Zobacz zdjęcia (14)
Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych, Pyskowice - zdjęcie 1
Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych, Pyskowice - zdjęcie 2 Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych, Pyskowice - zdjęcie 3 Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych, Pyskowice - zdjęcie 4 Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych, Pyskowice - zdjęcie 5
Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych, Pyskowice - zdjęcie 6
1 / 14

Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych id:34741

Pyskowice, śląskie
(1)
Dodaj opinię
509-129...
(32) 333...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: pełna
  • suknie ślubne w salonie: 38-54
  • marka: Czar Bieli
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Czar Bieli już od 2005 roku spełnia marzenia przyszłych Panien Młodych.
Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja sprawiają, że każda klientka ze spokojem oddaje się w nasze ręce, wiedząc, że zadbamy o każdy szczegół ślubnej stylizacji.
Stale dostosowujemy się do obecnych trendów i zmieniającej się mody realizując projekty indywidualne, dzięki czemu Twoja suknia będzie Jedyna i Niepowtarzalna!
Pozwól nam ją wyCZARować!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do swojej pracy podchodzimy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem nieprzerwanie od 2005 roku. To sprawia, że każda Panna Młoda ze spokojem oddaje się w nasze ręce, wiedząc, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego możesz być pewna, że zrobimy wszystko, byś w Tym Dniu czuła się naprawdę wyjątkowo!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę przede wszystkim wyróżniają projekty indywidualne. Pozwala nam to na dowolne modyfikowanie sukni wedle upodobań klientki, dzięki temu suknia staje się jedyna i niepowtarzalna.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zrealizujemy każde zlecenie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uśmiech przyszłej Panny Młodej, która odbiera gotową suknię. Nie ma większej satysfakcji z wykonywanej pracy. To wspaniałe uczucie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

To nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Robimy to co kochamy, tym samym uszczęśliwiając przyszłe Panny Młode.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Poniedziałek - Piątek 10:00-18.00, Sobota 10:00-14:00

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Polega na wstępnym ustaleniu projektu sukni oraz podpisaniu umowy, jeżeli przyszła Panna Młoda zdecyduje się na współpracę.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i osobistym. Na bieżąco konsultujemy z klientkami m.in wszystkie detale i ewentualne zmiany oraz umawiamy się na kolejne przymiarki.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Stale podkreślamy, że nasz największy atut to realizacja indywidualnych projektów. Klientka bierze czynny udział w powstawaniu sukni i ma wpływ na każdy jej szczegół.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

W takim przypadku dużą rolę odgrywa nasza umiejętność elastyczności i dopasowania się do upodobań klientki. Podstawą jest wywiad, który umożliwia nam je poznać. Na jego podstawie projekt sukni robi się praktycznie sam. Przyszła Panna Młoda ma również możliwość przebierać w przeróżnych modelach, fasonach, stylach, dodatkach i katalogach w celu inspiracji.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie wymagamy takiego kontaktu, ale bardzo często otrzymujemy od klientek wiadomości z podziękowaniami i zdjęciami ze ślubu. To bardzo miłe.

Opinie Czar Bieli (1)

Dodaj opinię
Czar Bieli Salon Sukien Ślubnych id:34741
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
J
Jadwiga
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Zielonka
Data dodania: 10-07-2022

Czar Bieli to był strzał w10. Wiele osób podziwiało że zamierzam przejechać 350km żeby zamówić a później odebrać wymarzoną suknię ślubną. Sukienkę znalazłam przypadkowo w internecie i postanowiłam że muszę pojechać i zobaczyć. Pierwszy salon pierwsza sukienka i to właśnie to. Intuicja i tym razem mnie nie zawiodła. Obsługa idealna wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Kontakt wyśmienity. Wszystkie poprawki wykonane jednego dnia trwało to 7 godzin ale w pełni usatysfakcjonowana wyszłam z salonu. Piękny długi welon był świetnym pomysłem. Pani Ania szefowa anioł a nie człowiek o wielkim sercu potrafi słuchać i świetnie doradza. Zakup sukni ślubnej w tym salonie to najlepsza decyzja w moim życiu. Wszyscy goście podziwiali wygląd sukni ślubnej.

Kontakt Czar Bieli

Nazwa firmy: Czar Bieli
NIP: 9690227274
Imię i nazwisko: Anna Talar-Wójciak
Adres: Pyskowice, ul. Sikorskiego 11, 44-120, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: nieczynne
509-129...
(32) 333...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2456
Zadzwoń
509-129...
(32) 333...
Napisz

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy