Zobacz zdjęcia (5)
Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele, Słupsk - zdjęcie 1
Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele, Słupsk - zdjęcie 2 Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele, Słupsk - zdjęcie 3 Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele, Słupsk - zdjęcie 4 Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele, Słupsk - zdjęcie 5
1 / 5

Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele id:39982

Słupsk, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.
Moja przygoda z muzyką zaczęła się kilka lat temu, na początku traktowałem to, jako hobby, później zainteresowanie muzyką przerodziło się w pasję. Dziś łącze swoją miłość do muzyki ze sposobem na życie.
Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, co pozwala mi w pełni zrealizować potrzeby Was, w tych jakże ważnych chwilach.
W czasie swojej pracy nabyłem odpowiednie doświadczenia, dzięki czemu, każda z imprez jest tą wyjątkową. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i super zabawy dla swoich gości, "Twój wieczór" to zapewni.
Profesjonalne prowadzenie imprez to podstawa każdej oferty, moją wzbogacam najwyższej jakości sprzętem muzycznym, oświetleniowym oraz wizualnym.
Pozdrawiam Dariusz Malek

Opinie (1)

Dariusz Malek PRezenter Muzyczny Dj na Twoje Wesele id:39982
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Małgosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Słupsk
Data dodania: 16-01-2019

Wspaniała osobowość, Dj z klasą, rewelacyjny profesjonalizm i nienaganna aparycja! Idealnie dobrana muzyka do charakteru imprezy. Polecam wszystkim zwracajacym uwagę na szczegóły- zapewniam że Pan Darek o nie zadba!

liczba odwiedzin: 2686

Popularne miasta w okolicy