do 4500 zł
Urszulin, lubelskie

O nas

Coffee Ceremony to wyjątkowo gustowny poczęstunek. To podróż w świat doskonałych kaw Speciality z różnych zakątków Ziemi.

Sułtańska, świeżo zmielona kawa najwyższej jakości, parzona w tygielku w eleganckiej łaźni piaskowej, serwowana z orientalnymi przyprawami podkreśli wyjątkowość chwili i doda niepowtarzalnego blasku Waszej uroczystości.

Kawy wypalamy bezpośrednio przed datą wydarzenia tak by mogły oddać pełen smak i aromat i nie ulec zwietrzeniu.

Jeśli Państwa Goście zechcą skosztować owianych legendą kaw Blue Mountain z Jamajki czy Kopi Luwak z Indonezji z pewnością Coffee Ceremony uniesie standard przedsięwzięcia i kawa pozostanie w Ich pamięci na długo.

Orientalne: kardamon, anyż, szafran, cynamon, płatki róż czy kandyzowane skórki pomarańczy przenoszą gości na chwilę do czasów gdy na dworze Sulejmana serwowano ten wyjątkowy napój.

Od wielu lat zgłębiając i praktykując pradawne metody parzenia kawy opracowałem spektakularne show kawowe zawierające elementy zarówno najdawniejszych etiopskich tradycji jak również tureckich, arabskich, ormiańskich czy greckich.

Ujmującą jest atmosfera wokół ceremonii zaparzenia kawy. Mogą jej towarzyszyć dźwięki arabskich instrumentów odtwarzanych z nośnika lub muzyków grających na żywo.

Podczas ceremonii opowiadam Waszym Gościom w szczegółach ciekawostki o kawach parzonych od stuleci.

Poza degustacyjną formą ceremonii mogę również Państwu przygotować kawowe upominki dla Gości weselnych aby wspomnienia z Waszej uroczystości weselnej pozostały z Nimi na dłużej.

Jeśli istnieje konieczność uwzględnienia osób z niską tolerancją na kofeinę wtedy kawę poddamy obróbce decaf. Kawa wtedy pozostanie doskonałym napojem pozbawionym jedynie kofeiny.

Poza rytualną kawą podaruję Wam ekskluzywny zestaw, w którym będziecie mogli zaparzyć zawsze i wszędzie Waszą ulubioną wspólną kawę.
Może razem zaparzymy ją przy Waszym weselnym stole?
Niech kawa zawsze Was łączy, bo...

Zaparzyć komuś kawę to jakby Go przytulić💞

W serwowaną kawę zawsze staram się włożyć całe serce i pasję.

Zachęcam serdecznie,
Pozdrawiam,
CezveMan

liczba odwiedzin: 1150

Wyjątkowe sale weselne w mieście Urszulin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie