Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracje i bukiety ślubne Jaga-Design Jagoda Maślanka, Toruń - zdjęcie 1
Dekoracje i bukiety ślubne Jaga-Design Jagoda Maślanka, Toruń - zdjęcie 2 Dekoracje i bukiety ślubne Jaga-Design Jagoda Maślanka, Toruń - zdjęcie 3 Dekoracje i bukiety ślubne Jaga-Design Jagoda Maślanka, Toruń - zdjęcie 4 Dekoracje i bukiety ślubne Jaga-Design Jagoda Maślanka, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracje i bukiety ślubne Jaga-Design Jagoda Maślanka id:8466

Toruń, kujawsko-pomorskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Sztuka to nie tylko architektura, malarstwo, teatr czy poezja. Sztuka, której będziemy się uczyć oparta jest o piękno natury. Kwiaty są jednym z jej najdoskonalszych tworów. Dodając do tego wprawną rękę florysty jesteśmy wstanie tworzyć dzieła sztuki, jakich nie powstydziłby się i Michał Anioł, gdyby był florystą.

Układanie bukietu to nie tylko wiązanie kilku roślinek w pęczek i przyozdobienie ich kokardką, to sztuka, która rozwija się już od setek lat.

Przedmioty i elementy dekoracyjne budzą w ludziach uczucia szlachetne, kojące. Dodany jeden element jest w stanie zmienić całkowicie linię i koncepcję kompozycji, bądź bukietu. Florystyka wymaga wybitnego wyczucia stylu, znajomości pokroju używanego materiału roślinnego, jak również wykształcenia z zakresu estetyki, harmonii i plastyki.

Studio JAGA - DESIGN prowadzone jest na europejskim poziomie przez utytuowanego Mistrza Florystyki Panią mgr Małgorzatę Stankiewicz-Maślanka ( Międzynarodową Mistrzynię Litwy 2002, nauczycielkę Vicemistrzyń Czech, Moraw i Śląska i Mistrzyni Polski Juniorów, asystentkę Mistrzyni Polski Iwony Gregiel podczas Florystycznych Mistrzostw Europy w Salamance, uczestniczkę wielu pokazów w Europie i Polsce, sędziego i dyplomowanego instruktora Holenderskiej Szkoły Florystycznej) oraz Międzynarodową Mistrzynię Florystyki inż. Jagodę Maślanka.

liczba odwiedzin: 3933

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie