Zobacz zdjęcia (5)
DDFLASH fotografia ślubna , Kielce - zdjęcie 1
DDFLASH fotografia ślubna , Kielce - zdjęcie 2 DDFLASH fotografia ślubna , Kielce - zdjęcie 3 DDFLASH fotografia ślubna , Kielce - zdjęcie 4 DDFLASH fotografia ślubna , Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

DDFLASH fotografia ślubna id:21124

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

„Jesteśmy młodym i ciągle rozwijającym się zespołem, którego pasja i sposobem na życie pełne emocji jest właśnie fotografia. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie …” to już pewnie czytaliście nie raz.

Zespół DDFlash jest inny, niestandardowy, przełamujący wszelkie bariery w fotografii, czasem odrobinę szalony i bezkompromisowy :)
Zajmujemy się głównie fotografią ślubną i okolicznościową choć nie obce są nam sesje prywatne, narzeczeńskie czy na specjalne zamówienia. Sprzęt oczywiście jedynej słusznej firmy (podpowiemy na literkę C…;). Jednak sprzęt to nie wszystko. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, nie skupiamy się na bezmyślnym pstrykaniu zdjęć! Staramy się jak najlepiej poznać naszych klientów, zrozumieć co lubią, czego oczekują, ustalić na co możemy sobie pozwolić podczas sesji. Dla jednej grupy sesja w jeziorze będzie zbytnią ekstrawagancją, dla innej zdjęcia w parku będą po prostu „nudne”.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami i pozwól się do nas przekonać :)

liczba odwiedzin: 918

Popularne miasta w okolicy