Daniello Studio Wideofilmowanie id:20914

Kontakt

504-626...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (10)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 13-05-2016
Liczba odwiedzin: 9232

Oferta

Zajmujemy się wideofilmowaniem uroczystości ślubnych i weselnych. Poniżej przedstawiamy naszą propozycję filmu ślubnego. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na Wasze pomysły. Przedstawioną ofertę możemy zmodyfikować według Państwa uwag i oczekiwań.

PAKIET VIDEO:
Filmowanie kamerą DSLR (lustrzanką) w rozdzielczości FullHD
Czas nagrywania: od przygotowań do godziny 1:30 +/- 30 min.
Długość filmu po montażu: ok. 90 min. (na życzenie klienta film może trwać krócej lub dłużej)
Własna muzyka w filmie (Para Młoda może umieścić w filmie swoje ulubione utwory muzyczne)
Weryfikacja filmu po montażu z możliwością wprowadzenia zmian przez Parę Młodą
Dojazd do 30 km w cenie oferty

FILM ŚLUBNY ZAWIERA:
Przygotowania (teledysk)
Skrót z ceremonii ślubu (reportaż + teledysk)
Życzenia od gości (teledysk)
Przyjazd na salę weselną, przywitanie Pary Młodej oraz pierwszy toast (reportaż)
Prezentacja gości przy stołach (teledysk)
Pierwszy taniec Pary Młodej, wybrane tańce z zabawy weselnej, podziękowania dla rodziców, skrót z oczepin (reportaż)
Wniesienie oraz rozdanie tortu weselnego (reportaż + teledysk)
Wywiady z gośćmi
Skrót filmu (teledysk)

OTRZYMUJESZ:
1 pendrive z filmem ślubnym w rozdzielczości FullHd 1080p
Cały film dostępny online (dostęp hasłem)

DODATKI:
Dodatkowy operator (cały dzień): 800 pln
Dron: 450-650 pln (w zależności od ilości wylotów)
Plener (teledysk): 500 pln
Podziękowanie dla rodziców (teledysk): 500 pln
Materiał źródłowy: 200 pln

Proponujemy również skorzystanie z oferty FOTO-VIDEO w cenie 5100 PLN.

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2700 / całość
Proponujemy również skorzystanie z oferty FOTO-VIDEO w cenie 4900 PLN.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Daniello Studio Wideofilmowanie id:20914
Ilość głosów: 10
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Michał
Dodano: 01-06-2017
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Serock
Szkoda że można dać tylko 5 gwiazdek, bo szóstą z przyjemnością bym dodał :)
Pana Daniela wybraliśmy przez przypadek bez żadnego polecenia. Na pięć miesięcy przed weselem zdecydowaliśmy, że jednak chcemy kamerzystę. Szukaliśmy wśród znajomych i w internecie dobrych kamerzystów. Po rozmowach z kilkoma od znajomych, spotkaliśmy się również z dwoma z internetu mającymi najlepsze wg nas filmiki (w tym z panem Danielem). Początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni, gdyż p. Daniel nagrywa aparatem lustrzanką a nie kamerą, ale teraz mogę powiedzieć, że nie jest to żadna wada. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że na 99% bierzemy go (jakość pokazanych filmików, atmosfera rozmowy, sama osoba p. Daniela) - pamiętajcie przyszli młodzi ... wybierajcie nie tylko dobrego kamerzystę ale też fajnego człowieka. Pomyślcie, że z tym człowiekiem będziecie dogadywać szczegóły, bawić się na weselu, a potem jeszcze będziecie chcieli ew. poprawki w nagraniu, zmiany etc. etc. We wszystkich tych obszarach p. Daniel ma 6 gwiazdek na 5 możliwych. Przed ślubem i weselem mieliśmy kilka uwag odnośnie tego co byśmy chcieli a co nie, czego więcej czego mniej. P. Daniel nie działa bezmyślnie i od razu mówi, że wszystko zrobi, ale sugeruje, co można by jednak zrobić inaczej. Nie jest to jednak natrętne i jak zdecydujecie, że jednak tak ma być jak chcecie, tak będzie.
Przed ślubem przyjechał dużo przed czasem, nagrał salę, kościół, przygotowania samochodu etc. I co najważniejsze od samego początku - nie było go w ogóle widać. Robił to tak subtelnie, że można by pomyśleć, że go nie ma. Tak samo na ślubie i weselu. Nie włączał dodatkowych świateł, jak to często robią kamerzyści, a film jest super. Również na filmie docelowym widać, że ludzie również go nie widzieli w trakcie wesela, bo są mega naturalni. Obraz bardzo ostry, nie wytrzęsiony (p. Daniel ma dobry sprzęt który utrzymuje stabilność obrazu), a nagranie ... igła.
Po weselu kontakt super. Wyrobił się w czasie obiecanym w umowie (w odróżnieniu od naszego fotografa i jego 2-miesięcznego poślizgu), poprosiliśmy o kilka zmian i bez słowa poprawił tak jak chcieliśmy. Nie znaczy to że pierwsza wersja była zła - była na 5+, ale nam zależało jeszcze na kilku ujęciach, więc je dołożył. Teledysk ślubny mistrzostwo świata - żona ogląda go minimum raz na tydzień do tej pory ... macie cały ślub i wesele w 3 minuty. Nic dodać nic ująć - samo to, że piszę tą opinię już 20 minut świadczy, że jestem mu to winien za jego profesjonalizm, podejście, wkład pracy, ale też dlatego, że uważam go za mega fajną osobę.
Pozdrawiam go serdecznie i do zobaczenia przy kręceniu chrzcin :)
(5)
Autor: Iwona
Dodano: 03-04-2017
Data imprezy: 01-10-2016
Miejscowość: Warszawa
Oczywiście polecam współprace z Danielem. Przede wszystkim jesteśmy wręcz zachwyceni finalnym efektem! film jest super, taki jak chcieliśmy! Daniel idealnie odczytał nasze intencję i przeniósł je na ekran. Jest bardzo profesjonalny, słowny i nie ma problemu z kontaktem! Polecam!
(5)
Autor: Sandra i Przemek
Dodano: 15-01-2017
Data imprezy: 05-08-2016
Miejscowość: Borowina
Chcielibyśmy bardzo podziękować za udaną współpracę z p Danielem. Nasz dzień odbył się 5 sierpnia 2016 roku i dzięki panu mamy wspaniałą pamiątkę w postaci filmu, który zmontowany jest wedle naszych oczekiwań- wszystkie najistotniejsze momenty są uchwycone ogląda się go bardzo przyjemnie ;) chcielibyśmy dodać jeszcze że podczas ślubu jak i wesela pan Daniel był niezauważalny- do dziś nie wiemy jak to się stało ;) Bardzo dziękujemy i będziemy na pewno polecać ;) Sandra i Przemek ;)
(5)
Autor: Agata i Krzysztof
Dodano: 09-01-2017
Data imprezy: 18-08-2016
Miejscowość: Warszawa
Jak najbardziej polecamy :) Ważne, że z uśmiechem! ;)
(5)
Autor: Gosia i Artur
Dodano: 28-12-2016
Data imprezy: 08-10-2016
Miejscowość: Warszawa
Coś pięknego, coś niesamowitego, coś wzruszającego - to i jeszcze więcej można znaleźć w pracy Pana Daniela. Cudowna pamiątka na całe życie, która można oglądać codziennie i się nie nudzi. Nie tylko my a także nasi goście byli pod wrażeniem filmu, który otrzymaliśmy od Pana Daniela. Niesamowity, pracowity, a zarazem bardzo skromny Człowiek, warty polecenia a te 5 gwiazdek to za mało ażeby ocenić twórczość Pana Daniela
(5)
Autor: Justyna
Dodano: 23-12-2016
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Warszawa
Polecam w 100%. Wszystkie ujęcia oraz cały film bardzo profesjonalny, bardzo dobrej jakości. Uchwycony każdy szczegół. Pan Daniel jest niezastąpiony :). Jeszcze raz dziękujemy!
(5)
Autor: Edyta
Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 02-07-2016
Miejscowość: Tłuszcz
Jesteśmy zadowoleni :) Nagranie ciekawie i przyjemnie się ogląda. Wstawki muzyczne i teledysk końcowy bardzo na czasie. Współpraca z kamerzystą konkretna i bezproblemowa.
Film jest dla nas super pamiątką.
Dziękujemy Daniello Studio!
(5)
Autor: Beata i Maciek
Dodano: 09-10-2016
Data imprezy: 18-06-2016
Miejscowość: Warszawa
Pan Daniel wykonał swoją pracę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Był również otwarty na nasze pomysły i sugestie. Film przez niego nakręcony bardzo podobał się nam i wszystkim osobom, które go oglądały. Polecamy przyszłym parom młodym współpracę z nim
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia