DJ Wodzirej Music Masters - Show - Animacje - Energia

Kczewo, pomorskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-507...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon

O nas

Nasza usługa obejmuje prowadzenie przyjęć na wysokim poziomie z szerokim wyborem zabaw i animacji oraz usługę muzyczną DJ wraz z muzyką na żywo zapewnioną przez wykwalifikowanego muzyka.

Dodatkowo oferujemy:
- wynajem napisu Miłość w cenie usługi muzycznej (napis widoczny na zdjęciu, wym. 140 x 70 cm)
- wynajem wytwornicy ciężkiego dymu (maszyna na suchy lód) - usługa dodatkowo płatna

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo mamy potrzebę ciągłego samodoskonalenia! Rozwijając siebie, rozwijamy również warsztat swojej pracy, stale podnosimy standardy oraz wprowadzamy nietuzinkowe rozwiązania. Wciąż mamy mnóstwo pomysłów, które mają przełożenie na każdej kolejnej prowadzonej imprezie, przez co stają się one tak WYJĄTKOWE!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza podstawowa oferta obejmuje usługę do 12 godzin, jednak gramy nie dłużej niż do godz. 4.00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy - za dodatkową opłatą.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- usługa do 12 godzin oprawy muzycznej, jednak nie dłużej niż do godz. 4.00
- profesjonalne prowadzenie przyjęcia oraz starannie dobrany repertuar muzyczny
- muzyka na żywo - akordeon w różnych odsłonach
- pomysłowe zabawy taneczne oraz animacje dla dzieci i dorosłych
- nieprzeciętne konkursy i zabawy oczepinowe
- stylowe rekwizyty i gadżety
- estetyczne stanowisko dj’skie
- profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy
- dojazd do 50 km w dwie strony w cenie

Skład, w którym występujemy.

Ewelina i Dawid - małżeństwo, które nie dość, że znosi siebie na co dzień w domu, to jeszcze dzieli swoje życie zawodowe... ;) Ale tak naprawdę to całkiem zgrany z nas duet pozytywnych i ambitnych ludzi!

Co mówimy o sobie?
Ewelina: "Co prawda, nie posiadam wykształcenia muzycznego, ale za to mam głowę pełną pomysłów! Zajmuję się przygotowaniem naszego programu - od koncepcji, aż po wykonanie niezbędnych rekwizytów. W trakcie przyjęcia "oprowadzam" gości po całym wydarzeniu - staję się wodzirejem imprezy. Ze mną omówicie scenariusz uroczystości."
Dawid: "Jestem muzykiem z wykształcenia, akordeonistą. Interesuję się nowinkami technicznymi, co przekłada się na odpowiedni dobór sprzętu muzycznego i oświetleniowego. Na Waszym przyjęciu zadbam o staranne dopasowanie muzyki oraz oświetlenia, poprowadzę zabawy muzyczno-taneczne oraz oczywiście... zagram na akordeonie!"

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, jednak zastrzegamy sobie prawo do możliwości zapewnienia zastępstwa przez inną osobę – o odpowiednich umiejętnościach, przez co jakość świadczonych usług nie ulegnie zmianie, gdyby jedno z nas "zaniemogło" ;)
Oprawą przyjęć weselnych zajmujemy się we dwoje. Poprawiny oraz mniejsze imprezy okolicznościowe prowadzi sam Dawid.

Jaki repertuar proponujemy?

Posiadamy bogaty repertuar muzyczny, gramy muzykę z różnych dekad, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Stawiamy na utwory rozpoznawalne, tym samym Wasza impreza to zbiór hitów niemalże każdego gatunku, porywających do tańca oraz powodujących pozytywny stan czy radość.

Na pewno nie zabraknie polskich i zagranicznych przebojów lat 70, 80 i 90-tych, a także najnowszych hitów radiowych. Poza tym polski rock, disco, folk, latino, no i wiadomo – Bamba, Twist, Rock'n'Roll! ;)

Aktywność tancerzy na parkiecie doskonale potwierdza, jaki gatunek jest najbardziej pożądany. Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie czy też propozycje gości w trakcie imprezy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, informujemy o kolejnych punktach imprezy i atrakcjach. Ponadto prowadzimy konkursy, animacje oraz zabawy oczepinowe. Cechuje nas to, że nie chowamy się za parawanem dj’skim, wychodzimy do gości, z taktem i uśmiechem na ustach zachęcamy do wspólnej zabawy.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, nasze oświetlenie sprowadza się do ruchomych głów oraz lamp retro. Urządzenia są ze sobą połączone protokołem DMX i pracują ze sobą w spójny sposób, tak by całość tworzyła ciekawy efekt. Unikamy tandetnych efektów świetlnych, dbamy o to, aby oświetlenie nie wpłynęło niekorzystnie na materiał foto/video z imprezy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje – chętnie poznamy ulubione piosenki, które mogą pobudzić wspomnienia i emocje – Wasze lub uczestników imprezy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, nie widzimy żadnych przeszkód, aby goście weselni mogli zamówić ulubioną piosenkę lub ją zadedykować.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Uiszczenie opłaty z tytułu praw autorskich leży po stronie organizatora - zgodnie z zawartą umową.

DJ Wodzirej Music Masters - Show - Animacje - Energia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-10-2023
Reda
Data dodania: 05-11-2023

Właściwy człowiek na właściwym miejscu:) Pan DJ był przysłowiową wisienką na torcie podczas moich 40-tych urodzin. Zabawa trwała do białego rana dzięki Dj- owi, goście nie schodzili z parkietu i bawili się wyśmienicie. Jest nie tylko Dj- em ale również konferansjerem, muzykiem i dla mnie artysta, a poza tym człowiekiem, któremu usmiech nie schodzi z twarzy :) Za całokształt daje 10 gwiazdek i życzę wielu sukcesów.
Mam nadzieję, że do zobaczenia :)

Ewelina
17-11-2023

Fantastyczne słowa, dziękujemy bardzo za uznanie i wspaniałą imprezę 😊 Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia 😁

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Łeba
Data dodania: 16-10-2023

Mieliśmy zaszczyt aby Pan Dawid poprowadził nasze wesele! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi DJ potrafi dopasować muzykę do każdego towarzystwa które bawi się na parkiecie. Większość naszych gości prosiło o kontakt do Pana Dawida, byli zachwyceni! Polecamy wszystkim którzy chcą aby całe wesele goście się bawili! Jeszcze raz dziękujemy

Ewelina
20-10-2023

Wielkie dzięki za totalnie wystrzałową imprezę oraz pełne zaufanie! Cała przyjemność po naszej stronie, realizacja Waszego wesela była dla nas świetnym doświadczeniem ! 😉 Dziękujemy ! 😊

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Połchowo
Data dodania: 21-09-2023

Bardzo udana impreza DJ widzi co się dzieje na parkiecie i potrafi się dopasować do ludzi goście zadowoleni z muzyki i animacji prowadzonych przez music masters :)

Ewelina
28-09-2023

Dziękujemy za pełne zaufanie oraz cudowną współpracę! Dopasowanie muzyki oraz animacji do uczestników wydarzenia to podstawa udanej imprezy. Zatem... zabawa z Wami była fantastyczna! Wielka przyjemność po naszej stronie!

D
Dorian
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Elbląg
Data dodania: 14-06-2023

Dziękujemy bardzo za oprawę na weselu. Świetna zabawa dokładnie tak jak chcieliśmy. Uwzglednione nasze propozycje, przygotowane świetne zabawy oraz prowadzenie całej imprezy. Bardzo dobry kontakt, formularz dotyczący naszych preferencji dot. imprezy. Jesteśmy bardzo zadowoleni a co najważniejsze nasi goście. Zaczynając od tańców z kapeluszami, utwory latino o które prosilismy poprzez zabawy z prostą choreografią i świetna opcja biesiady w akompaniamencie akordeonu. Wszyscy bawili się świetnie zaznaczając świetny dobór muzyki. Dj'e bardzo pozytywni i uśmiechnięci. Idealny wybór. Dziękujemy i pozdrawiamy

Ewelina
26-08-2023

Jesteśmy przeszczęśliwi, czytając tak kapitalną opinię! 😍 Bardzo Wam dziękujemy za cudowną współpracę i wspaniały klimat wesela! To była wielka przyjemność dla nas móc świętować z Wami i Waszymi pozytywnymi Gośćmi 😁

A
Agnieszka Chuchra
5.00
 / 5
Data imprezy: 28-03-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dusocin
Data dodania: 29-03-2023

Już dwukrotnie zaprosiłam Dawida, by zajął się organizowaną przeze mnie imprezą i jeżeli tylko nadarzy się okazja, zrobię to po raz kolejny! Świetna energia, dużo zabaw angażujących uczestników, sam też bierze w nich aktywny udział. Muzyka również dopasowana do każdego z gości. Zdecydowanie polecam Music Masters na każdy rodzaj imprezy!

Ewelina
26-08-2023

Dziękujemy bardzo za tak rewelacyjnie napisaną opinię! Goście zaprezentowali fantastyczny poziom, zatem prowadzenie zarówno przyjęcia urodzinowego, jak i imprezy dla lokalnej społeczności, to była wielka przyjemność! Serdeczne pozdrawiamy i czekamy, aż nadarzy się kolejna okazja!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data imprezy: 30-09-2022
Kielno
Data dodania: 10-10-2022

Zdecydowanie polecam 👍. Przygotowany i zaangażowany.

Ewelina
26-08-2023

Dziękujemy bardzo za opinię oraz rewelacyjną współpracę. To była wielka przyjemność świętować i bawić się z Wami ;)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 31-07-2021

Gorąco polecamy Ewelinę i Dawida! Poznaliśmy ich jako bardzo skromnych i spokojnych ludzi, przez co mieliśmy pewne obawy jak sprawdzą się w roli prowadzących przyjęcie i jak rozkręcą nam imprezę… Jednak nie zawiedliśmy się! Ewelina świetnie przeprowadziła nas i naszych gości przez wszystkie punkty imprezy, natomiast Dawid rozbawił wszystkich animacjami tanecznymi oraz zachwycił swoim talentem! Goście do tej pory wspominają pokaz akordeonowy :) No i oczywiście muzyka dobrana w punkt! Po naszym weselu znajomi skusili się również na usługę DJ Wodzirej Music Masters. Bawiliśmy się świetnie jako Para Młoda, więc w roli gości - nie możemy się już doczekać! A impreza dopiero za rok…

Ewelina
03-08-2021

Wielkie dzięki za zaufanie! ;) Cieszymy, że udało się nam zapisać w Waszych wspomnieniach oraz Waszych gości i z chęcią do nich wracacie. Przyjemnie było gościć w tak wyjątkowym dla Was dniu... i do zobaczenia za rok! ;)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Gdańsk
Data dodania: 05-07-2021

Jeśli szukacie sprawdzonego DJ-a/ Wodzireja to polecamy Music Masters!
Szybki i sprawny kontakt przed weselem jak i w trakcie. Spełniali każde nasze życzenie!
Świetnie poprowadzone zabawy dla dorosłych jak i dla dzieci :)
Oczepiny poprowadzone były w nieco innej odsłonie, goście byli pozytywnie zaskoczeni.
Więcej szczegółów nie zdradzamy, przekonajcie się sami. My jedynie z głębi serca polecamy Ewelinę i Dawida!

Ewelina
16-07-2021

To była dla nas czysta przyjemność! Nakręcała nas energia gości na parkiecie i mega pozytywna atmosfera, która się wytworzyła na Waszej imprezie. My sami bawiliśmy się świetnie!
Cieszymy się, że spełniliśmy Wasze oczekiwania oraz wprawiliśmy w stan zaskoczenia Waszych gości! Dzięki, że mogliśmy być z Wami w tę imprezową noc! ❤️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: WYJĄTKOWA CHWILA Dawid Mielewczyk
NIP: 8411685676
Imię i nazwisko: Dawid Mielewczyk
Adres: Kczewo, Poziomkowa 7, 83-304, woj. pomorskie
500-507...
liczba odwiedzin: 2636
Zadzwoń
500-507...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kczewo

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy