Creative Event & Wedding id:32849

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 22-12-2017
Liczba odwiedzin: 227

Oferta

Kreatywne realizacje...*** W życiu zdarzają się ważne dni, które chcemy pamiętać jak najdłużej. Aby wspomnienia były jeszcze piękniejsze warto zadbać o odpowiednią oprawę, co uczynimy dla Was i za Was z największą pasją i zaangażowaniem!

- Zorganizujemy Twój ślub w dowolnie, wybranym przez Was miejscu i stylu, BOHO,VINTAGE,RUSTIC,ROMANTIC,GLAMOUR, CLASIC,INDUSTRI...
- ŚLUB W PLENERZE – Marzenie każdej Panny Młodej GORĄCO POLECAMY!
-Spełnimy Wasze marzenia o pięknych, personalizowanych dekoracjach i kwiatach na Waszej sali weselnej, w kościele, USC, podczas ślubu w plenerze i sesji zdjęciowej.
-KOMPLEKSOWA FLORYSTYKA Wykonamy niepowtarzalne bukiety, wiązanki,bransoletki, wianki i dekory dla Panny Młodej i jej druhen, oraz fantastyczne butonierki dla Panów!
-Przystroimy Wasze auto i dom Panny Młodej, wykonamy upominki dla rodziców, gości weselnych.
- HIT !!! Czy wiesz co to znaczy magia światła i blasku???Wprowadzimy Cię w ten niezwykle efektowny świat!!!
-OFERUJEMY HIT !!! Profesjonalne dekorowanie światłem,spektakularnie zamienimy każda salę i ogród w krainę baśni,wyświetlimy Wasze imiona,inicjały, daty oraz dowolne wzory w wybranym przez was miejscu.
- POSIADAMY Hit !!! girlandy żarówkowe,oraz sznury magicznych światełek
-GORACO POLECAMY HIT !!! Chillout strefy z najmodniejszymi meblami z palet lub skrzyń( doskonała opcja na efektowny relaks podczas wesela)
- HIT !!! Litery lub inicjały świecące, w wersji XXL - LOVE,MIŁOŚĆ,
-W NASZEJ OFERCIE RÓWNIEŻ namioty ślubne oraz eventowe, oraz altany i pergole, Balony z helem, DYWANY ( na życzenie personalizowane ), FOTOBUDKA tradycyjna + SUPER GADŻETY ,, Kącik SESJA POLAROID + aranżacja foto kącika ,, ŚCIANKI do zdjęć ( na życzenie personalizowane )
-Dysponujemy pracownią i magazynami , w których własnoręcznie produkujemy personalizowane dekoracje,ścianki za parę młodą,chillout meble z palet i skrzyń oraz kufry na telegramy,pudełka na obrączki itp.
-Aranżujemy,CANDY BARY, DRINK BARY,BUFETY,WIEJSKIE STOŁY itp.
-Zorganizujemy dla Was również, inne ważne uroczystości takie jak, urodziny 18tki,40tki,50tki ,Lecia chrzciny, komunie,zaręczyny, wieczory panieńskie,kinder bale itd ( TEMATYCZNE REALIZACJE SĄ NASZYM KONIKIEM ;D ) --Wykonujemy dekoracje w restauracjach,hotelach, biurowcach,ogrodach,parkach,na plaży itd.
- Chcecie sami wykonać dekoracje? Zapraszamy do naszej wypożyczalni, w której znajdziecie setki dekoracji,artykułów tematycznych,oraz mebli z palet ,skrzyń,rattanu,w przystępnych cenach!
- Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz całej polski jak i poza granicami kraju

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.